Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Marcin Hakiel ODPOWIADA na krytykę jego wywiadu w "Mieście kobiet": "Powiedziałem tyle, ile UZNAŁEM ZA STOSOWNE"

417
Podziel się:

Marcin Hakiel postanowił odnieść się do krytycznych uwag, w których sugerowano, że ujawnił w "Mieście kobiet" zbyt wiele, a Aleksandrę Kwaśniewską utytułowano "hieną roku". (Wkrótce były) mąż Katarzyny Cichopek widzi to zupełnie inaczej. "Prawda jest tylko jedna" - przekonuje.

Marcin Hakiel ODPOWIADA na krytykę jego wywiadu w "Mieście kobiet": "Powiedziałem tyle, ile UZNAŁEM ZA STOSOWNE"
Marcin Hakiel odpowiada na sugestie, jakoby wywiad w "Mieście kobiet" był przesadą (AKPA)

Marcin Hakiel bez wątpienia bardzo przeżył zakończenie wieloletniego małżeństwa z Katarzyną Cichopek. Choć oboje zapewniali, że nie mają zamiaru drążyć sprawy, a szczegóły rozstania planują trzymać z dala od poczytnych mediów, to tancerz najwyraźniej patrzy na to wszystko nieco inaczej.

Jeszcze niedawno bardzo głośno było o wywiadzie Marcina Hakiela"Mieście kobiet", gdzie opowiedział Aleksandrze Kwaśniewskiej o szczegółach rozstania z Katarzyną Cichopek. To tam padły słynne już słowa o "wolności, która ma imię", a tancerz musiał potem odpierać głosy krytyki, w tym od znajomych z branży.

Po wspomnianym wyznaniu uaktywniła się m.in. Aleksandra Domańska, która publicznie kazała Hakielowi "dorosnąć", a Kwaśniewska musiała się tłumaczyć, że wcale go za język nie ciągnęła. Choć głos Domańskiej przebił się oczywiście w medialnej przestrzeni nieco mocniej, to podobnych komentarzy jest w sieci na pęczki.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Teraz Marcin postanowił odnieść się do licznych wpisów, w których zarzucano mu, że pierze brudy publicznie, a Aleksandra Kwaśniewska jest w tej sytuacji "hieną roku". Jak twierdzi, to on podjął decyzję o udzieleniu wywiadu w "Mieście kobiet", a słowa, które tam padły, były przez niego wcześniej przemyślane.

Podobno ktoś coś ma do Aleksandry Kwaśniewskiej i mojego wywiadu w TVN Style... Ja podjąłem decyzję o udzieleniu tego wywiadu, powiedziałem tyle, ile uznałem za stosowne - podkreślił.

Jednocześnie Hakiel zachęcił nieprzekonanych do wyłonienia się zza ekranów i "bezpośredniego kontaktu", a na koniec zapewnił jeszcze, że wszystko, co dotąd powiedział, to prawda i nic tego nie zmieni.

Jeśli ktoś ma z tym problem, zapraszam do bezpośredniego kontaktu. #PrawdaJestTylkoJedna - skwitował.

