Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Marcin Hakiel o powodach rozstania z Katarzyną Cichopek. "Prosiła o więcej wolności. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność MA IMIĘ"

1060
Podziel się:

W najnowszym odcinku "Miasta Kobiet" Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz otwarcie zasugerował, jego żona dopuściła się zdrady.

Marcin Hakiel o powodach rozstania z Katarzyną Cichopek. "Prosiła o więcej wolności. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność MA IMIĘ"
Marcin Hakiel opowiada o rozstaniu z Katarzyną Cichopek (AKPA, Instagram, Piętka Mieszko)

Od czasu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel bez wątpienia nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Przez ostatnie tygodnie tancerz wyjątkowo chętnie zwierzał się fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. W końcu postanowił jednak iść o krok dalej i opowiedzieć o zakończeniu małżeństwa w "Mieście Kobiet". Już po krótkiej zapowiedzi wywiadu nietrudno było stwierdzić, że podczas rozmowy Hakiel nie zamierza szczędzić widzom szczerych wyznań.

Odcinek "Miasta Kobiet" z udziałem Marcina Hakiela wyemitowano na antenie TVN Style w niedzielę. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską tancerz otwarcie przyznał, iż obecna sytuacja jest dla niego ciężka, lecz nie wstydzi się emocji związanych z rozstaniem. Hakiel podkreślił również, że nie zamierza przekreślać wspólnie spędzonych z Katarzyną Cichopek lat - nawet jeśli jego ostatnie małżeńskie doświadczenia okazały się wyjątkowo bolesne.

Pomimo tego wszystkiego, co się wydarzyło na końcu, trzeba patrzeć na to holistycznie. Spędziliśmy razem 17 lat, od 14 byliśmy pełną rodziną. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Trzeba sobie pozwolić na taką żałobę. Jak wydaliśmy oświadczenie, ileś osób do mnie napisało: co ty robisz? bądź twardy, idź do przodu. Zdecydowałem się na terapię - wspominał.

Kwaśniewska postanowiła zapytać Hakiela o powód rozstania z Katarzyną Cichopek. Choć tancerz zapewnił, że nie chciałby publicznie dyskutować o małżeńskich problemach, otwarcie przyznał, że na rozpad jego małżeństwa miały wpływ osoby trzecie - sugerując tym samym, że Kasia dopuściła się zdrady.

Nie chciałbym prać brudów, chyba najtrudniejszy moment był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - wyznał Hakiel.

Zobacz także: Zdradzona Rihanna nagrywa płytę, a Antek Królikowski zasłania się poważną chorobą

Hakiel nie ukrywał, że rozpad małżeństwa był dla niego sporym zaskoczeniem. Tancerz uważał bowiem, iż wraz z żoną tworzyli wyjątkowo zgrany duet.

To jest coś, na co nie byłem przygotowany. Wydaje mi się, że na to nie można być przygotowanym. Przez 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się. Mam takie poczucie, że 16 lat z haczykiem byliśmy bardzo zgraną parą. W niejednym wywiadzie powiedzieliśmy, że my zawsze staramy się coś naprawić, zanim wyrzucimy. Myślę, że do końca chciałem to naprawić. Ale przyszedł taki moment, kiedy zrozumiałem, że ten okręt, z którym spędziłem 17 lat, on już od dłuższego czasu płynął pod inną banderą - kontynuował.

Marcin zapewnił, że próbował ratować małżeństwo i namawiał Kasię na terapię. Niestety jego starania okazały się bezskuteczne.

To już się nie wydarzyło, bo wszystko nabrało tempa i nie było na to przestrzeni. Dużo czasu potrzebowałem na to, żeby się z tym pogodzić - wyznał.

Tancerz otwarcie przyznał, że po rozstaniu towarzyszyło mu wiele rozmaitych emocji, z którymi pomógł mu uporać się terapeuta.

(...) Dopiero na którejś sesji terapeutycznej wyszło, że to jest wielowątkowe. Z jednej strony musiałem się pogodzić z utratą żony. Jak spędziło się z kimś 17 lat i to właściwie dzień w dzień byliśmy bardzo blisko razem, to dla mnie nie jest tak, że pewnego dnia, nawet jak już poznałem prawdę, nie wiem, czy całą, ale jakąś część tej prawdy, która działa się przez ostatni czas w naszym związku, to i tak jakaś część mnie była związana z moją byłą partnerką. Uczę się tego, żeby zrozumieć, że ona potrzebowała tej wolności - wyjaśnił.

Marcin nie ukrywał, że podjęcie decyzji o rozwodzie z żoną nie przyszło mu łatwo. Musiał jednak zadbać o swoją przyszłość.

Ja musiałem podjąć decyzję, że po prostu musimy się rozwieść (...). Trzeba było to zakończyć. To było bardzo trudne. To nie jest tak, że pewnego dnia się obudziłem i stwierdziłem, że się rozwiodę, bo jest już koniec. To jest proces, dojrzewa się do tego. Muszę to przepracować, bo całe życie jest przede mną, jak przed moimi dziećmi i byłą partnerką - stwierdził.

