Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Małgorzata Opczowska PRZERWAŁA MILCZENIE po utracie pracy. "Jak wrócę, napiszę więcej...". Jej fani zapowiadają BOJKOT "PnŚ"!

408
Podziel się:

Małgorzata Opczowska zasiliła grono prezenterów Telewizji Polskiej, którzy w ostatnim czasie stracili swoje posady. Decyzja o wykluczeniu jej z redakcji "Pytania na śniadanie" oburzyła jej fanów. Ich słowa wsparcia wzbogacone zostały deklaracjami o rezygnacji z oglądania śniadaniówki.

Małgorzata Opczowska PRZERWAŁA MILCZENIE po utracie pracy. "Jak wrócę, napiszę więcej...". Jej fani zapowiadają BOJKOT "PnŚ"!
Małgorzata Opczowska pożegnała się z pracą w "Pytaniu na śniadanie" po ponad 3 latach (AKPA)

Rozpędzone jak motocykl nowe władze Telewizji Polskiej próbują usunąć wszelkie pozostałości po poprzednim zarządzie. Dotychczasowe gwiazdy programów informacyjnych i rozrywkowych niemalże z dnia na dzień dowiadują się, że nie muszą już pojawiać się w siedzibie TVP przy ul. Woronicza. Drastyczne zmiany nie ominęły też prowadzących "Pytanie na śniadanie".

Spośród sześciu duetów tworzących dotychczas skład gospodarzy popularnego programu śniadaniowego, prawdopodobnie tylko dwa z nich będą dalej raczyć widzów o poranku swymi perłowymi uśmiechami. Ofiarami czystek personalnych zostali m.in. Anna Popek, Ida Nowakowska oraz Robert Rozmus. W gronie zwolnionych znalazła się również Małgorzata Opczowska.

Małgorzata Opczowska może liczyć na wsparcie fanów. Z ich strony padają istotne deklaracje

Nazwisko dziennikarki od początku było wymieniane w kontekście roszad pracowniczych. Notowań telewizyjnej partnerki Roberta Koszuckiego z pewnością nie poprawiała jej zawodowa przeszłość. W odróżnieniu od większości kolegów z redakcji "Pytania na śniadanie", Opczowska była twarzą TVP Info. Wraz ze swoim mężem, Jackiem Łęskim, prowadziła budzące kontrowersje "Studio Polska".

Prezenterka musiała odreagować trudny czas w życiu związany nie tylko z tąpnięciem jej medialnej kariery, ale również z chorobą rodzicielki i częstymi wizytami w szpitalu. W tym celu wraz z najbliższymi wyjechała w góry. Podczas pobytu w Pirenejach skierowała kilka ważnych słów do swoich obserwujących.

Jesteście Kochani. Moja poczta została dosłownie zasypana wiadomościami i pytaniami co u mnie. Drodzy. Aktualnie jestem na rodzinnych feriach. Spędzamy cudowny czas. Uśmiecham się do słońca, wietrzę głowę i nie patrzę wstecz. Jak wrócę, napiszę więcej. Dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa - przekazała za pośrednictwem Instagrama.

Oficjalna informacja o pozbyciu się Opczowskiej z porannego pasma telewizyjnej Dwójki ujrzała światło dzienne tuż przed ujawnieniem nowego duetu gospodarzy. Jej sympatycy zdecydowanie sprzeciwili się decyzji władz stacji. Dali temu wyraz pod najnowszym zdjęciem prezenterki.

Tak Pani brakuje w "PnŚ". Nie rozumiem, dlaczego widzom zostało zabrane to, co kochali w tym programie; Nie oglądam już "Pytania na śniadanie" bez moich ulubionych prowadzących; Nie rozumiem, po co zmieniać coś, co było dobre; Cieszę się, że wsparcie dla Pani jest tak duże. Niech ta dobra energia od widzów płynie do Pani - napisali stęsknieni fani.

Mimo aktywnego wypoczynku Małgorzata Opczowska na bieżąco odczytuje masowo spływające do niej wiadomości. Pod każdą z nich zostawiła symboliczne serduszko.

Nic jednak nie zapowiada powrotu dziennikarki do śniadaniówki. Wręcz przeciwnie, już jutro pojawi się w niej nowa ekranowa para.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(408)
nadruk
4 miesiące temu
wiele ludzi traci prace codziennie i nikt tak nie skowyczy jak te niby gwiazdy , wstyd
Komentująca
4 miesiące temu
Co za strata, wszyscy rozpaczamy
vbgh
4 miesiące temu
Wygląda jak Janowska i Doda.
Gość
4 miesiące temu
Fanów ? Ona ma fanów ?
gieniusia
4 miesiące temu
Żadna strata że Pani nie ogląda ja Pani tezy nie oglądałam
Najnowsze komentarze (408)
Jotka
4 miesiące temu
Ale nie przyjmują nikogo nowego tylko stare odgrzewane kotlety
Zoz
4 miesiące temu
Przecież są odprawy.
Hmm
4 miesiące temu
Całkiem podobna do Janowskiej tylko ładniejsza 😉
Sb1
4 miesiące temu
Niech założy konto i jej fani będą wpłacać datki na wynagrodzenie
Wena
4 miesiące temu
Do wszystkich, którzy żałują wywalenia z TVP tej pani - a Was też, tak jak ją, stać na ciągłe "wakacyjne wojaże" to tu, to tam?
elo
4 miesiące temu
Zaczynała jako panienka w telegrach i była bezwzględna dla lepiej radzących sobie koleżanek a swoją mocną pozycję zawdzięczała dziwnym /chachacha/ powiedzmy to grzecznie układom. Nie każdy taki układ pójdzie ale co tam byle do przodu
Obserwator
4 miesiące temu
Osobiscie za nia nie płaczę. Czas dać pracę młodszym.
Edward
4 miesiące temu
Nikt po nich płakał nie będzie...
Lepiej wychow...
4 miesiące temu
Redaktorku co to za wyrażenie "Rodzicielki" ?? Naucz się więcej szacunku do Matek. Gratuluję kultury jeżeli swoją nazywasz tylko rodzicielką.
Max
4 miesiące temu
Szkoda a przepraszam Cichopek zostaje???? Dziwna sprawa.
RITA
4 miesiące temu
TO MA BYĆ NORMALNA TELEWIZJA DLA PRZECIĘTNYCH LUDZI A REWIA MODY ZAPAMIETAJ TO SOBIE
Kolo
4 miesiące temu
Na jakiej podstawie prawnej ta banda podejmuje decyzje finansowe w tvp? Sąd odmówił wpisu do krs. To jakieś jaja. Goście nielegalnie przejęli firmę, zwalniają vowników. Bananowa republika
Na co liczyła...
4 miesiące temu
gdy to robiła? Że PIS bedzie rządził do końca świata? "Opczowska była twarzą TVP Info. Wraz ze swoim mężem, Jackiem Łęskim, prowadziła budzące kontrowersje "Studio Polska".
Madrala
4 miesiące temu
Komentujący tutaj skąd w was tyle nienawiść i buty probujecie oceniać wspaniałe dziennikarki świetnie prowadzące programy a wy im do.piet nie dorastania kompleksy ?? skąd zatem ten jad zalewa wam oczy czyżby chcecie się dowaŕtosciowac
...
Następna strona