Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Małgorzata Trzaskowska staje się sensacją w sieci. "Wreszcie pierwsza dama, która MA WŁASNE ZDANIE i nie przypomina cyborga"

842
Podziel się

Żona Rafała Trzaskowskiego wyrasta na prawdziwą "influencerkę". Jej instagramowe konto śledzi już niemal 100 tysięcy internautów.

Małgorzata Trzaskowska staje się sensacją w sieci. "Wreszcie pierwsza dama, która MA WŁASNE ZDANIE i nie przypomina cyborga"
Małgorzata Trzaskowska zaskarbia sobie sympatię internautów (Instagram)
bCPerBkR

Sztaby wyborcze kandydatów na prezydenta dwoją się i troją, by na ostatniej prostej przed drugą turą wyborów przekonać do siebie niezdecydowanych obywateli. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski idą w sondażach "łeb w łeb", co stwarza możliwość, że o ostatecznym wyniku przesądzi niewielka liczba głosów. W takiej sytuacji naprawdę każdy głos ma znaczenie. Właśnie to staraliśmy się uświadomić w pudelkowej akcji #DAJGŁOS, w której udział wzięło niemal 50 gwiazd.

Jak przekonują eksperci, niezwykle istotne w nadchodzących wyborach będą głosy kobiet. Kandydaci postanowili więc poprosić swoje małżonki, by wspomogły ich w walce o urząd prezydenta. O ile aktywnej społecznie i otwartej na dyskusje Małgorzaty Trzaskowskiej nie trzeba było specjalnie do tego przekonywać, to pomysł nagłego "zaktywizowania" milczącej przez pięć lat Agaty Dudy, był dosyć ciekawy...

bCPerBkT

Sztab obecnego prezydenta założył Agacie profil na Instagramie, który obecnie śledzi nieco ponad 15 tysięcy osób. Dla porównania, Małgorzatę Trzaskowską śledzi w sieci już niemal 100 tysięcy internautów.

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska zapytana o 200+. "To nie są słowa rzucane na wiatr"

Trzaskowska zapowiada, że będzie prężnie działać na rzecz praw kobiet i ekologii, czym zjednuje sobie wielką sympatię. Gości na spotkaniach i wiecach równie często jak mąż, starając się udowodnić, że pierwsza dama nie musi (a wręcz nie powinna) być jedynie "ozdobą" małżonka. W ostatnim instagramowym poście Małgorzata subtelnie skrytykowała bierność Agaty Dudy.

bCPerBkZ

Kobiety, z którymi się spotykam, chcą aktywnej prezydentowej, która na 100% wykorzystuje swoje stanowisko. Ja jestem zadaniowcem i taką prezydentową chcę być. Chcę łączyć, a nie dzielić. Spotykać się ze zwolenniczkami różnych opcji politycznych, bo my, kobiety, mamy wiele wspólnych celów. Szukać rozwiązań. Pozwalać kobietom realnie decydować o sprawach, które ich szczególnie dotyczą - wyznała.

To wspaniałe widzieć takie kobiety, jak te, z którymi spotkałam się wczoraj w Żarach. Aktywnie działające na rzecz lokalnej społeczności, odważne, nie bojące się zabierać głosu. Wiem, że razem uda się nam dokonać wielkiej zmiany. Nie obawiajcie się! - dodała.

Jak widać, dla Polaków to bardzo miła odmiana. Komentarze na profilu Trzaskowskiej mówią same za siebie.

Właśnie taka powinna być Pierwsza Dama

bCPerBla

To jest śląska kobita pełna werwy

Wreszcie pierwsza dama, która ma własne zdanie i nie przypomina cyborga wygłaszającego wbite na pamięć kwestie

Całkiem fajne jest to "zagrożenie dla polskich rodzin“. Kocham was!

Będzie Pani najlepszą Pierwszą Damą

bCPerBlb

Na miejscu obecnej pierwszej damy to bym się już zaczęła pakować

Przypomnijmy, że "milcząca" Agata Duda nie zabrała głosu nawet w czasie masowych protestów Polek przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego.

Myślicie, że Trzaskowska wykazałaby się większą odwagą?

bCPerBlc
bCPerBlu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(842)
Anha
miesiąc temu
A co ona może komu mu obiecać? Przeciez to parlament uchwała ustawy.
GGG
miesiąc temu
Tylko się nie nabierzcie na ten powiew świeżości i nowoczesności. To jest ekipa PO, która okradała Polskę przez 8 lat. Schetyna i Tusk cicho siedzą żeby zamydlić oczy.
ona
miesiąc temu
Pamiętajmy, że głosujemy na prezydenta a nie na pierwszą damę !!!!!
bCPerBlv
redakcja
miesiąc temu
Milczenie jest złotem, Agata ma klasę. Za dużo jest mędrkowania ćwierćinteligentów na każdy temat. Czy żona generała de Gaulle wypowiadała się publicznie na tematy społeczno-polityczne?
jjjk
miesiąc temu
Agata D. jest grzeczna, mila spokojna, elegancka. A obserwuje ja juz od 4 lat a nie od tygodnia przedwyborczego.
Najnowsze komentarze (842)
I.za
4 tyg. temu
Ale propaganda...
Leo
4 tyg. temu
To żadna ,,1sza dama,,żadnej klasy ,,na stadionie to i owszem, ale nie na salony
ann
miesiąc temu
A taka ładna była, amerykańska
Jaś
miesiąc temu
powiem tak buhahahahahaha
polka
miesiąc temu
Już się taką głupotą nie jarajcie... bycie pierwsza dama nie jest na popis, mam dość wykrzykujących kobiet czego chcą..bo zazwyczaj tylko na takim głupim gadaniu sie konczy... jestem kobietą i wstyd mi za krzykaczki bez kultury ktore potrafia tylko obrazac innych,chca tylu praw ,by moc byc bardziej rozwiazlym... skoro tego chca to niech sa tez odpowiedzialne jesli za ciaza niech tez pokaza klase i sie tym zajma a nie aborcja wszyscy teraz tylko chca isc na łatwizne, żal żal ciesze się ze przez 5 lat bedziemy mieli spokój mam nadzieje że jeszcze długo nie pójdziemy w strone PO i LBGT...
kajagoo
miesiąc temu
to ona ma bym prezydentem??? czy jej maz...ludzie, zona osoby na wysokim stanowisku powinna byc i tylko byc kolo meza a nie wścibiac nos w nie swoje sprawy, a moje jeszcze wiec swoje zdanie i kierować facetem?-jak taka mądra to niech stara sie sama o to stanowisko....
jan
miesiąc temu
Nie podoba mi się obecna prezydentowa,nie ma jej; sądzę, ze wstydzi sie za męża
kriss
miesiąc temu
Robi ważenie bardzo inteligentnej kobiety z klasą, pozdrawiam
bCPerBln
nika
miesiąc temu
idealna kandydatka na prezydentową, trzymam kciuki
Beee
miesiąc temu
Sredniej urody, agresywna i krzykliwa. Za to piarowcy nachalnie ja eksponują, w kontraście do obecnej I damy. Nie lubię czegos takiego.
Beee
miesiąc temu
Nie lubie tej pani.
Ada
miesiąc temu
Małgosia ma klasę i powinna być pierwszą damą!
Maja
miesiąc temu
Promowanie się na Instagramie to nie wszystko, jeszcze nic dobrego nie zrobiła, a już jest "wielką damą" ha, ha biedni ludzie, którzy jej uwierzyli
Gosc
miesiąc temu
Mezus przegra to i o obserwatorzy znikną
...
Następna strona
bCPerBlP