Wytłumaczył się?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(417)
gina
2 lata temu
Powiedział co uważał za stosowne, podzielił się emocjami, wyrzucił je z siebie i dobrze. Pokazał, że mężczyźni też mają uczucia i nie muszą ich ukrywać bo to podobno niemęskie. Dał pewnego rodzaju przykład, drogę, wskazówkę dla innych , również mężczyzn, że mają prawo do przepracowania i okazania emocji.
ASAS
2 lata temu
Gdyby nie pudel, większość Polaków nie wiedziałaby o istnieniu tych "gwiazd"
Basia
2 lata temu
Do tych co piszą jaka kaska odważna, że same mają dość swoich facetów. Odwaga to odejść gdy się nie układa , nie mając nikogo w zanadrzu. A widocznie jak ktoś jest z facetem lub z kobieta , która niby taka zła to widocznie jeszcze nie jest tak źle. Jak w lutym cichopek była z mężem na nartach i urządzała pozowanko to rozumiem że była szczęśliwa. I nagle miesiąc później jest be be?
Finka
2 lata temu
Podwójne standardy. Zdradzona kobieta to ofiara, która może się żalić komu chce i gdzie chce, a każdy współczuję. Zdradzony mężczyzna to narcyz, atencjusz, toksykologia itp ludzie co z wami?! Każdy ma prawo przeżywać wszystko po swojemu nie nam oceniać czy robi to dobrze.
Ania
2 lata temu
Jak mężczyzna zdradza - to zły człowiek, podstępny zdrajca. Jak kobieta - to widać miała powód, poprzedni partner był kiepski, niech będzie szczęśliwa w nowym życiu. Jak mężczyzna cierpi, to słaby jest, niedojrzały, baba i ofiara losu, a jak kobieta - to wrażliwa i mądra, taka słodka i prawdziwa, biedactwo. Jak mężczyzna mówi prawdę o tym, że został zdradzony, to wstyd, pogrąża matkę swych dzieci, żenada, to powinno zostać między nimi. A jak kobieta mówi o tym, że została zdradzona, to jest odważna, silna, dzielna i szczera i jak jej zdradziecki mąż mógł taka krzywdę dzieciom zrobić!? Jak mężczyzna mówi o swym bólu i zagubieniu, to znaczy, że się mści i jest perfidny. Ale jak kobieta, to przecież ma prawo odreagować, to zdrowo. Jak mężczyzna mówi o swej terapii, to pepla z niego, wywleka prywatę, a jak kobieta - to daje przykład konstruktywnego rozwiązania sytuacji i ośmiela inne. Jak mężczyzna udaje przez żoną i światem, a później okazuje się, że odchodzi, to jest wredny, dwulicowy i zakłamany. A jak kobieta, to znaczy, że ma klasę i po prostu prezentowanym wizerunkiem dba o swą intymność. Jak wina jest po stronie mężczyzny, to trzeba to rozgłosić, puścić dziada z torbami, orzec winę na rozwodzie po jego stronie i najlepiej walczyć o alimenty. A jak wina jest po stronie kobiety? Oj nie, wina nigdy nie jest po stronie kobiety, to przecież on się niewystarczająco starał, ona była zmuszona do zdrady, poza tym dajcie jej spokój, uszanujcie jej wybory, no i przecież nie ma mowy o żadnych alimentach, bo tylko oprawcy by tego chcieli. Szczerze, to współczuję współczesnym mężczyznom. Mają przekichane. I cieszę się, że jestem kobietą.
Najnowsze komentarze (417)
korka
2 lata temu
Hakiel,ogarnij sie.
Amor
2 lata temu
Czemu miał służyć ten wywiad panie Hakiel????????
fre09
2 lata temu
Wieczny Piotruś PAn
der56
2 lata temu
Ona jest bardzo pozytywną osobą. On byl kiedys z nia na sniadaniu w dwójce i byl strasznie nadęty
LubDlaSiebie
2 lata temu
Lepszym rodzicem jest ten, który kupi Xbox Series X wraz z jakimś ekstra telewizorem 4K lub Monitorem 144Hz i rozdzielczością 1440p. Do tego w Media Expert na 1 miesiąc GAMEPASS (na karcie za jakoś z 54PLN) . Youtube: Xbox Series X - World Premiere - 4K Trailer
Ben
2 lata temu
ten facet sprawia wrażenie cieplaka
lola
2 lata temu
Pójście do telewizji i opowiadanie o swoich bolączkach, mimo że wcześniej wydał oświadczenie, że się nie będzie wypowiadał na ten temat. Jak się ma problem to się mówi o tym tej osobie prosto w oczy albo idzie do sądu. A jak ktoś idzie do telewizji to chce tylko i wyłącznie zniszczyć drugą osobę. Kobietę, która z nim była 17 lat i urodziła mu 2 dzieci. Zero szacunku. Trzeba zaznaczyć, że przez przez pierwsze 7 lat był praktykującym alkoholikiem, więc wyszła za alkoholika, osobę zaburzoną psychicznie. Nigdy o tym Kasia nie mówiła, nie żaliła się, kiedy Marcinek wybywał na miasto i bawił się z dziewczynkami. Taka gwiazda z niego była. A alkoholik nie przestaje być alkoholikiem kiedy przestaje pić. Jest dalej alkoholikiem ale niepijącym. Zaburzenia psychiczne trwają dalej. Bardzo jej współczuję tylu zmarnowanych lat. Oni wiele razy mówili o kryzysach, ale nigdy w szczegółach. Ten facet to dzidziuś, który potrzebuje cały czas opieki, uwagi i dostępu do konta. Skończyło się to niestety i będzie się mścił do końca swoich dni, bo tacy są alkoholicy. Cały czas knują, aby zniszczyć osobę, która nie chciała spełniać jego zachcianek.
BABCIA
2 lata temu
OGARNIJ SIĘ, FACET BEZ HONORU
sdm
2 lata temu
zaraz zaraz niektórzy tu piszą ,że dzieci cierpią przez jego niedojrzałe wyznania.To mam pytanie :który rodzic pozwala dzieciom siedziec na Pudelku?Albo,ktory rodzic przy dziecku obgaduje celebrytów?Po to by mogły dopiec dzieciom tego małżeństwa?Dziwne te komentarze.Dzieci słysza wszystko od was i tyle albo sie nimi nie interesujecie ,bo wolicie plotki
AnkaCyganka
2 lata temu
Powiedziałeś za dużo...
Kunegunda
2 lata temu
Marcin lubimy jak tańczysz , ale Kasia do tańca potrzebuje prawdziwego Zaganiacza . Takim dysponuje jedynie Kurzajewski . 🐔🚀
Ropuszka
2 lata temu
I tak mu nie wierzę.
eluwina
2 lata temu
Aleksandro Domańsko - przestań pouczać innych! Kto Ci dał prawo do wtrącania się w ich życie?! Chciał powiedzieć to powiedział, chusteczka Tobie do tego. Wielka ekspertka tylko jakoś ról filmowych mało
Gdańsk
2 lata temu
Pochwal się jakim jesteś trutniem latami żyjącym na koszt żony ......
...
Następna strona