Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małgorzata Rozenek: "Hierarchowie próbują mieć negatywny wpływ na życie rodzinne"

56
Podziel się

"Nie zgadzam się ze stanowiskiem kościoła. Autorytety są potrzebne, ale staliśmy się mniej bezkrytyczni".

bCzKcDfp

Książka Małgorzaty Rozenek-Majdan dotycząca in vitro, zdążyła już wywołać spore zamieszanie. Po tym, jak dominikanin Paweł Gużyński podważył autorstwo Małgosi, ta przekornie jeszcze chętniej promuje wydawnictwo w mediach. W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa poświęcona publikacji Gosi.

Rozenek w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski stwierdziła, że duchowni próbują przejąć kontrolę nad życiem rodzinnym, co będzie miało jedynie negatywne skutki. Celebrytka, która niedawno wyznała, że "odchodzi od Kościoła" dodała, że w kwestii sztucznego zapłodnienia, nie zgadza się ze stanowiskiem kościelnych hierarchów. Rozenek dodała, że społeczeństwo potrzebuje autorytetów, jednak w kwestii Kościoła przez lata staliśmy się zbyt bezkrytyczni.

bCzKcDfS
KOMENTARZE
(56)
gość
rok temu
pudel trzymaj reke na pulsie w sprawie 'napiecia analnego', 22 maja juz niebawem! ciuchutko u dodusi i meza przed burza???
Gość
rok temu
już skończyła 50 w lutym, Dorota Nosipampers, g'woli ścisłości
gość
rok temu
pilnuj swojej obleśnej peruki, łysy Dodu
bCzKcDfT
gość
rok temu
Gosia orientuje się w każdym temacie.
gość
rok temu
Nikogo ani niczego się nie uśmierca przy in vitro, przestańcie brudzić bzdury z ambony. Wszystkie zarodki pozostałe są mrożone do wykorzystania, nie można zniszczyć
Najnowsze komentarze (56)
gość
rok temu
Pani Małgosiu, a poprze pani eutanazje to takie nowoczesne, pchnelo by nas do przodu.
gość
rok temu
Punkt widzenia jest uzależniony od siedzenia ". Jak trzeba to z koszyczkiem do świecenia żeby było rodzinnie jak afera i promocja książki to w drugą stronę. Każdy ma swój rozum i pogląd na pewne sprawy ,ale nie każdy musi ciagle przy okazji robić zamieszanie swoją osobą "
gość
rok temu
Nie ma racji
gość
rok temu
A kiedy karma za Avon ??? P******a botoksiara...co z jej gorna warga??? Ktos kwas hialuronowy zle wstrzykuje bo sa dwie dziury.
gość
rok temu
Nie można dawać łapek nie podoba mi się to pudel
gość
rok temu
Kościół to instytucja polityczna, a PiS niszczy autorytety. Chcą tylko swoich zakłamanych i przekupnych aparatczyków, ale im na to nie pozwolimy. Wszyscy na wybory! To bardzo ważne!
gość
rok temu
Ale nie trzeba słychać Kościoła.Sä zawsze 2 drogi.Wybör należy do Ciebie .Pokora i pycha.
kunta kinte 2...
rok temu
Czy to prawda, że Madek Rajdan strzela ślepakami, kapiszonami?
bCzKcDfL
gość
rok temu
Wkurza mnie to że za dużo się gada na temat kościoła!! Może najlepiej by było żeby nasza wiara katolicka zniknęła? Ludzie powariowaliscie przecież o to chodzi tym którzy chcą zniszczyć nasz wiarę żeby przestała istnieć!! Trzeba o nią walczyć!!!!
gość
rok temu
to zacofany kraj
gość
rok temu
Nikt nie ma obowiązku chodzic do kosciola albo byc katolikiem nikt nikogo nie zmusza.
gość
rok temu
Brawo! Prawdę mówi
gość
rok temu
Mądre słowa!
gość
rok temu
Komentarze sponsorowane, ale nie dofinansowanie
bCzKcDgn