Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mannei naraziła się WAGs? "Żadna z nich nie miałaby tego co dzisiaj, gdyby nie mąż piłkarz"

114
Podziel się:

Ostatni wywiad Sary podważył "ciężką pracę" Lewandowskiej i Szczęsnej. To koniec przyjaźni?

bECQRKWd

Anna Lewandowska znalazła się w rankingu najbogatszych Polek. Żona Roberta Lewandowskiego uplasowała się w tym roku na 22. miejscu z majątkiem szacowanym na 204 milionów złotych. W wywiadzie udzielonym z okazji satysfakcjonującego miejsca w rankingu, Lewandowska zapewnia, że nie będzie udawała, że wstydzi się swojego majątku ani bajkowego życia, ponieważ na wszystko zapracowała sama.

Słowa Ani nie znalazły potwierdzenia w ostatnim wywiadzie, który udzieliła Sara Boruc. WAG goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego wyznała, że nigdy nie osiągnęłaby obecnego statusu, gdyby nie pieniądze i sława jej męża. To samo tyczy się jej koleżanek "po fachu".

Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedziele o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

bECQRKWG
KOMENTARZE
(114)
gość
3 lata temu
Gdyby te wszystie panienki nie zlapaly na ślub bogatych chlopaków od kopania piłki,byłyby nikim. Te ich "kariery" możliwe sa tylko za kase mężów.I taka jest prawda.
Kasia
3 lata temu
Chociaż jedną powiedziała to co każdy wie.
gość
3 lata temu
Akurat Marina była równie znana co Szczęsny. A Lewa, no cóż, byłby tam gdzie są jej koleżanki z drużyny karate..
bECQRKWH
gość
3 lata temu
Mówi prawdę, aż dziwne.
gość
3 lata temu
Nie zawdziecza lewandowska wiele, ale wszystko. Gdyby nie on, bylaby nikim, pracowalaby jako nauczyciel wf za 2tys i koniec. Nie byloby zadnych porad znudzonej baby na fejsie odn odzywiania, bo liczylaby sie z kazdym groszem zeby cokolwiek miec do jedzenia, qiec niech ona lrzestanie p*******c.
Najnowsze komentarze (114)
enigma
3 miesiące temu
Myślę obiektywnie, ze każda z nich wiele zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Nazwisko męża zainwestowany kapitał czy jego kariera na pewno pomogły w rozpędzeniu pewnej maszyny, ale utrzymują się dzięki ciężkiej pracy. Takie mam zdanie. I nie uważam, żeby to było coś złego.
szapoba
3 miesiące temu
Saro :) wielki ukłon z mojej strony wkoncu mówisz jak jest !
gość
3 lata temu
Sara powiedziała prawdę, ale z drugiej strony nie dziwię się Marinie i Annie Lewandowskiej, że za wszelką cenę probują promować się jako zaradne kobiety. Przecież wszystkie portale plotkarskie próbują zrównywać je z ziemią, umniejszać sukcesy, poniżać. To jest po prostu ich reakcja obronna. Chcą być docenione nie jako żony, ale osobne jednostki, a ludzie z zazdrości, głupoty chcą im tylko wypominać pieniądze mężów.
wielbiciel kl...
3 lata temu
Aj waj! Premiera kliki. Nareszcie wszyscy zobaczą i ich. Czyżby też mieli parcie na.... stolec?
Magda
3 lata temu
Puste lalki co im sodowka i kasa mężów uderzyła do głowy.. Jakoś żony siatkarzy i innych sportowców odnoszących prawdziwe sukcesy w swojej dziedzinie sportu.. Nie robią z siebie księżniczek idiotek..
gość
3 lata temu
Przecież ta ułomka powiedziala jedynie to co każdy g***i wie wiec czym tu sie podniecacie?
gość
3 lata temu
ma racje
gość
3 lata temu
czy ktoś przed ślubem z Lewandowskim słyszał o Annie Stachurskiej?????
bECQRKWz
gość
3 lata temu
Dla mnie Anka nie potrafi sklecić sensownego zdania gada bez składu te swoje odklejone od rzeczywistości przeciętnej Polki pierdoly (śniadania za 300 zł / miej czas dla siebie fryzjer kosmetyczka itd) Co z tego ze osiągała sukcesy w tym co robiła nikt podkreślam nikt kto nie interesował sie karate o niej nigdy nie słyszał a lansować swoje obozy i produkty zaczęła jako Żona swojego męża. I mądrości z kosmosu niczym SP wróżka ze Zgierza „Ty duszko schudniesz tylko śniadanka za 300 zł jedz i na moj obóz pojedź” 💋
Kas
3 lata temu
Jakby powiedziała "żadna z NAS", może i by było poprawnie.
gość
3 lata temu
a kim jest ta niby Sara ? odebrała dziecku ojca ! taka s***a ma najwięcej do gadania
gość
3 lata temu
Chociaż jedna szczera i tak wszyscy to wiedzą
gość
3 lata temu
nagle ja wzielo na szczerosc tak samo zaklamana jak inne .Plyte nagrala I teraz sie podlizuje zeby sprzedaz poszla dobrze
gość
3 lata temu
Marina może w Polsce tak,ale na świecie nikt o niej nie słyszał,w przeciwieństwie do Szczęsnego,znana to była Shakira przed związkiem z Pique bardziej niż on
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECQRKXs
bECQRKXt
bECQRKXu
bECQRKXv
bECQRKXw
bECQRKXb