Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Małgorzata Rozenek w pełnym makijażu przekonuje, że jej wygląd to zasługa "cudownego" serum: "Śpię po 3-4 godziny"

529
Podziel się:

Internautki nie wierzą: "Reklamuje to osoba, która regularnie ostrzykuje się kwasem", "Ta skóra to efekt filtru z telefonu i botoksu" - piszą w komentarzach.

Małgorzata Rozenek w pełnym makijażu przekonuje, że jej wygląd to zasługa "cudownego" serum: "Śpię po 3-4 godziny"
Małgorzata Rozenek reklamuje serum (Instagram)
bEDLxQjp

Małgorzata Rozenek jest bardzo zapracowaną gwiazdą. Prowadzi programy telewizyjne, pozuje na ściankach oraz reklamuje rozmaite produkty i usługi na Instagramie. Przy tym zawsze wygląda jak spod igły. Nawet po ciąży błyskawicznie udało jej się wrócić do formy i pracy.

Na swoim profilu Gonia często poleca fankom kosmetyki od sponsorów. W najnowszym poście przekonuje, że choć nie dosypia i jest w ciągłym biegu, jej skóra wygląda perfekcyjnie dzięki serum za "jedyne" 335 złotych.

bEDLxQjr

Dziewczyny, kolejny już dzień śpię po 3-4 godziny, karmię Henryczka, wróciłam do pracy, codziennie jestem na planie zdjęciowym i totalnie brakuje mi czasu na regenerację skóry (...). (tu pada nazwa kosmetyku) to prawdziwa rewolucja (...) zauważyłam, że moja skóra nabrała blasku. (...) Moja skóra jest zachwycona - pisze celebrytka, pozując do zdjęcia w szlafroku, ręczniku na głowie i pełnym makijażu.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek chwali się powrotem do ćwiczeń

Fanki są sceptyczne i zwracają uwagę, że wygląd Małgosi może nie być jedynie zasługą serum, a... innych "czynników".

bEDLxQjx

"Reklamuje to osoba, która regularnie się ostrzykuje kwasem", "Ta piękna skóra, którą pani prezentuje na zdjęciach, to nie efekt żadnych kosmetyków, tylko filtru z telefonu, botoksu albo makijażu. Czy pani myśli, ze kobiety są takie ciemne, że te kłamstwa kupują?", "Ta reklama jest niewiarygodna", "Szlafrok, włos jakby umyty i pełny profesjonalny makijaż. To serum to istny cudowny eliksir" - ironizują.

Jedna z internautek zarzuciła też Małgorzacie, że "tego, co robi, nie można nazwać pracą".

Przepraszam, ale make-up, fryzjer, zmiana kilku stylizacji i parę zdjęć nie można nazwać pracą w pełnym tego słowa znaczeniu - czytamy.

Zgadzacie się z tymi zarzutami?