W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską Hakiel wspomniał także o tym, jak z rozstaniem rodziców oraz całym medialnym szumem radzą sobie jego dzieci, ośmioletnia Helena i trzynastoletni Adam. Tancerz przyznał, że od czasu ogłoszenia rozpadu małżeństwa jego rodzina jest pod nieustanną obserwacją paparazzi - czego na szczęście nie odczuwają jego pociechy. Jak podkreślił celebryta, zarówno on, jak i Cichopek starają się jak najbardziej ułatwić dzieciom odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Choć w obliczu rozwodu małżonkowie musieli "podjąć pewne decyzje" mające znaczący wpływ na codzienność pociech, Marcin zapewnił, iż pragnie im dać pewną swobodę. Jeśli więc pewnego dnia któraś z jego pociech zechce coś zmienić, będzie w tym miała wsparcie taty.

Wydaje mi się, że obydwoje szanujemy dzieci i wspieramy ich w tym wszystkim (...). Każdy z nas kocha tak samo nasze dzieci i nasze dzieci kochają tak samo swoich rodziców (...) - dodał.

Gdy Kwaśniewska zapytała Hakiela, czy ten w związku z rozstaniem ma do siebie żal, tancerz zaprzeczył. Jest bowiem przekonany, że choć nie zawsze był idealnym mężem, zachowywał się fair w stosunku do Cichopek. Jak przyznał Marcin, czasem nachodzą go myśli, że mógł znacznie wcześniej zobaczyć, "co się działo" w jego małżeństwie. Wierząc w bezwarunkową miłość, nie widział jednak ku temu podstaw.

Może to źle zabrzmi, ale nie mam do siebie żalu. Uważam, że byłem fair - wyjaśnił.

Goszcząc w "Mieście Kobiet" Hakiel opowiedział także o swojej niedawnej metamorfozie. Tancerz wyznał, że wskutek stresu znacznie stracił na wadze, a dodatkowo regularnie bywał na siłowni. Na zmianę fryzury zdecydował się natomiast pod wpływem impulsu. Po pewnym czasie na prośbę córki pozbył się jednak platynowej czupryny.

Pewnego dnia poczułem, że muszę coś zrobić i pojechałem ściąć włosy i sobie zrobiłem je na biało. Czułem się inaczej, przez jakiś czas było ok. Ściąłem te włosy, bo pewnego dnia córka powiedziała: "wiesz co tato, te białe włosy to nie bardzo". Powiedziałem: dobra idę ściąć no i je opitoliłem - wspominał.

