Malinowski dementuje gwiazdorzenie Kaczorowskiej: "Agnieszka mnie nie zaniedbuje, załatwia zastępstwo"

67
Podziel się

"Nie zawsze jest w Warszawie, ale jesteśmy na łączach. Jest zaangażowana, mega potrafi przekazywać wiedzę" - zapewnia Michał Malinowski.

Choć może się wydawać, że już wszyscy polscy celebryci zatańczyli w Tańcu z gwiazdami, Polsatowi wciąż udaje się kompletować składy do kolejnych edycji. 3 marca na antenie pojawi się 20. edycja (!) show. Na scenie ponownie zatańczy Agnieszka Kaczorowska, która długo prosiła Ninę Terentiew, by pozwoliła jej wrócić do programu. "Bożenka z Klanu" zapewniła, że nie będzie już gwiazdorzyć. Jednak z najnowszych doniesień wynika , że celebrytka długo nie dotrzymała słowa i więcej czasu spędza na próbach do musicalu i szukaniu nowych kontaktów niż na treningach.

Tancerka dostała do pary Michała Malinowskiego, znanego z serialu Na Wspólnej. Malinowski zapewnił, że nie czuje się zaniedbany przez Kaczorowską. Aktor przyznał, że na czas nieobecności Agnieszki w Warszawie, celebrytka zawsze załatwia dla niego zastępstwo i stale pozostaje z nim na łączach:

Agnieszka mnie nie zaniedbuje. Miałem dużo trenerów, moim marzeniem jest zawsze trafiać na takich trenerów. Ma pasję i zaraża nią innych. Jest zaangażowana, mega potrafi przekazywać wiedzę. Ona działa na moją wyobraźnię. Nie zawsze jest w Warszawie, ale jesteśmy na łączach. Nie zaniedbuje mnie, załatwia zastępstwo.

KOMENTARZE
(67)
Fredzia
3 lata temu
A Co ma powiedziec, musi przeciez dalej z nia tanczyc , to lepiej w zgodzie.
miu miu
3 lata temu
po co ją zatrudnili jak nie ma czasu nie ma lepszych chudszych i ładniejszych tancerek
gość
3 lata temu
Malinowski to niezły przystojniak ;)
gość
3 lata temu
Młody robi dobrą minę do złej gry
gość
3 lata temu
może w końcu ktoś uwierzy, że są organizmy, które nie reagują na żadne diety a ni dużo ruchu. Widać to po pani Agnieszce. Ma dość bujną figurę, ale i tak wygląda bardzo kobieco i sympatycznie. Lepiej niż większość wieszaków.
Najnowsze komentarze (67)
gość
3 lata temu
Bardzo fajna para
gość
3 lata temu
Gwiazda w programie, a przechodzi z rąk do rąk. "Załatwia mi zastępstwo" No brawo ! Czyli ta para gra nie fair. Jak ich porównywać do osób, które trenują żetelnie we 2 ójke.
ZAZADAJ FACET...
3 lata temu
WYWALIC TEGO BABONA SKORO NIE MA CZASU!!! Tanca nie mozna sie nauczyc na laczach ....Nie znizaj sie chlopie do jej poziomu,DAJCIE MU INNA TANERKE, KACZOROWSKA POPLYWAJ SOBIE W STAWIE...
gość
3 lata temu
Zastepstwo zalatwia! Lepsze to niz nic ale i tak do dpy! Nie poswieca sie pracy tylko szuka coby kolejne sroki zlapac za ogon to fora ze dwora! W nastepnej edycji juz nie zatanczy i wyleci z wilczym biletem w prywatnych stacjach
gość
3 lata temu
Na laczach chlopie to se mozesz ale zwalic a nie uczyc tanca
gość
3 lata temu
A w programie i tak pokażą, jak to ona ciężko z nim trenowała.
gość
3 lata temu
Mega przekazuje wiedzę -.- co to za pretensjonalny język?
gość
3 lata temu
Moj kolega z nią sypia, odbiła go przepięknej, normalnej lasce. Faceci to psy
gość
3 lata temu
ostanie zdjęcie : burdel-mama z przeceny
czes
3 lata temu
ciekawe czy jeszcze dziewica
gość
3 lata temu
on ją puknie - Bogdan mówi bankowy!
gość
3 lata temu
osstatnie zdjecie bardzo wulgarne
gość
3 lata temu
Przystojny chłopak z niego
Gosc
3 lata temu
piękna para
...
Następna strona