Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Małgorzata Rozenek wystąpiła w teledysku do piosenki o... PICIU WÓDKI! Prawdziwa dama? (WIDEO)

262
Podziel się:

Małgorzata Rozenek nie lubi monotonii. Tym razem możemy oglądać ją w teledysku młodego rapera o pseudonimie Tyszka. Jak Wam się podoba?

Małgorzata Rozenek wystąpiła w teledysku do piosenki o... PICIU WÓDKI! Prawdziwa dama? (WIDEO)
Małgorzata Rozenek w teledysku do piosenki "Szot za szotem" (YouTube)
bEKabnYR

O tym, że Małgorzata Rozenek ma niejeden talent, wiemy nie od dziś. Jej medialna kariera rozpoczęła się od Perfekcyjnej Pani Domu, czyli programu, w którym Gosia radziła Polkom, jak profesjonalnie zarządzać domem. Dzięki Perfekcyjnej mogliśmy dowiedzieć się, że plamy z materiałów najlepiej odplamiać odplamiaczem, a z bakteriami w toalecie poradzi sobie płyn do toalet. Gosia, jesteś niezastąpiona.

Nieco inną twarz Małgorzata Rozenek pokazała w Azja Express, gdzie dała się poznać nie tylko jako fighterka, ale też osoba obdarzona ponadprzeciętną charyzmą. Teksty jej autorstwa takie jak "nie mów do mnie teraz" czy "he is David Beckham and me is Victoria Beckham" bawią do dziś. I - last but not least - nie moglibyśmy zapomnieć o Projekt Lady, w którym pod chłodnym okiem Lady Rozenek niesforne dziewczyny przechodzą transformację w trzecioligowe celebrytki.

bEKabnYT
Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "TVN zmienił moje życie"

Teraz Małgorzata Rozenek wystąpiła w nowej roli. Na YouTubie pojawił się teledysk do piosenki Szot za szotem początkującego rapera o pseudonimie Tyszka. W filmie Tyszki możemy oglądać innego rapera, Smolastego i samą Małgorzatę Rozenek, która majestatycznie wchodzi do klubu z wiatrem we włosach.

Na nią patrzę tak jak na obrazek. Bardzo piękna jest, ale też zimna - śpiewa raper w chwili, kiedy widzimy Gosię.

bEKabnYZ

Myślicie, że możemy spodziewać się jeszcze innych "secret projektów" w branży muzycznej?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEKabnZa
Zobacz także: Tyszka - Szot za szotem (prod. Pedro) [Official Music Video]
bEKabnZb
bEKabnZu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(262)
Straszne
3 tyg. temu
To jest taki typ kobiety, który po prostu nas ośmiesza. Gonia, Doda… pozują na niezależne i inteligentne… a sprzedają siebie jak prostytutki, wyglądają jak prostytutki i tak się zachowują i utrwalają prymitywne stereotypy o kobietach. Ale udają że coś umieją i są damami. Doda przynajmniej nie wciąga w to dzieci w przeciwieństwie do Goni, która sprzedaje też własne dzieci. Dziwny jest ten świat.
Grażyna
3 tyg. temu
Sów brak żeby to opisać
Lejdi
3 tyg. temu
Prawdziwa dama! I mentorka! Arbiter elegancji i wysublimowanego smaku! Ta Pani z ostatniego zdjęcia będzie uczyć dziewczęta jak zachowywać się z klasą. TVN7 powinien pomyśleć o Prodżekcie Lejdi edycja Senior. Pierwsza kandydatka na uczennicę już jest.
bEKabnZv
Teresa
3 tyg. temu
Pani Rozenek jest tak wszechstronnie uzdolniona i medialnie spełniona, że niedługo jej własne dzieci będą starsze od niej... Mentalnie, rzecz jasna... Kobieta pozbawiona kręgosłupa moralnego...
Uuu
3 tyg. temu
A co słychać u Beaty K ?
Najnowsze komentarze (262)
gosc
3 tyg. temu
widac ze 60siatka
Bjoergen
3 tyg. temu
Ona ma 60 lat !
Agata
3 tyg. temu
Tu do tego teledysku została wybrana odpowiednia osoba ona zna się na alkoholu jak nikt przecież jest perfekcyjna w każdej dziedzinie, zresztą dała swój popis w Sopocie "dama" koń by się uśmiał.
To ja
3 tyg. temu
Ta piosenka to porażka
WiesławPaleta
3 tyg. temu
Ta Pani wystąpi we wszystkim gdzie może tylko podbić feim. Taka jest rzeczywistość.Nie piszę tego z jakiegoś hejtu na tą panią ale taka jest prawda. Ma ochotę i płacą to gites.
mania
3 tyg. temu
Jaka jej rola w tym teledysku? grała jego mamę?
Kasia
3 tyg. temu
Żenada
997
3 tyg. temu
Ona wie że nikt ją nie lubi
bEKabnZn
Misia
3 tyg. temu
Widziałam ja na Okęciu na lotnisku... wygląda zupełnie inaczej zmarszczki buzia zryta otwartymi porami. Nogi zylaste internet przedstawia zupełnie inna prawdw
BBBBBBBB
3 tyg. temu
FAKTYCZNIE ROLA.DNO.
Marek
3 tyg. temu
Jej twarz jest żywą reklamą wódki.
ziku
3 tyg. temu
Jej z jakiegoś powodu sie wydaje że jest fajna a ja zachodze w głowe z jakiego?
Warszawka
3 tyg. temu
Jakie jest największe marzenie Małgorzty Rozenek?Zostać Dodą!
68899
3 tyg. temu
Polecam obejrzeć video przy wyłączonym dźwięku. Lepiej się to znosi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKaboag
bEKaboah
bEKaboai
bEKaboaj
bEKaboak
bEKabnZP