Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małgorzata Socha poruszona historią Joanny Mazur: "To błąd systemu"

34
Podziel się

"Takie są realia. Wielu sportowców mimo poświęcenia otrzymuje skromną gratyfikację".

bCHbeMJh

Producenci Tańca z gwiazdami w ostatnim odcinku postanowili wysłać uczestników w ich rodzinne strony, przy okazji wyszły na jaw fatalne warunki, w których żyje multimedalistka mistrzostw świata i Europy niepełnosprawnych Joanna Mazur. Widok skromnego pokoiku Joanny Mazur, pozbawionego nawet łazienki, odebrał mowę nawet Iwonie Pavlović. Tuż po emisji odcinka ruszyła zbiórka dla biegaczki. Sytuację Mazur skomentowała Małgorzata Socha, która nie kryła poruszenia historią 29-latki.

bCHbeMJK
KOMENTARZE
(34)
gość
rok temu
Błąd systemu to setki celebrytów-darmozjadów omamiających społeczeństwo.
gość
rok temu
Aktorzy tak jak piłkarze zarabiają za duzo
gość
rok temu
Pani Socha , czy Pani na łeb upadła, a gdzie pracuje Pani Mazur, dostaje za swoje hobby 4 tys, za darmo mieszkanie, i inne, to skandal, to nadużycie , tyle tragedii, nieszczęść, a płać jej aktorko
bCHbeMJL
gość
rok temu
polsat, skandal, ze z programu TzG zrobiliście cyrk na kółach. Mam dosyć śćiemy w kwesti klamstwa z JM
gość
rok temu
Jej koleżanki i koledzy mówią co innego.
Najnowsze komentarze (34)
gość
rok temu
Bardzo dobrze , ze niewidoma dostala mieszkanie.Czego Wy zazdroscicie, ludzie ocknijcie sie.Dobrze , ze znalazl sie czlowiek , ktory od serca podarowal J.Mazur klucze do mieszkania.Pelen szacun
gość
rok temu
Bledem systemu jest to ze takie aktoreczki jak Socha dostaja olbrzymia kase za granie w byle jakich serialach. A inni celebryci i sportowcy za co maja dostawac kase? Za zaspakajanie ich pasji?
Trzeba od,uzn...
rok temu
Trzeba przyznać, że dziewczyna jest na fali, trzepie kasę, choć nie mogę zrozumieć jej. fenomenu. Niska, krótkie nogi ,a jest modelką i to WYBIEGOWĄ. Młoda, a wygląda na 30 stkę, wicznie świecąca od nóg po czubku głowy i nikt jej nie powie,że połyskuje jak bombka na choince. Uroda bardzo przecietna, a stała się bożyszczem kanonu piekności i kobiecości. Wykształcenie raptem chyba średnie,a zarabia miliony, jakby była na eksponowanym stanowisku. Polacy jak wy to robicie? Porównuje ja z Wiktorią Gąsiewską, też młoda, zdolna, skromna, urodę ma powalającą, zgrabna i zostaje w tyle. Dlaczego? Jak to możliwe?
gość
rok temu
A co ona ma do tego, bo reklamuje meble? Niech lepiej powie, kto namówił jej koleżankę Agę na te policzki, nie może nawet mówić po polsku: "tanczerzach" :/
gość
rok temu
Ciekawe co pani JM robi z pieniędzmi otrzymanymi od państwa ( 64 tysięcy rocznie ) bo mieszkanie skromne co prawda ma za darmo.
gość
rok temu
Niezaradna życiowo dorosła kobieta, która nie potrafi się sama utrzymać... Mam ją podziwiać, bo słabo widzi i dobrze biega?
gość
rok temu
Pani Mazur spokojnie mogłaby poprawić jakość swojego życia biorąc się do uczciwej pracy za pieniądze
gość
rok temu
Jak Mazurowej brak pieniędzy to niech idzie do pracy uczciwej w moim mieście jest kilku niewidomych żyjących z masażu. To, że zdobywa medale to tylko i wyłącznie satysfakcja dla niej samej. Nikt wcześniej o niej nie słyszał a co dopiero zagranicą więc nie mówcie, ze rozsławia Polskę bo tak nie jest. Nie czuję sie reprezentowana przez tą panią ale jestem w szoku, ze społeczeństwo ma na jej hobby łożyć i jeszcze tego byczka co koło niej biega. Życzę jak najlepszych wyników Joannie gratuluję siły i samozaparcia, przeraz mnie jej dolegliwość ale jej medale mnie jako Polce wisza i powiewają mam je w doopie.
bCHbeMJD
Radirex
rok temu
Socha rób to, co umiesz! Nie interesuj się!
gość
rok temu
Pani Mazur nie pracuje, to skąd ma mieć pieniądze? Trenowanie dyscypliny, która na siebie nie zarabia może być hobby, ale na pewno nie jest pracą.
gość
rok temu
Pani Joanna sama chciała uprawiać sport. A jej dyscyplina nie jest opłacalna, no niestety, ale takie są realia. Sportowcy, którzy faktycznie zarabiają, zarabiają na kontraktach reklamowych. Niestety pani Mazur raczej nie może na to liczyć, bo jest za mało medialna i mało kto jej tak naprawdę kibicuje. Nie mówię, że to jest fair, ale takie są realia. Niestety nie każde hobby jest opłacalne. A pani Joasia to wykształcona osoba, spokojnie mogłaby podjąć przyzwoitą pracę, przy okazji dałaby z siebie więcej innym, niż "poświęcając się" dla medali, które, no niestety, ale nikogo nie obchodzą. Jesteś miłą dziewczyną, fajnie, że jesteś w czymś dobra, ale to jest twoje życie, twoja sprawa i nie oczekuj, że coś dostaniesz za darmo, bo ci się "należy".
gość
rok temu
Pytanie: Dla kogo poświęcają się sportowcy? Dla siebie, żeby wygrywać. Przecież nie dla nas. Tyle w temacie.
gość
rok temu
Przaśna dziołcha musi dobierać słowa żeby wyszło "mądrze"...
mm
rok temu
Kobieto, nie wymądrzaj się, tylko zajmij się swoimi dziećmi ( chyba trójka),a ciągle stoisz na tych ściankach.
bCHbeMKf