Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Kiso NIE WPUSZCZONA na imprezę!

246
Podziel się

Pamiętaj - nigdy się nie poddawaj...

Mama Kiso NIE WPUSZCZONA na imprezę!
bCPgNHzF

Izabela Kisio-Skorupa, mama Oli Kisio, wciąż walczy o status celebrytki. Największym jej osiągnięciem jest jak dotąd afera z gali Telekamer, na którą próbowała wtargnąć siłą. Mama aktorki ma także na koncie medialny konflikt z córką i jej chłopakiem. Ostatnio próbowała wejść na imprezę urodzinową magazynu Party, twierdząc, że została zaproszona. Niestety, tym razem się nie udało.

Zobaczcie, jak walczyła o wejście na imprezę.

bCPgNHzH

Trzymamy kciuki za tę karierę. Mama Kisio codziennie uczy nas, żeby nigdy się nie poddawać.

bCPgNHzN
bCPgNHAi
KOMENTARZE
(246)
gość
6 lat temu
Biedna daiewczyna, musi byc jej strasznie przykro, ze ma tak sfisiowana matke !
gość
6 lat temu
to jest przykre, że ludzie tak się nabijają z innych zamiast im pomóc
gość
6 lat temu
A jak Mozna pomoc alkoholiczce? Wez ja do siebie, dobra ciociu
bCPgNHAj
gorbaczow
6 lat temu
śmiech na sali
gość
6 lat temu
Nawet z własnym prowiantem przyszla.
Najnowsze komentarze (246)
gość
4 lata temu
Może to właśnie córka powinna jej pomóc?! Ma się rodzinę od tego. Niech zapisze do jakiegoś dobrego psychologa, coacha, terapeuty
gucci handbag...
6 lat temu
Sherri I am buying a method to consider images offmy iPhone picture vault and put all of them on mymy i pad2 picture burial container guide I did not remember the password in addition to seemed to be questioning when there has been at any rate in order to recast it and if I am able to place in curve security and safety questions in the event that it happens again I actually don't need to get rid of the photographs in it so please help me SINCE thanks a lot Something else you should I've truly noticed is always this for many individuals, crooked consumer credit is the reaction to instances further than their particular command. In particular they may are really saddled having an illness in order that they ever have increased charges about to selections. It could be as a result of job damage or incapability to the office. Oftentimes divorce proceedings or even separating may really send out often the economic instances from the undesirable direction. Many thanks expressing your ideas about this website. gucci handbags outlet online store http://coverglue.com
gość
6 lat temu
Wyglądała jakby wracała z zakupów i chciała przekazać torbę komuś ,może nie mogła się dodzwonić?Nie widzę żeby była ubrana tak jak na imprezę,zrobiono z kobiety "babę pazerną na imprezy".
Maria
6 lat temu
No tak. Impreza. To wszystko nie ma znaczenia. Celebryci i sławni, jak narkomani uzależnieni od pozorów życia. Nie wiedzą co najważniejsze w życiu.
sonia
6 lat temu
a kto to jest Kisio? Pomóżcie, bo jakoś nie kumam
Amen
6 lat temu
TA --BABA WYLENIALA JEST CHORA
gość
6 lat temu
Ta kobieta ma profil jak pekińczyk. W tym futrze i z plastikową jednorazówką wygląda żałośnie!
gość
6 lat temu
Do psychiatry nikt za nią nie pójdzie
bCPgNHAb
gość
6 lat temu
No, krzykacze, a kto z Was ma tyle odwagi, co ona ??? dla mnie jest ok., bo to ustawka, żebyście mogli i mieli na kogo się drzeć, tyle.
gość
6 lat temu
😭😭😭😭
gość
6 lat temu
Ta kobieta ma schizofrenię i!!! Choroba psychiczna w Polsce to tragedia, g***i lud ja w średniowieczu nie pomoże tylko się śmieje. WSTYD!
gość
6 lat temu
"pożądek",wyżucą","spowrotem" 3 błędy w kilku zdaniach.Może do szkoły z powrotem by się poszło a nie mądrołki wypisywało.
gość
6 lat temu
Co za debilna baba!!!!
dana 55
6 lat temu
Matka na leczenie psychiatryczne albo do garów, gdzie starej babie na takie imprezy, nie może sie pogodzić ze swoja starością? To niejsce dla młodych i pieknych, my mamy ten okres za sobą!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bCPgNHAD