Doceniacie jego szczerość?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1060)
Gytr
4 miesiące temu
Żal mi go tak po ludzku
mimi
4 miesiące temu
Pan Marcin przelamal stereotyp, ze o uczuciach mezczyzni nie powinni mowic. Jesli tego potrzebuje, to niech mowi glosno, o tym co czuje.To mu pozwoli szybciej pokonac bol, uwolnic sie od negatywnych emocji, znalezc rownowage psychiczna i stac sie przez to silniejszym. Duszenie w sobie emocji moze wykanczac psychicznie i fizycznie i poglebiac traume. Z jednej strony wymaga sie od mezczyzna zeby byli romantyczni i czuli i zeby okazywali swoim zonom i partnerkom duzo czulosci, ale gdy to mezczyzni potrzebuja czulosci i zrozumienia dla ich bolu i rozsterek, to wowczas wiele kobiet wymaga od mezczyzn, zeby byli zimni jak glaz. No niestetety, tak to nie dziala. Niezaleznie od plci, kazdy czlowiek ma swoje potrzeby emocjonalne.
Scarlett
4 miesiące temu
Super gość Zawsze drażniła mnie jego żona udająca gwiazdę i ten wiecznie fałszywy głupkowaty uśmiech bez względu na temat i ta gra szczęśliwej matki Polki Panie Hakel życzę Panu dalszego super życia Poradzi Pan sobie to pewne Ona zachlystnela się gwiazdorxeniem u boku Kurzajewskiego przechodzonego już w związkach To nie rywal !!!
EEE TAM !!!
4 miesiące temu
Fotki z wakacji i słodkie uśmiechy to jej żywioł !!! Byle kasy nie brakowało, reszta się nie liczy !!!
Gość
4 miesiące temu
Ojojoj święta Kasia jednak nie taka święta 😉
Najnowsze komentarze (1060)
Gosc
3 miesiące temu
To on ma fanow?
erwin-ek
3 miesiące temu
A może już jej nie zaspokajał, ona z czasem potrzebowała coraz więcej i więcej, no i chłop w końcu wysiadł. Katerina potrzebuje chłopa z turbodoładowaniem.
myNaród
4 miesiące temu
Gdy za żonę bierze się bardzo ładną kobietę, wówczas na 110% jest pewne, że zdradzi. To tak pewne jak 2+2=4.
Tom
4 miesiące temu
Kasia jest osoba publiczną : mogła odejść ułożyć sobie życie na nowo. A nie oszukiwać faceta, on ma prawo czuć się źle i to ona powinna pomyśleć, że dzieci będą to czytać co robiła w czasie małżeństwa.Kasi należy się nagana za zdradzanie za plecami. Nie tak się takie sprawy załatwia, nie poprzez perfidne oszustwo. Nie dziwie się, że jego to boli i potrzebuje o tym mówić. Nawet jeśli to zemsta - należy jej się , na Instagramie udawała szczęśliwą i zakochaną , a teraz będzie udawać świętą.
GOSC
4 miesiące temu
Kasiajest osoba publiczną : mogła odejść ułożyć sobie życie na nowo. A nie oszukiwać faceta, on ma prawo czuć się źle i to ona powinna pomyśleć, że dzieci będą to czytać co robiła w czasie małżeństwa.Kasi należy się nagana za zdradzanie za plecami. Nie tak się takie sprawy załatwia, nie poprzez perfidne oszustwo. Nie dziwie się, że jego to boli i potrzebuje o tym mówić. Nawet jeśli to zemsta - należy jej się , na Instagramie udawała szczęśliwą i zakochaną , a teraz będzie udawać świętą.
Zojka
4 miesiące temu
Kaska jest osoba publiczną : mogła odejść ułożyć sobie życie na nowo. A nie oszukiwać faceta, on ma prawo czuć się źle i to ona powinna pomyśleć, że dzieci będą to czytać co robiła w czasie małżeństwa.Kasi należy się nagana za zdradzanie za plecami. Nie tak się takie sprawy załatwia, nie poprzez perfidne oszustwo. Nie dziwie się, że jego to boli i potrzebuje o tym mówić. Nawet jeśli to zemsta - należy jej się , na Instagramie udawała szczęśliwą i zakochaną , a teraz będzie udawać świętą.
Jan
4 miesiące temu
Rozumiecie te zdanie "Ja musiałem podjąć decyzję, że po prostu musimy się rozwieść(...)"?(pytanie retoryczne) Bo ja nie. Dwa razy "musiec" i decyzja jednej strony, hmmmm
GDANSK
4 miesiące temu
Hakiel pochwali co ma za uszami .....Kasia dawała mu dwa razy szanse płaciła za jego odwyk .....alkoholik ......Jak kobieta jest bezpieczna kochana i szczęśliwa w związku nie odejdzie do innego......Siedział dwa razy w Otwocku na odwyku zamkniętym.........szkoda że o tym nie powiedział .....Jak była pandemia to ona płaciła za jego studia tańca czynsz ...bo był zadłużony po uszy .....pieprzony hipokryta .....Ona widać chroni dzieci i milczy ...ten co milczał 15 lat nagle ma coś do powiedzenia .....
adam
4 miesiące temu
Dajcie tej kobiecie święty spokój , chłop męczydusza , jeńczy w tych mediach zali sie ,widocznie czegoś brakowało w tym zwiąku , jęczeniem i pisaniem żali na forum publicznym nie uratujesz tego chłopie , dajcie jej spokój odeszła bo miała powód , męczyć sie i kłócić bo mohery napiszą bo są dzieci , bo sie przysięgało tak życie ma sie jedno brawo nie wyszło , nie uratujemy tego rozchodzimy sie ona z klasą nie komentuje on niestety jęczy i sprzedaje swoje życie a to nie jest normalne
Monia
4 miesiące temu
Panie Hakiel po co Pan prał publicznie takie brudy w jakimś wywiadzie? Zdaje pan sobie sprawę co czują teraz pana dzieci widząc codziennie nagłówki z mamą w roli głównej? Czy na prawdę dla dobra dzieci nie można było dla siebie zachować szczegółów?
gosc
4 miesiące temu
Ogladalam,sluchalam ten wywiad z Hakielem.Akurat tu bede go bronic,bo ani nie pral brudow,ani nic zlego nie mowil o Kasi ani zle o malzenstwie. Wyszlo inaczej,przypuszczaja wszyscy przez zdrade Kaski. To co? mamy wszyscy myslec ze to on zdradzil! i ze taki lajdak! Przeciez prawda inna,wiec niech i on w koncu ;cos'rzeknie ...a zrobil to uczciwie i z nuta goryczy..to widac.
LEO
4 miesiące temu
TEN CZŁOWIEK JEST ŻENUJĄCY!!
Zuza
4 miesiące temu
Zawsze uważałam że Hakiel jest brzydki i Cichopek żle wybrała.
Megga
4 miesiące temu
Użala się nad sobą. A dlaczego nie wspomniał, że miał problem alkoholowy? Teraz jak jest po terapii to uważa się za doskonałego?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie