Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małysz o Stochu: "Pisze się historia. Emocje niesamowite, popłakałem się!"

62
Podziel się

"Cieszę się, że mogłem im pomagać". Po 16 latach Kamil powtórzył jego sukces.

bCNEpBQR

Po 16 latach Kamil Stoch powtórzył sukces Adama Małysza i wygrał Turniej Czterech Skoczni. Mistrz olimpijski pokonał Piotra Żyłę i Daniela Andre Tandego, a tuż za podium znalazł się Maciej Kot. Teraz Stoch ma na swoim koncie zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni, mistrzostwo świata, mistrzostwo olimpijskie oraz Puchar Świata. Adam Małysz nie krył swojej ekscytacji.

Emocje niesamowite, ja się wręcz popłakałem. To jest podwójny sukces. Pisze się historia, tym bardziej cieszy mnie, że jestem w tym miejscu i mogę im pomagać - powiedział Małysz, obecnie dyrektor-koordynator ds. skoków i kombinacji norweskiej w PZN

bCNEpBQT
bCNEpBQZ

Źródło: Fakty TVN/x-news

bCNEpBRu
KOMENTARZE
(62)
gość
4 lata temu
Małysz na zawsze zostanie legendą-jak zawsze skromny i naturalny. Super,że chłopaki odnoszą sukcesy i pokazują,że nie tylko Adam Małysz godnie nas reprezentował, Polska!
gość
4 lata temu
żyjemy sukcesem Kamila, Piotra i całej drużyny skoczków ale o Tobie Adaś nie zapomnimy,dostarczacie nam wielu emocji w tym przepełnionym terroryzmem, nienawiścią i niesprawiedliwą polityką ŻYCIU!!
gość
4 lata temu
Panie Adamie, gdyby nie Pan, możliwe, że nie byłoby tam polskich skoczków. Gdy lecą skoki w telewizji, moja mama odkłada wszystko i ogląda! to jedyny sport, któremu jest wierna odkąd Pan wzbił się na wyżyny wysokości!!!! POLSKA, DZIĘKI PANU POKOCHAŁA TEN SPORT, CO JEST DODATKOWYM WSPARCIEM DLA SPORTOWCÓW! GRATULUJEMY TEŻ PANU!
bCNEpBRv
gość
4 lata temu
Tak niewiele brakowało, żeby trzech Polaków stało na podium! :-) brawo Polacy!
gość
4 lata temu
Czekoladowi :)
Najnowsze komentarze (62)
gość
4 lata temu
"Hehehe" 😀
gość
4 lata temu
Super wyskakali to. Natomiast Adam jest ŻYWĄ LEGENDĄ i to nie podlega żadnej dyskusji. Nawet Maja Włoszczowska, medalistka olimpijska w kolarstwie górskim mówiła, że To właśnie Adam tchnął w niej sportowego ducha walki.
gość
4 lata temu
Tylko czemu sa ubrani w kombinezony w kolorze wiadomo jakim?
gość
4 lata temu
Eleganckie kombinezony
gość
4 lata temu
Dokładnie. Małysza nie można porównywać. Przetarł szlaki. Zdobywał madale jak nikt nie wiedział co to skoki w Polsce. Szkoda że tak szybko zrezygnował. Te rajdy są chyba bardziej niebezpieczne.
gosc
4 lata temu
po jaki h*j malysz jezdzi na zawody,jaka jest tam jego rola? chodzi o pokazanie sie w rezimowej tv kurskiego z reklama na tym pustym lbie?
gość
4 lata temu
Panie Adamie - pamiętamy i zwycięstwa i dobre serce i skromność. Dziękujemy
anna
4 lata temu
kiedyś był tylko Małysz, wszyscy skupili się na nim, zapomnieli że są inni zawodnicy, dobrze że tamte czasy minęły i niech nigdy nie wracają, wreszcie się zmieniło i jest super, mamy cudownego Stocha i całą resztę wspaniałych zawodników, wreszcie mamy zdolną reprezentację, gratulacje i pozdrowienia
bCNEpBRn
gość
4 lata temu
kochałbym sie ze stochem
gość
4 lata temu
Gratuluje Chłopakom sukcesu.
Karolina
4 lata temu
Proszę nie obrażać Adama Małysza - zawsze zostanie legendą w skokach narciarskich - pozdrawiam :):)
Karolina
4 lata temu
CZEKOLADOWI GÓRĄ - GRATULACJE :):)
gość
4 lata temu
Jak Małysz skakał wszyscy mówili i pisali, że jest z zawodu dekarzem . Jak skończył skakać i zrobił maturę , to już nikt o tym nie wspominał .
Basia
4 lata temu
Ja tez się popłakałam widząc zwycięstwo naszych super skoczków. Dla takich chwil warto żyć 😂😂
...
Następna strona
bCNEpBRP