Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Małgorzata Rozenek refleksyjnie o swej karierze: "Nie istniałabym zawodowo, gdyby nie Edward Miszczak i TVN"

998
Podziel się:

"Gdyby nie stacja, to pewnie byłabym partnerem w kancelarii" - zauważyła Małgorzata Rozenek. Jesteście wdzięczni Edwardowi Miszczakowi, że pomógł wypolerować taki brylant medialny jak Gonia?

Małgorzata Rozenek refleksyjnie o swej karierze: "Nie istniałabym zawodowo, gdyby nie Edward Miszczak i TVN"
Małgorzata Rozenek refleksyjnie o swej karierze. Jest wdzięczna Edwardowi Miszczakowi (AKPA)

Małgorzata Rozenek w ciągu ostatnich lat wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji TVN. Celebrytki nie mogło zabraknąć na sopockim festiwalu Top of the Top Sopot Festival, gdzie świętowano między innymi 20-lecie TVN24.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "TVN zmienił moje życie"

Gosia w rozmowie z Pudelkiem nie ukrywała, że Edwardowi Miszczakowi oraz stacji TVN zawdzięcza obecną popularność i status, jaki osiągnęła. Celebrytka zapewnia, że stacja to jedna wielka rodzina. Dodała, że liczy na to, iż będzie mogła brać udział również w kolejnych jubileuszach.

TVN to jedna wielka rodzina. Gdyby nie stacja, to pewnie byłabym partnerem w kancelarii. TVN zmienił moje życie w każdym aspekcie. Nie istniałabym zawodowo, gdyby nie Edward Miszczak i TVN. Mam nadzieję, że za 20 lat będę w TVN-ie - wyraziła życzenie clebrytka.

