"Mam swojego ochroniarza, ale staram się żyć jak normalny człowiek!"

129
Podziel się

"Podchodzą do mnie ludzie, którzy mogliby mnie oklepać z nienawiści, a mówią do mnie: Stary, szacun, dziękuję Ci bardzo!"" -mówi Michał Szpak.

Ostatnie miesiące z pewnością należą do Michała Szpaka, który po powrocie z Eurowizji stał się jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Kariera Michała nabrała niespotykanego dotąd tempa, co, niestety, odbija się też na jego życiu prywatnym. Ostatnio tłumaczył, że jedna z fanek była oburzona, gdy odmówił jej wspólnego zdjęcia. Przypomnijmy: "Ostatnio na festiwalu nie zrobiłem sobie zdjęcia z fanką. Czasem wychodzę z pracy i chcę spędzić czas prywatnie!"

W naszej rozmowie z cyklu AMA Pudelek Michał przyznał, że zatrudnił ochroniarza, ale daleki jest od chodzenia z nim do sklepu czy na każdą imprezę. Jak sam podkreśla, chce "żyć jak normalny człowiek":

Mam swojego ochroniarza, który zawsze ze mną jeździ. Warszawa ma większą tolerancję na takie rzeczy i nie pozwolę na chodzenie ochroniarzowi za mną. Mam swój rower i na nim pomykam. Staram się żyć jak normalny człowiek - mówi Michał. Po tym wszystkim, co się stało, odczuwam w ludziach olbrzymi szacunek. Podchodzą do mnie ludzie, którzy pewnie mogliby mnie oklepać z nienawiści, a mówią do mnie: "Stary, szacun, dziękuję Ci bardzo!".

_

_

KOMENTARZE
(129)
gość
3 lata temu
Lubię Michała, sympatyczny facet 😘 😊
gość
3 lata temu
Woda sodowa nie uderzyła mu do głowy ! trzymam kciuki Michał za ciebie
gość
3 lata temu
Cudowny człowiek!
gość
3 lata temu
Ja niedługo będę babcią, ale gdybym Cię zobaczyła, to też chciałabym dotknąć i może jakieś "zdiątko", bo uwielbiam, artysta jak na mój gust WIELKIEJ KLASY,
gość
3 lata temu
Ma chłopak swoje pięć minut i je wykorzystuje.
Najnowsze komentarze (129)
gość
3 lata temu
BABCIA dobra rada się ZNALAZŁA. Coś skończyłeś mądrego żeby Michałowi doradzać ? bo od tego to on ma CAŁY sztab ludzi mądrzejszych od ciebie !. Przebija zazdrość z twoich słów niestety.....
gość
3 lata temu
a ja chciałabym sie z nim zaprzyjaźnić-on ma taką pozytywną energię w sobie
gość
3 lata temu
Co Wam odbiło z tym gwiazdorzeniem u Michała.Tyle hejtów co na niego spadło pełnych nienawiści i wrogości to już dawno powinien mieć ochroniarza-przecież Ci ludzie tylko czekaja sposobności ,żeby Mu dowalić.
gość
3 lata temu
a ja bym chciała go pocałować......ma takie ponętne usta,,,,,,
gość
3 lata temu
PUDEL TO PATOLOGIA. Szukajcie innej ofiary. A najlepiej was zamknąć.
gość
3 lata temu
No właśnie jak można odmówić fance zdjęcia? Te gwiazdy żyją z fanów gdyby nie oni to by nikt płyt nie kupował. Naburmuszony artysta. Sam chciałeś aby fani się uganiali a teraz co nagle przeszkadza? Jeszcze będziesz chciał aby ktoś chciał sobie zrobił zdjęcie.
gość
3 lata temu
Michał ! Trzymaj się z daleka od tego brukowca, żeby nie powiedzieć gorzej, bo by skasowali komentarz. Najpierw przeprowadzają wywiad, a potem po kawałku go serwują, wyrywając z kontekstu fragmenty. Po co narażać się na denne wpisy mało rozgarnietych małolatów, ktorzy czytają to badziewie.
DOBRA rada
3 lata temu
PUDEL PATOLOGIA. ODPIERD.OLIĆ SIĘ OD M.
he is my love
3 lata temu
Tez bym mogla. Tak patrzec. I to by mi wystarczylo. Gdyby musialo;) .
gość
3 lata temu
michał jest bardzo fajnym gościem byłam na jego koncercie był bardzo miły
gość
3 lata temu
michał jest bardzo fajnym gościem byłam na jego koncercie był bardzo miły
Barbara
3 lata temu
Chciałabym, żeby wszyscy faceci w Polsce byli takimi "brudasami"! On pachnie czystością i dobrą wodą toaletową przez ekran komputera!
gość
3 lata temu
Michal trzymaj sie jestes wielki,wspanialy glos,rob chlopie kariere,wykorzystaj czas teraz,duzo szczescia i powodzenia michale
gość
3 lata temu
piękny młody człowiek:)
...
Następna strona