bEDLxQjy
bEDLxQjz
bEDLxQjS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(529)
Tak tak
rok temu
Im człowiek starszy, tym mniej snu potrzebuje. Luz.
41 z fabryki
rok temu
Malgoniu, zapraszam do fabryki na produkcję na 8 godzin po nieprzespanej nocy. Potem biegiem przez miasto na zakupy, szybki obiad, lekcje z dziećmi, gotowanie obiadu na jutro, jakieś drobne sprzątanie.. Ale co Ty możesz o takim życiu wiedzieć...
Lara
rok temu
3 lub 4 godz to ona spędza przed lustrem
bEDLxQjT
Dcd
rok temu
Wygląda lepiej i młodziej niż na początku medialnej kariery... nie sądzę żeby to była zasługa "eliksirów".
Lind
rok temu
Najgorsze jest to że znajdą się naiwne kobiety które kupią te serum działające ponoć cuda a co do wyglądu pani Rozenek to gołym okiem widać że to zasługa medycyny estetycznej ale ładnie zrobiona
Najnowsze komentarze (529)
i zagadka,
rok temu
i zagadka, zgadnijcie kto to ?: (wg p. E. Sarneckiej): 1.…..nie tylko kłamie, oszukuje i zwodzi, ale też traktuje drugiego człowieka jako środek do osiągnięcia celu, jako przedmiot, a nie podmiot. W egoistycznych celach (własnych lub grupowych) zataja przed nieświadomymi „ fanami” prawdziwe pobudki swoich czynów. Jest to działanie przynoszące korzyść jedynie osobie, która się jej dopuszcza. 2. nagina bądź przeinacza fakty lub danew celu zdobycia wpływu na czyjeś poglądy, zachowana i nastroje dla osiągnięcia własnych korzyści. 3. nadrzędnym celem sprawcy …....jest realizacja własnych interesów lub interesów instytucji, którą reprezentuje i z którą się identyfikuje - skłonienie innych, aby zachowali się niezgodnie z własnym dobrem i intencją oraz uruchomienie mechanizmów, które zapoczątkują procesy pozwalające na kontrolowanie myśli, sterowanie emocjami czy działaniami „fanów” 4. celowo kształtując nastroje, poglądy i opinie „fanów” sprawca uzyskuje możliwość kierowania zachowaniem innych tak, aby osiągnąć własne (często nieetyczne) zamierzone cele i korzyści. Dąży również do ukrycia prawdziwych pobudek swych działań. 5. oznacza to, że ... ma celowy i planowy charakter, i wywiera nacisk na „ fanów” w taki sposób, by nie byli oni świadomi tych oddziaływań, ich siły i skutków. Zamiast nakłaniać, wzbudza się zainteresowanie odbiorcy. W miejsce etyki pojawia się estetyka. A „fan”wierzy, ufa, że nabywany produkt spełni pokładane w nim nadzieje (wybielacz wybawi plamy „do czysta”, rozpływający się w ustach wafelek da chwile „niebiańskiej rozkoszy”), a sam dzięki zakupowi danego towaru stanie się młody, piękny, zdrowy i prawdziwie szczęśliwy.
kłamstwo
rok temu
na kłamstwie, kłamstwem pogania ?.....
Agnesblue
rok temu
Plastyka powiek dobrze zrobiona , podoba mi się . Chyba muszę coś ze sobą zrobić ...
emi
rok temu
Zolta celebrytka dziala mi bardzo na nerwy
king of knaga
rok temu
plastic is fantastic
Andrzej
rok temu
Zaden krem czy serum tak naprawde nie dziala, bo nie przechodzi przez naskorek do skory wlasciej. Firmy kosmetyczne tylko wciskaja ludzia bajki. A te zdjecia sa po mocnym retuszu...i innej magi....
Bolo
rok temu
Przeciez ona ma sztab ludzi do pracy.I tak za dlugo śpi.
lala
rok temu
o ladnie wyglada niezle Goska
bEDLxQjL
65656
rok temu
Alez oczywiscie , ze to Erster Lauder w samym wykonaniu. I oczywiscie testowany na zwierzetach.
Focus
rok temu
Są w necie zdjęcia Rozenek robione kiedy była młoda. To była zupełnie inna twarz. Mooocno przeciętna. I proszę jaki cud! Małgosia powie, że to geny. A ja jestem przekonana, że forsa i medycyna estetyczna. Irytująca osoba.
🤔🤔🤔
rok temu
P. Małgorzata, co kilka zdjęć wygląda inaczej. Czy mi się wydaje?
Kibic
rok temu
Stare to jest dobre. Wino i skrzypce. Muj samochód ma 30 lat a wygląda ja nowy
Dziękuję
rok temu
Mogłabym ocenić, czy to ewentualnie działa, gdybym zobaczyła choć jedno zdjęcie (w zbliżeniu) bez przeróbek, filtrów i bez makijażu...
Tez kobieta
rok temu
Gośka, coraz młodsza....jak ona to robi? 🤷‍♀️
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDLxQkE
bEDLxQkF
bEDLxQkG
bEDLxQkH
bEDLxQkI
bEDLxQkn