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała nam naczelna celebrycka para TVN.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(998)
Nsk
rok temu
Jakim partnerem? Przecież ona nawet aplikacji nie ma. Tylko prawo skończyła lata temu.
Bleeee
rok temu
Partnerem kogos z kancelarii masz na mysli Malgorzato K ?
Janka
rok temu
Nie, nie jesteśmy wdzięczni
Natalia
rok temu
Oj Gonia, ciekawe jak będziesz wyglądać za 15 lat. Miauuuuu
mamona
rok temu
TVN to czysta komercha. Poza programami informacyjnymi, które dają się obejrzeć, nie ma tam niczego na poziomie.
Najnowsze komentarze (998)
Małgorzata
rok temu
Już raczej nie należy marnować czasu na jakiekolwiek nowe komentarze o tobie Dobroto Robaczerstwa Rozstępień i o twoim pokracznym utrzymanku! NARESZCIE jesteście medialnymi trupami i NIC tego nie zmieni… tak, tak babciu Dodu... ale nie spij, bo ci tu znowu jakieś paszkwile wrzucają..Krajek czy co...dlaczego ich nie kasujesz?..mowiłam ci przeciez, zebys sobie tam nie wkladala calej paczki czopkow na raz..pojedynczo mialo byc..zobacz jak teraz te zdjecia na ''dosiaqłuen'' wygladaja
Prawniczka MR...
rok temu
Małgorzata Rozenek (ur. w 1978 r.) w 1999 r. rozpoczęła 5letnie studia stacjonarne na UW- wydział prawa i administracji, kierunek PRAWO. Na początku studiów poznała i poślubiła przyszłego prawnika Łukasza Bukaczewskiego (ur. w 1979r.), a krótkie małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 r. pod koniec studiów poślubiła Jacka Rozenka (ur. w 1969 r.). W 2004 r. w wieku 26 lat obroniła pracę magisterską z PRAWA RODZINNEGO 'Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami' i uzyskała tytuł PRAWNIKA (w bazie prac dyplomowych UW, która jest ogólnodostępna, jej praca ma kod przypisany do kierunku/magisterki z prawa, a nie z administracji, absolwenci administracji mają inny kod... uuups!). W 2013 r. wzięła rozwód z Jackiem Rozenkiem i za kilka lat ślub z Majdanem (ur. w 1972 r.). Szybka jest! Tytuł jej pracy doktorskiej to 'Rozdzielność majątkowa z wyrównaniem dorobku'. Dr Gosiu, brawo! Masz w małym paluszku swe rodzinne prawo, również prawo do błędu, chociaż jesteś obłędnie bezbłędna. Pośladki super!
psiki
rok temu
Na siłę dziergany hejt może zaboleć jakąś nieopierzoną celebrytkę, która dopiero co zaczyna lans na ''salonach'' i nie wie jak to wszystko funkcjonuje albo słabą nie tylko psychicznie, depresyjną, przebrzmiałą już dawno i błockiem zapomnienia pokrytą tzw. Dodzię, ale nie silną narcystkę Gosię. Jest ona najbardziej intrygującą celebrytką, głównie dzięki wam, śmiechu warte kobicinki, które histerycznie komentujecie jej poczynania. Do tego non stop jest o tym samym - jak nie o jej wieku, to o jej figurze, twarzy, jak nie twarz, to Henryk, Radek, wykształcenie itd., itp. A ona, bezwzględna harpia (okrutna, wyrachowana kobieta), bawi się wami bez litości dla waszej słabej psychiki.
wczoraj dziś
rok temu
Na 'Pudelku' od wczoraj szeroko komentowany jest artykuł o walizce, którą targają pan Edward Miszczak i pani Anna Cieślak. Walizka jest tak ciężka, bo wynoszą na śmietnik historii zbanowaną dożywotnio Dodzię Elektromop, która sama chciała się wynieść na śmietnik, często o tym wspominała, nieutulona w żalu, ale się podźwignęła, biedactwo. Nadzieję jej zrobili, wspominając o jej blamażu w Sopocie, że będzie mogła się dalej kompromitować w TVN-ie, ale choć nadzieja umiera ostatnia, tranzystory na prąd elektryczny z baniaka nie są dzisiaj w cenie.
Loretta
rok temu
Nawet jeśli nasza piękna 40-letnia Małgorzata nie jest w czwartej ciąży (jest!, jest!), bo dba o swą idealną figurę, to reklamodawcy latają za nią jak za gwiazdą najwyższego formatu, gdyż ma największą klikalność w polskim szoł -biznesie i budzi największe emocje, więc zadziera śliczny nosek spryciulka i uśmiecha się z wyższością. Taka supergwiazda to ja rozumiem, za0rała transa Dodyzmę jednym gwizdnięciem. Pozderki dla Pysiuli i jego wielkiego ''sztukasa''.
Tereza
rok temu
Od ponad trzech lat nie ma na Pudelku artykułów o pioSERkance prześmiewczo zwanej Dodzią (Dosia Robaczewska), nudnych rozmów z nią, jej żenujących komentarzy, groteskowych zdjęć itd. WYPOMPOWALI JĄ! WYRZUCILI NA ŚMIETNIK PREHISTORII! Nie jest to jednak ważne dla wandodżery (dawniej wandżoker), która nie może przeboleć, że młodsza od niej o 40 lat Małgorzata Rozenek jest milion razy ładniejsza, zgrabniejsza, bardziej inteligentna, bardziej wykształcona, bardziej popularna od zdradzonej byłej 'żony' Radzia - Dosi, a przede wszystkim Małgorzata jest bardzo kochana przez Radka, w przeciwieństwie do byłej 'żony' Dosi, którą Radek w dowód braku miłości do Dosi zdradził nieodwołalnie z Małgorzatą. W intencji powrotu Radzia do zdradzonej wielokrotnie Dosi, wandodżera non stop wali dziesiątki prymitywnych anty- Małgorzata tekstów pod pudelkowymi artykułami o niej i jej mężu Radku. Małgorzata to wszystko wzgardliwie olewa, milczy – również na Instagramie, co doprowadza wandożerę do coraz większego ośmieszania siebie i Dosi, a Dosię do depresji poniżej dna rozpaczy. Niezła komedia…
