Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mam jakiś cel. Do tego potrzebne jest pokazywanie"

34
Podziel się:

"Jestem zapraszana" – cieszy się celebrytka.

"Mam jakiś cel. Do tego potrzebne jest pokazywanie"

Od Ilony Felicjańskiej możnaby się uczyć, co robić, żeby być zapraszanym na imprezy. Była modelka nie robi zbyt wiele, ale jest obecna na prawie każdym bankiecie. W trakcie urodzin magazynu Party skomentowała wyczyn Moniki Pietrasińskiej. Okazuje się, że Ilona operuje żelazną logiką.

Najlepszym sposobem jest robienie tego, co się kocha. Czyli trzeba zająć się tylko swoim własnym życiem – powiedziała Ilona. Niekoniecznie pokazywaniem i zwracaniem na siebie uwagi. Nie jest ważny kolejny skandal. Ważne jest to, że mam jakiś cel, a że do tego potrzebne jest rozbieranie, no to się będę pokazywać. A, że jestem zapraszana – he he – to z przyjemnością przychodzę.

KOMENTARZE
(34)
gość
8 lat temu
zalosna
gość
8 lat temu
ZROZUMIEJĄ A NIE ZROZUMIĄ!!!NIE WIEM DLACZEGO TA OSOBA JEST ZAPRASZANAco właściwie ona sobą reprezentuje poza skojarzeniem z alkoholizmem,uzależnieniem i krętactwem???
gość
8 lat temu
Ona jest naprawdę g****a i nie piszę tego z czystej złośliwości. Takie osoby same na siebie sprowadzają nieszczęście.
gość
8 lat temu
jakoś tak powszednieje to wszystko,nie szokuje nie bawi nie dziwi...nuda nuda nuda
gość
8 lat temu
ale pasztet
Najnowsze komentarze (34)
gość
8 lat temu
No i kim ona jest ta pani , niech idzie pogadac o swoich uzaleznieniach w klubie AA , a nie straszy po tzw. zalosnych zreszta , "salonach" !
gość
8 lat temu
zrozumieją, nie "zrozumią"... :/
gość
8 lat temu
Szkoda że się nie da botoksu w szyje napchać, co by była taka jędrna jak busia...
gość
8 lat temu
Ilonka a kasę za zęby już oddałaś czy dalej cię dentysta ściga?
gość
8 lat temu
Jest październik, a w zasadzie druga połowa, prawda? Jesienią czasem świeci słońce a czasem pada deszcz, prawda? Czasem czujemy się dobrze a czasem jest nam źle, prawda? Wniosek: w październiku możemy się czuć dobrze, ale to zależy od tego jak się nastawimy - taka to oto pseudointelektualna logika prezentowana przez tą panią. Świetnie trafia do ćwierćgłówków takich jak ona, którym trzeba tłumaczyć co mają myśleć i mówić, czyli przeciętnych czytelników kolorowych pism i oglądaczy seriali z polsatu czy tefałenu. TO smutne! Większa część społeczeństwa żyje w ten sposób :( Brzydze się tym...
gość
8 lat temu
Polka. po prostu polka..
Anka
8 lat temu
Fajna Laska
gość
8 lat temu
No cóż...Prymitywni ludzie mają prymitywne cele!Logiczne???
gość
8 lat temu
Ważne jest to, że mam jakiś cel, a że do tego potrzebne jest rozbieranie, no to się będę pokazywać. Jakoś tego nie rozumiem pokazywać czy rozbierać
gość
8 lat temu
krwa co ja tu robie,
gość
8 lat temu
Można by piszemy osobno.
gość
8 lat temu
DLA MNIE PANI ILONA BEDZIE ZAWSZE KIMŚ POZYTYWNIE NAKRECAJACYM SZARA RZECZYWISTOSC, A TO ZE STARA SIE DOSTOSOWAC DO WYMOGÓW BIZNESU JAKIE TO PANUJA U WSZYSTKICH "GWIAZD" TO WCALE NIE UJMUJE JEJ AUTENTYCZNOSCI, ONA JEST I POKAZUJE OBLICZE PRAWDZIWEGO CZŁOWIEKA BEZ LUKROWANIA I UDAWANIA, ALE NIESTTETY AUTENY=TYCZNOS I PRAWDZIWOSC NIE JEST NA CZASIE - TRZEBA BYC NADETA P***A I ATAKOWAC WSZYSTKICH WLASNEJ PLCI A POZOSTALYM DAWAC ZA KASE NO CHYBA ZE WSZYSTKIM CO PLACA BO NIESTETY TAK JEST!!!!!
gość
8 lat temu
Madra i piekna
gość
8 lat temu
Piekna
Oferty dla Ciebie