Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Małgorzata Rozenek o wartej milion złotych willi w Tajlandii: "Takie inwestycje są miłe"

255
Podziel się

"Tajlandia to moje miejsce na ziemi. Jem, ile chcę, a chudnę" - zachwyca się Małgorzata Rozenek. W co jeszcze zainwestowała w ostatnim czasie?

Małgorzata Rozenek o wartej milion złotych willi w Tajlandii: "Takie inwestycje są miłe"
Małgorzata Rozenek o wartej milion złotych willi w Tajlandii: "Takie inwestycje są miłe" (Instagram)
bEhunTQR

Tajlandia podbiła serca Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana po ich udziale w "Azja Express". Kilka miesięcy po zakończeniu show celebryci wraz z synami Małgorzaty wybrali się do Azji na własną rękę, żeby zwiedzić wszystkie miejsca, do których nie dotarli na koszt TVN-u. Małżonkowie tak zauroczyli się Azją, że zdecydowali się kupić tam dom. Radek i Małgorzata nieruchomość za milion złotych w Tajlandii potraktowali jako inwestycję. Przez cały rok willa jest wynajmowana przez turystów.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o inwestycji w Tajlandii: "Takie inwestycje są miłe"
bEhunTQT

Małgorzata Rozenek w miarę możliwości stara się korzystać z możliwości pobytu w tajlandzkim domu. W tym roku udało jej się znaleźć wolny termin w swojej willi w grudniu. Rozenek w rozmowie z Michałem Dziedzicem przyznała, że to jej miejsce na ziemi, gdzie czuje się najlepiej i najbardziej swobodnie.

W grudniu wybieramy się do Tajlandii. Ktoś teraz wynajmuję tę nieruchomość. Tajlandia to moje miejsce na ziemi. Jem, ile chcę, a chudnę. Są tam najlepsze masaże na świecie. Chodzę w jednych szortach i japonkach cały czas. Kocham zapach tego miejsca. Tam naprawdę można odpocząć.

Celebrytka opowiedziała również o innych nieruchomościach, które nabyła razem z Majdanem w ostatnich latach. Choć przez trzy ostatnie lata poszukiwali domu dla siebie, udało im się nabyć kilka mieszkań dla synów oraz pod inne inwestycje.

bEhunTQZ

To, że przez trzy lata szukaliśmy nieruchomości, nie znaczy, że nie nabywaliśmy nieruchomości. Mam dzieci i myślę o bezpieczeństwie swojej rodziny. Myśląc o przyszłości, kupiliśmy parę nieruchomości, żeby zabezpieczyć byt rodziny. Takie inwestycje są miłe, ale to nadal inwestycje.

Podziwiacie jej przedsiębiorczość?