Lady Margo
rok temu
Żyłami pokryty szkieletor klekot ksywka Doda (miasto w Indiach - przywłaszczenie kulturowe) ma dołujący ją kompleks Małgosi Rozenek Majdan, a ponieważ nigdy w życiu nie będzie wyglądać jak piękna i seksowna Rozenkowa, to musi dla Radka, o którym wciąż beznadziejnie marzy, a który ma z niej bekę, stylizować się na łysego staruszka w doczepionym pióropuszu ze sztucznego włosia, którym to staruszkiem Radek ze względów praktycznych ją pokrył i tym upokorzył. Cudownie sarkastyczna Małgonia z właściwym sobie wdziękiem żmii sparodiowała jej desperację, powodowaną traumą po zdradach Radka. A Radek ogłaszając, co kocha robić z Małgonią w łóżku, skutecznie zablokował wszelkie erotyczne zapędy zakochanych w nim i w Małgoni rozmazanych marzycieli płci obojga. Kocha swoją Małgonię tak mocno, że to tylko może budzić zazdrość. Ciekawe, czy Małgonia też jest taka nieczuła w stosunku do darzących ją uwielbieniem mężczyzn i kobiet? Czekamy na Jej oświadczenie, równie podnoszące ciśnienie licznych komentatorów życia tej niesamowitej i... dzieci zamknijcie oczy i zatkajcie uszy!... wyzwolonej obyczajowo (zgroza!) pary poślubionych sobie na zawsze kochanków.
Zenonim
rok temu
O co chodzi z tym upokarzaniem funkcjonującej kiedyś na Pudelku Dody 'Krzywy Sutek' Rabciewskiej? Bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek? Przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
Zen
rok temu
O co chodzi z tym upokarzaniem funkcjonującej kiedyś na Pudelku Dody 'Krzywy Sutek' Rabciewskiej? Bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek? Przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
znam ludzi
rok temu
Znam gościa, który był dawcą włosów do peruki dla Doduni SRabczewskiej. To Maxio Hodgest Rolniczy. Do dziś go tyłek boli po tym jak pobierali mu włosy. Przykra sprawa, on wciąż nie może usiąść w tramwaju. Wzruszona jego ofiarnością Doda do końca życia mu się nie wypłaci.
@chapi Dodzia
rok temu
Zacznijmy od tego, że babci Dodzi bajeczki o jej 'nieprzeciętnej' inteligencji, to żenująca ściema mająca przykryć jej kompleks braku wykształcenia. Kto przy zdrowych zmysłach wierzy, że osoba, która zdołała ukończyć jedynie szkołę podstawową w jakiejś gminie jest 'członem' Mensy? Nie ma jej na liście członków Mensy i nigdy nie było. Mensa nie wydaje zaświadczeń o IQ swoim członkom, bo niby po co, a zakompleksiona Dodzia wszystkim wciska na 'dzień dobry' to swoje żenujące zaświadczenie o ilorazie IQ, bo wie, że swojej głupoty nie może zlikwidować tak jak tatuażu sromu na łonie. Wyobraźmy sobie zmarłego niedawno fizyka teoretycznego i matematycznego Stephen'a Hawking'a, który za życia podbudowuje swoje istnienie zaświadczeniem w formie dyplomu o ilorazie IQ równym ilorazowi IQ babci Dodzi. To nie tylko śmieszne, ale i budzące litość, że babcia Dodzia jest w stanie to sobie wyobrazić, a nawet w to uwierzyć. Radek chyba coś na ten temat wie... hehehe. Ale nagroda Karolka Darwina przyćmiła wszystkie jej biedne nagrody zdobyte dzięki internetowym przekręcikom na miarę dożynkowych przyśpiewek inwentarzowi w oborze.
Gigant
rok temu
No cóż... hejterzy typu joker Wanda i trans Doda Jajcami Nakryty to zyciowi nieudacznicy, którzy muszą siedzieć na różnych portalach internetowych i zapluwac się bezradnie, żeby poprawić swoje marne samopoczucie i leczyć depresję. 'Ulitujcie się' nad nimi i nie kasujcie wszystkich ich żałosnych komentarzyków, bo te jęki, że kasują ich 'konstruktywną krytykę' są błaganiem o atencję, są błaganiem o miłość, są poniżaniem się. Kasujcie tylko wybrane bzdury na chybił - trafił, tak dla zgrywy, a potem obserwujcie jak joker Wanda i trans Doda błagają was o niewciskanie im banana w tylek. A propos tylka, to Małgonia ma przecudowną pupcię, po prostu do całowania stworzoną.
IQ Dosi 56
rok temu
Prukwa Doda ma 56 lat czy tam tyle IQ, to wiadomo że musi skore ujedrnic, bo zwisy ma. Na jej nieudolnie wyszopowanym ciele nie ma mięśni nic, a niby ćwiczy z trenerem, chyba tylko do zdjecia. 😂😂😂 Żeby schudnąć i być z siebie dumnym jak Gosia trzeba dużego fizycznego wysiłku a nie kalekiego pozowania na rolkach papieru toaletowego reklamowanego przez Dodę na ig, bo pudelek ją zlewa. Gdyby normalnie ćwiczyła skora bylaby ujedrniona i mialaby atletyczna sylwetke. Niech wezmie przyklad z Gosi, figura sztos, widać że Gosia ćwiczy, a specjalistyczna maszyna jedynie modeluje sylwetkę! Rabczesiowa sobie krzywdę robi bo się sama oszukuje bo przecież tak nie wygląda jak na zdjęciach z Photoshopem, gdzie pozuje obejmująca jakiś badyl. Kompleksy zżeraja babcię Dodzię, gdy patrzy na piękną Gosię, szczęśliwą żonę Radka .
Eliasz
rok temu
babcia Doda ma zaledwie wykształcenie podstawowe (gminna szkoła Ciechamów), to zostało jej tylko kłanianie się nisko ortopedom, bo kręgosłup babci 90letniej i umysł też, jej już nawet PhotoShop nie pomaga, brzydsza nawet od Rafaloli, to prawda.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie