Malinowska zarzeka się: "Obchodzę Halloween. To nie znaczy, że nie tęsknię za zmarłymi bliskimi!"

90
Podziel się

"Mieszkałam w Stanach i to święto mi nie przeszkadza. W Polsce jesteśmy tak radykalni, pytanie tylko po co?"

W tym roku Halloween zamierza świętować blisko 25 procent Polaków w wieku od 16 do 35 lat. Do grupy tej należy Karolina Malinowska, choć do niedawna była przeciwniczką tego pochodzącego z USA zwyczaju. Modelka twierdzi, że samo Halloween jej nie przeszkadza, bo zdążyła się do niego przyzwyczaić mieszkając w Stanach. Jej zdaniem to dobry sposób na oswojenie dzieci z tematem śmierci. Ma rację?

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(90)
gość
2 lata temu
Halloween jest 31 października a nasze święto 1 listopada. Przecież żadne z sobą się noe wyklucza. Można się fajnie pobawić a potem pokazać na tej rewii mody na cmentarzu. Pamiętajcie o grobach bliskich cały rok a nie tylko jak inni patrzą hipokryci!
gość
2 lata temu
Ludzie więcej luzu, wyjmijcie kije z tyłków. Czy tylko u nas wszystko musi być szlochająco płaczące? Popatrzcie jak się bawią cyganie na grobach albo ludzie w Południowej Ameryce. A co do Halloween poczytajcie najpierw o genezie tego święta a później siejcie swoje niezadowolenie . Polecam Wikipedię https://pl.wikipedia.org/wiki/Halloween
gość
2 lata temu
Nie obchodze Halloween ale tez mi nie przeszkadza, jesli dzieci czy mlodzi ludzie chca je obchodzic (bo starsi maja je pewnie gdzies ;)) to nie widze pro lemu, to tylko zabawa.
gość
2 lata temu
Polacy mają Andrzejki
gość
2 lata temu
PROSZĘ ODPOWIEDZIEĆ MI NA JEDNO TYLKO PYTANIE: JAKI CEL JEST W OBCHODZENIU ŚWIĘTA KRAJU, KTÓRY NAWET NIE JEST NA NASZYM KONTYNENCIE, ŚWIĘTA, KTÓRE NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NASZA TRADYCJA CZY KULTURA?!? MOŻE POWINNIŚMY OBCHODZIĆ RÓWNIEŻ DIWALI, HANUKKAH, RAMADAN ITD.
Najnowsze komentarze (90)
gość
2 lata temu
Właśnie dlatego ze jesteśmy w Polsce jak sama mowi,jak bedzie w stanach nie zabraniamy
Marian
2 lata temu
Ale z niej kartofel .... mieszkałam w Stanach..... i ten jej Piotr pod pseudo Olivier... nie da sie tego nie skomentować ........
gość
2 lata temu
ten oliwier?, nie musi się malować. I tak fejsa ma żenującego /p******y!!!!!!!!/
gość
2 lata temu
A koledujecie? Nie a szkoda
yyyyyy
2 lata temu
pusta baba
gość
2 lata temu
Polecam gorąco film na youtube dziesięć powodów dla których chrześcijanin nie powinien obchodzić haloween
gość
2 lata temu
Nie jesteśmy radykalni. Pytanie: po co bezkrytycznie przeszczepiać obce święta i obyczaje. Zamiast Halloween są andrzejki, zamiast walentynek - sobótka (noc św. Jana) itd.. Tyle się gada o różnorodności, a jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że McDonald górą na wszystkich polach.
gość
2 lata temu
"A co do Halloween poczytajcie najpierw o genezie tego święta a później siejcie swoje niezadowolenie . Polecam Wikipedię..." - Wikipedia skarbnicą wiedzy... polecam trochę nauki w szkole i przeczytanie kilku książek, w celu znalezienia korzeni i znaczenia Halloween:) ewentualnie wyprowadzkę na Zachód:)
gość
2 lata temu
Mi też nie przeszkadza ,w ogóle często kiedyś jezdziłam do USA i podobało mi sie takie oderwanie od rzeczywistości czas przebieranek ,zabaw i te świecące dynie po prostu magiczne święto dla dzieci szczególnie. Nie widze powodu zeby nie obchodzić jednego i drugiego .
gość
2 lata temu
Dlaczego mamy obchodzić czy uznawać święto pochodzące z innych państw. A czy inne państwa tak chętnie obchodzą nasze święta czy tradycje. Podstawowa zasada: szanuj to co nasze czyli Polskie.
gość
2 lata temu
Niby ładni, niby sympatyczni a sprawiają wrażenie jakichś prostaków
ania
2 lata temu
Dziady obchodzili nadi przodkowie 31.10. Dlaczego my mamy nie świętować. Czy ktos tym robi komus krzywdę.
gość
2 lata temu
Po raz kolejny stwierdzam , że bardzo fajna z niej babka - mówi rozsądnie , ładnie wygląda , nie robi z siebie wielkiej gwiazdy i ma fajną rodzinkę.
gość
2 lata temu
Halloween jak i Walentynki to swieta marketingowe
...
Następna strona