Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Małgorzata Rozenek pozuje z garstką owoców i dwoma makaronikami. Internauci DRWIĄ: "Oj, żeby się pani nie przejadła"

225
Podziel się:

Post Małgorzaty Rozenek wzbudził wśród internautów sporo emocji. "Promowanie głodowania powinno być zakazane" - brzmiał jeden z komentarzy. Celebrytka próbowała się tłumaczyć...

Małgorzata Rozenek pozuje z garstką owoców i dwoma makaronikami. Internauci DRWIĄ: "Oj, żeby się pani nie przejadła"
Małgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki (Instagram)
bELlCtAR

Po powrocie z - wydawałoby się - trwających w nieskończoność wakacji Małgorzata Rozenek wróciła do pracy na najwyższych obrotach. O ile grafik celebrytki pęka w szwach, Gonia wielokrotnie zapewniała, że lubi wysiłek i gdy dużo się dzieje. W obawie przed skutkami nadejścia czwartej fali koronawirusa i towarzyszącemu jej wstrzymaniu imprez Gonia stara się teraz wybawić na całego, nie odpuszczając sobie żadnej okazji do wystrojenia się i zapozowania do zdjęć.

Przy okazji wizyty w Sopocie na Top of the Top Festival Małgorzata RozenekRadosław Majdan nie mogli odmówić sobie wizyty na obleganym przez rodzimych celebrytów "monciaku". Przebywający wtedy w mieście mieszkańcy oraz urlopowicze mieli okazję uświadczyć rzadkiego widoku, jak matka trójki dzieci zajada się smażoną rybą z frytkami, sącząc przy tym piwko.

bELlCtAT
Zobacz także: Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę!

Aktualnie "Pączek i "Pysiula" przebywają w domku w lesie, gdzie wraz z "ekipą" zaplanowali sobie "dzień pełen wrażeń". Mimo natłoku obowiązków gwiazda wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Tym sposobem w poniedziałek na jej profilu ukazało się zdjęcie, którym Rozenek reklamuje swój autorski catering dietetyczny. Na trzymanym przez celebrytkę talerzu dostrzec można dwa makaroniki, dwie truskawki i garść porzeczek.

bELlCtAZ

W taką pogodę to nic, tylko jeść - napisała Gonia.

Pod fotografią "Perfekcyjnej" momentalnie wywiązała się dyskusja. Internauci otwarcie drwili z "ubogiego" posiłku, nie dowierzając w to, że post Rozenek jest na serio.

Na talerzu istne szaleństwo.

Promowanie głodowania powinno być zakazane.

bELlCtBa

To aż catering trzeba zamawiać do kilku porzeczek i dwóch truskawek.

Czy to dekoracja obiadowa?

Oj, żeby Pani się nie przejadła.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy Małgosia zapewniła, że opis pod fotografią miał być sarkastyczny.

bELlCtBb

Co jeszcze oprócz emotki z wystającym językiem mam dopisywać, żeby było wiadomo, że to żart, sarkazm?

Wierzycie, że faktycznie taki miała zamysł?