bEhunTRa
bEhunTRu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(255)
Jess
4 tyg. temu
Chyba mijamy się z prawdą. Aby kupić nieruchomość w Tajlandii trzeba być obywatelem tego kraju lub mieć małżonka Taja/Tajke. Co najwyżejej to może wynajmuje lub dzierżawi
Jaa
4 tyg. temu
Tajlandia- jej miejsce na ziemi, dlatego juz drugi raz w przeciągu kilku miesięcy leci na miesiąc do Meksyku :D
Ja cie kręcę
4 tyg. temu
Klikacze z insta zafundowali willę dla Malgosi
bEhunTRv
Poeta
4 tyg. temu
Dobrze bajerzy i sama w to nie wierzy!
Widz
4 tyg. temu
Proszę kupić w GDYNI,Sopocie ceny powalaja
Najnowsze komentarze (255)
True
3 tyg. temu
KRS podaje 1 06 1978 r. jako jej datę urodzenia i księgi parafialne z chrztu to potwierdzają. Ludzie wariują, żeby zdobyć milion zł od Małgosi i nic im nie wychodzi. Nawet jej metryka urodzenia potwierdza, że urodziła się w 1978 r. Tatiana Okupnik z nią chodziła do klasy (NK), ale Okupnik w końcu nie ukończyła szkoły baletowej, natomiast Małgosia tak.
łach...udra
3 tyg. temu
Wizja 'lady' Małgorzaty nieustannie towarzyszy otumanionej środkami uśmierzającymi ból du...szy Dorocie, byłej żonie (chociaż zdjęć ze ślubu nikt nie widział) 'lorda' Radosława. Poprzednia żona tego nadal ekscytującego mężczyzny, zwana Dosią, jest też dziennym i nocnym upiorem obecnego męża Małgorzaty, ciągle nie może o nim zapomnieć i gdyby mogła, weszłaby mu w każdy kadr, psując szczęśliwy, rodzinny obrazek. Radek, jak wiadomo, ignoruje takie upiory, bo do ich prania ma najnowszej generacji pralkę. To tylko wzmaga ból du...szy Doroty. Schizofrenia jej postępowania polega na tym, że z jednej strony biernie zazdrości urody i wykształcenia prawniczce Małgorzacie (sama ma tylko wykształcenie podstawowe, a urody wieczny deficyt), z drugiej strony stara się dostosować do obecnych w jej mniemaniu preferencji seksownego i eleganckiego Radka i zaczyna zachowywać się jak 'lady' Małgorzata, która świadomie robi z tego bycia perfekcyjną lady parodię, ale uboga intelektualnie Dorota tego nie pojmuje. Stąd te patetyczne śpiewy z orkiestrą, 'honorowe' śmieszne deklaracje itp., co razem ze zgrywaniem nastolatki (byczys pliis) w przypadku starawej nie tylko wizualnie Doroty daje tragikomiczny efekt. Ostatnio pociechą dla jej umęczonej du...szy stało się wmawianie sobie, że Małgosia ją wyśmiewa, bo ją kocha, a nie zlewa i że Radek też Dosi nie zlewa, bo gdy myśli o Dosi zanim zaśnie, to znudzony głośno ziewa, co brzmi jak łaaach... Właśnie tak... łaaach... tak właśnie!
ludziom
3 tyg. temu
Przestańcie WYŚMIEWAĆ SIĘ Z DODY ! Jej twarz wygląda tak gorylowato nie z powodu operacji plastycznych! Nawet sąd to potwierdził. Biedna Doda od lat cierpi na akromegalię, stąd przerost żuchwy, wały nadoczodołowe, wytrzeszcz oczu, małżowiny uszne jak talerze, łysienie, wzmożona potliwość pod postacią zlewnych potów, przerost języka powodujący bełkotliwą mowę.Poza tym rozrost stóp, dłoni, kręgosłup w stanie ruiny. Widziałem ją na żywo, bez filtrów i uwierzcie mi, nie chcielibyście mieć takiej choroby, tym bardziej, że depresja Dody wynika między innymi z waszych okropnych szyderstw! Jest to naprawdę dobry człowiek, ta Doda, nie afiszuje się z pomocą ludziom podobnie jak ona doświadczonym przez chorobę, a tę pomoc im daje.
pikuś pan
3 tyg. temu
Biedna babcia Doda nie może znieść prześmiewczych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) zgrabna (buhahah) i że wygląda identycznie jak Henryczek Majdan (buhahaha). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego żylastego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. XD
1978 r.
3 tyg. temu
Na podstawie danych z KRS, gdyż są wiarygodne i żadne sfałszowane dokumenty nie mają tam racji bytu można edytować wpis w Wikipedii dotyczący daty urodzenia danej osoby. Tak było np. w przypadku Moniki Olejnik, dotyczyło to dnia i miesiąca urodzenia. Daty urodzenia Małgorzaty Rozenek czyli 1 06 1978 r. nikomu nie udało się zmienić w Wikipedii, bo powoływanie się na żródło 'czytałam/em w swoich komentarzach na pudelku' jest zwyczajnie godne politowania. Tak więc na nic wasze zaklinanie się, że Rozenkowa ma 100 lat i tym podobne życzenia. Małgorzata Rozenek ma teraz 42 lata i nic tego nie jest w stanie podważyć. 100 lat w szczęściu, Małgosiu, a nawet 200!
Iga
3 tyg. temu
Ale trzeba mieć kompleksy żeby ciągle pisać o ex mężu i jego obecnej żonie Małgosi i błagać o atencję i powrót byłego, który zdradzał na potęgę, ja to bym pękła że śmiechu na miejscu Majdanów jak bym pudelka czytała, biedna Dodzina całkiem oszalała.
Szaron
3 tyg. temu
W publicznie dostępnym Krajowym Rejestrze Sądowym (ekrs) wystarczy sprawdzić dane Fundacji Małgorzaty Rozenek na podstawie nr KRS: 0000821864. Wynika z nich, że urodziła się 1 czerwca 1978 r. I to jest koniec marzeń naiwnych babć o łatwym zarobieniu miliona zł od Małgorzaty, bo dane w KRS są nie do podrobienia. Jedyne, co możecie zrobić, żeby utulić wasz żal, to wmawiać sobie, że wy, chociaż już po siedemdziesiątce, wyglądacie młodziej (hahaha, akurat) od niej. Żyjcie złudzeniami, bo niewiele już wam zostało, ledwo sapiące starowinki.