bELlCtBc
bELlCtBu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(225)
beti
2 miesiące temu
W Polsce jest tyle świetnych kobiet robiących dużo ciekawych, inspirujących rzeczy, a największą popularnością cieszą się żony piłkarzy, których największym osiągnięciem jest bycie perfekcyjną panią domu albo robienie kulek mocy.
Hahahahah
2 miesiące temu
Gosia jak wrażenia ze ślubu Miszczaka? 😂 nie przyszłaś 2 godziny za wcześnie?
Anonim
2 miesiące temu
A wcześniej wyrzuciła kilogramy owoców do basenu. Nic tylko szuka poklasku, żałosne
bELlCtBv
Xxxx
2 miesiące temu
Niedługo relacja z toalety będzie . Bo chyba jeszcze nie było o i ile dobrze pamiętam.
Zatoka
2 miesiące temu
Radek lubi 14 latki
Najnowsze komentarze (225)
Asasa
2 miesiące temu
Doropa Robaciewska w swoich strojach to kopia tran sów z PRL, które za dolary oferowały się Arabom oraz innym przyjezdnym w popularnych, tanich hotelach i wioskach 'kurortach'. Jej utrzymanek Maksiula Rolniczy na ogół ubiera się jak wyjęty z przeszłości PRL 'opiekun' tych 'pań', albo cinkciarz (handlarz walutami), stojący pod tymi właśnie tanimi hotelami. 'Elegancja' tej poczciwej ustawkowej pary nie do pary wzięta jest z kolorowych, tanich niemieckich pisemek dla pospólstwa, których pełno było na polskich bazarach lat 70-ych i 80-ych XX wieku…
lalala
2 miesiące temu
Docha Robaczerstwa to 80 letnia babcia ( w wiki są bzdury że ma niby 38 lat), a Małgonia to piękna gorrąca czterdziestka.
hahahahah
2 miesiące temu
hahah ale cisniecie te komentarze o uwielbieniu babci Dodzi .....ja rozumiem WANDZIU że to twoja powinność, ale ty Dodzię osmieszasz.... zaklamywanie rzeczywistości...... To nie najlepsza droga......
aloszka
2 miesiące temu
Gonia ma piękną twarz. A bidnej babci Dodzie spryskali twarz tzw. substancją i na zawsze skończyło się pokazywanie tego czegoś. No szkot!
hahaha
2 miesiące temu
po raz wtóry zwracam uwagę że to ORYGINAŁ wynalazłam go bo biedna jest Doda - o co chodzi z tym szydzeniem z Dody? Bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek, a przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
Tamara
2 miesiące temu
Najpiękniejsza na świecie jest Małgonia Rozenek, a Doda Rozstępień niczym goryl na wybiegu, nie pokazujcie bo dzieci straszy
te, docha
2 miesiące temu
te, babcia Doda nie kasuj komentarzy.Obrażanie Małgoni i Radka oraz ich dzieci nic ci nie pomoże . Małgonia ma talent, urodę jest wykształcona , inteligentna.Jest też wspaniałą żoną . A wy z nosimordą robicie z siebie pośmiewisko, a prawdę o sobie nazywasz zazdrością o twoje ciągłe porażki. Twoje imię to Porażka, więc jak cię widzą tak cię piszą.
omnik
2 miesiące temu
Gosia parodiuje zapłakaną Dodzię gdy ta wzruszona tłumaczyła się przed Agą J., która ją nagrała z ukrycia , że wszystkie hostessy z Cannes ją lubią , a nositorba nosi jej torebkę jako poręczny nocnik
bELlCtBn
obieżyKraj
2 miesiące temu
żal mi biednej Dodzi (naprawdę to mam bekę), Radek i Gosia doprowadzili ją do bankructwa, depresji, obsesji, ośmieszania się wiszeniem na rurze i robieniem na drucie pod siebie, dobrze, że pieluchę nosi
ODSTRZELENI
2 miesiące temu
UWIELBIAM bezsilne piszczenie twoje bankrutko Dobroto Robaczerstwa Ustępień i twojego dositorby! NIE ISTNIEJECIE już w mediach, więc nie istniejecie w ogóle. Zajmij się nareszcie swoją akromegalią, która robi z ciebie wraka. Daj spokój przerobiona na szaro 'kobieto' z lansowaniem się gdziekolwiek. Jesteście ODSTRZELENI, tak trudno zrozumieć?
iki
2 miesiące temu
Gnuśna, bezrobotna, wytatuowana babcia Dosia Stępieniek leży całymi dniami na łóżku w swoich ulubionych żółtych kalesonach, głaszcze Emcia po wielkiej łysej głowie, poprawia wykładzinę na swojej czaszce, odpycha włażące na nią dwie karykatury psa, produkuje fotki starczego ciała na Instagram, a myślami jest w Zatoce Świń, gdzie kiedyś chadzała z byłym, był magnez w proszku i hektolitry wódy… bo na trzeźwo Radzio by jej nie ruszył.
Gosia
2 miesiące temu
Jeden kolo, taki Czesiek, mieszkał sobie jak dziad w lesie i to nie są żadne kpiny, obchodził raz urodziny. Zapierał się w żywe uszy, siedząc z duszą na ramieniu lub też z ramieniem na duszy, na bank z palcem na ciemieniu, że był w takim położeniu, że miał kiedyś z pewną Dodą śmieszną fotkę na zbliżeniu. Dodzia to mamut obsceny, przebrzmiały jak jej sziciory, Czesiek słyszał jej błaganie, gdy wychodził ze swej nory, brzmiała jak klekot traktora - Daj mi siana, jestem zmora! Jak street focia, to przy drodze, najlepiej cyknięta z rana, łyknął z gwinta, wzrok wyostrzył i już stoi przed nim Dodzia całkiem goła - rozebrana! Gra ofiarnie męską nogą, ręka jej ciężko omdlewa, drugą drapie się w pachwiny, Czesiek ciągle z nudów ziewa... cała reszta z niej polewa.
SALAMAN
2 miesiące temu
WSZYSCY CI KTORZY ROZENKOWĄ HEJTUJĄ ROBIA Z SIEBIE BLAZNOW , A ONA MA Z NICH BEKĘ BO NA NICH KOSI SZMAL
hahahahaha
2 miesiące temu
Pokażcie jak babcia Doda błaga Majdanów na kolanach z kieliszkiem w ręku i prosi-NALEJCIE MI BO MNIE RURA PALI A ZROBIĘ WSZYSTKO CO CHCECIE!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlCtCg
bELlCtCh
bELlCtCi
bELlCtCj
bELlCtCk
bELlCtBP