Car
3 tyg. temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat w Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, przez których od dawna ma kompleks niższości i zazdrości, bo zdradzili ją bez litości. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi', wstawiając je pod artykułami o Majdanach, z kilkudziesięcioma polubieniami każdy, i paszkwile o Majdanach, odpowiednio przez nią 'okraszone' polubieniami, co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana. Ma nadzieję, że może Majdan w to uwierzy i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM, jedynie POŚMIEWISKIEM!
bEhunTRn
ciułaczka
3 tyg. temu
Z trudem uciułany milion tzw. followersów na Instagramie, którymi chwali się od paru dni Dorosia Ustępieniek, to jedno wielkie OSZUSTWO! W Internecie pełno jest firm LEGALNIE oferujących PAKIETY followersów. Za 100 lewych „wielbicieli” średnia cena to trochę ponad 8 złotych. Przy pakietach 10.000, 50.000, 100.000 zniżka nawet 50%! Dla nazywającej samą siebie ''artyztkom'' i dragqueenem, to mimo, że Dorosina cienko przędzie, są do przeskoczenia na jej krzywych nogach kwoty, nawet jeżeli kupuje ten ,,aż'' milion lewizny. Można też wyszukać w sieci jeszcze tańsze oferty z Chin albo Indii, ewentualnie Bangladeszu (w przeliczeniu 2-3 złote za 100 „followersów”), co jest tajemnicą poliszynela i ,,polipalta''. Jedyna niedogodność – nikt za ten „towar” nie wystawi faktury. Ponad 95% (około 98%) „followersów” Ustępieńkowej to boty z Azji i Rosji, fałszywe konta, polubienia, komentarze, udostępnienia, fałszywi obserwatorzy. Można to sprawdzić na odpowiednich stronach w sieci. Nawet średnio zdolny informatyk bez kłopotu znajdzie te dane. Ustępieńkowa ma realnie parę tysięcy swoich ,,wielbicieli'' na Instagramie, z czego zaledwie 50 (!) osób regularnie komentuje jej śmiechu warte wynurzenia/ filtrowane groteskowe fotki - w tym co najmniej połowa „lajków” i tekstów jest wstawiana przez Dorosię Ustępieniek (stąd tyle koszmarnych błędów językowych) oraz wandżokera. W kraju, gdzie żyje 38 milionów ludzi!
Doc. dr hab.
3 tyg. temu
Wysłuchałem z wielkim zainteresowaniem wywiadu p. Rozenek z p. Mołek i jestem pełen podziwu dla p. Małgorzaty, dla jej energii, pasji, radości życia, poczucia sukcesu, o imponującej urodzie nie wspomnę, bo mam zazdrosną żonę. Jako specjalista od psyche uważam jednak stan w jakim obecnie znajduje się p. Rozenek za WIECZNY NIEDOSYT WRAŻEŃ, mimo samoakceptacji, dowartosciowania, życia bez kompleksów, wzajemnej miłości męża i dzieci, spełnienia materialnego (choć jak wiadomo pieniędzy nigdy dość), co w wieku 40 lat jest dużym osiągnięciem. Myślę, że za 10 lat pani już DOCENT Rozenek trochę zwolni tempo, co zalecam i zgłosi się do mojego gabinetu, abyśmy mogli wspólnie DOCENIĆ stan NADMIARU WRAŻEŃ i po wielu latach podążania do jego granicy zbudować na jego podstawach nową jakość zwaną PRZESYTEM.
Jacek
3 tyg. temu
Ustępieńkowa, która poleciała własnym mopem za Radziem do Tulum ciągle nieutulona w żalu po jego notorycznych zdradach, siedzi w tanim hoteliku płaskim tyłkiem na nocniku (nie śmiać się, toż to prawie tron!) i całymi godzinami - zaczynając od rana (w Polsce jest 6 godzin później) - kiwa się przy laptopie i smartfonie, w stałej łączności z jokerowym stadkiem wspomagania jej biedy zwanej pieskim szyciem kapcia. Non stop kasuje i blokuje komentarze na piesku, wyśmiewające ją i jej obecnego utrzymanka nosimordę Maksiulę, dodając swoje wypociny i przeróbki oryginalnych wpisów internautów, w których obsesyjnie atakuje aktualną żonę Radzia, budzącą powszechny aplauz dla jej nagich wdzięków - seksowną Małgonię.
z litości :D
3 tyg. temu
Docha Robaczocha - Radek nigdy cię nie kochał i był z tobą dla wątpliwej popularności i z litości
hehe
3 tyg. temu
Pod każdym artykułem o rodzinie Majdanów starszawa Dodzia wstawia swoje obszerne, idiotyczne, grafomańskie PODRÓBKI oryginalnych komentarzy, obśmiewających ją i jej utrzymanka nosimordę. WSZYSTKIE te wypociny mają na celu zniechęcenie pięknego Majdana do obecnej żony – Małgorzaty. Przy swoich przeróbkach stareńka Dodzia w podmokłym łzami szale NATYCHMIAST dodaje 100-200 „łapek” do góry. Nieprzychylne jej komentarze, które cudem przeszły przez cenzurę, dostają od razu po 40-50 „łapek” w dół. Trwa ten proceder do godziny 3-4 nad ranem (wystarczy sprawdzić pod każdym artykułem godziny ukazywania się Dodzinowych tekstów). Równocześnie kasowanych jest przez nią 80-90% komentarzy przychylnych małżeństwu Majdanów. Jak określić psychiczne zdrowie Dodzi Robaczywej?
Henryk
3 tyg. temu
Piękna Małgorzata wszystkie sprzątaczki i surykatki trzyma na smyczy, dlatego ją nieśmiało hejtują
...
Następna strona
bEhunTRP