Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marek Jakubiak ostro o nauczycielach: "Produkują ludzi, którzy nie potrafią wbić gwoździa w ścianę"

335
Podziel się

W obronę wziął Annę Zalewską, którą Polacy wskazali winną protestów nauczycieli. Ma rację?

bEgynMgl

Strajk nauczycieli trwa już dwa tygodnie i nic nie wskazuje na to, żeby szybko się zakończył. Wszystkie rozmowy między związkowcami a rządem nie wnoszą nic nowego. W badaniu na panelu Ariadna, Polacy wskazali, że za protesty nauczycieli odpowiada Anna Zalewska. Minister edukacji narodowej nie zabrała jednak głosu w całej sprawie. Bezczynność Zalewskiej próbował tłumaczyć Marek Jakubik, który spotkał zatroskaną minister na sejmowych korytarzach. Jakubik zapewnił, że Zalewska usunęła się w cień, aby "nie drażnić".

bEgynMgO
KOMENTARZE
(335)
Pola
2 lata temu
Prac domowych tak damskich jak i męskich, uczą rodzice i dziadkowie w domu! Podobnie jak dobrych manier, kultury i zwyczajów!
gość
2 lata temu
Tylko, że to nie nauczyciele układają podstawy programowe, według których mają uczyć! To robią osoby wyznaczone, wybierane przez MEN! Nauczyciel ma obowiązek realizować podstawę programową.
gość
2 lata temu
A to nauczyciele są od tego? Chyba rodzice powinni nauczyć dzieci życiowych umiejętności, potrzebnych do przetrwania, gotowania itp.? Oczekują tego od nauczycieli? Rozumiem, ze wielu rodziców ma gdzieś swoje dzieci, ale to już przesada.
bEgynMgP
gość
2 lata temu
A kto tworzy programy nauczania? Nauczyciele, czy eksperci z ministerstwa? Uważam też, że jeżeli dziecko ma dwie lewe ręce, winę częściowo ponoszą rodzice, nie można za wszystko obwiniać szkoły. Co do Zalewskiej natomiast, babie należy się przykładna kara za deformę!
CNNNC
2 lata temu
To moze sprowadzic nauczycieli z Ukrainy i Bialorusi ??
Najnowsze komentarze (335)
gość#
2 lata temu
Czlowieku ten twoj caly pis z jaroslawem na czele to banda nieudacznikOw ktorzy kupowali papiery na bazaartach I byli w szkolach przepychani z klasy do klasy z litosci.
jojo
2 lata temu
Są nauczyciele nieudacznikami, skoro wyprodukowali takie "osobistości" jak : Jakubik , Krysia , cały zespół prawa i sprawiedliwości(bez wyjątku!!). Niech żyją możliwością pracy za grosze, niech cieszą się kolejnymi poronionymi reformami nauczania....
gość
2 lata temu
ta pani musi odejść razem z całym pisem
gość
2 lata temu
od kiedy to w szkołach uczą przybijania gwoździ? żeromski w syzyfowych pracach jakoś o tym nie wspominał ;) chyba pan jakubiak nie czytał... I to nie nauczyciele program piszą, oni muszą go realizować.
gość
2 lata temu
Marek wbijaj gwozdzie bo masz dobre wyksztaucenie ty marku od gwozdzi wbijania.Pare masz juz wpitych w mozg!!!!
gość
2 lata temu
Pacanie!!!! to nie nauczyciel powinien uczyć wbijania gwoździa, to ty zakichany tatusiu jesteś od tego!!!ZROZUMIANO cymbale?????
Spark
2 lata temu
Tylu to nawet kukiz nie proponował. Za to Gwiazdowski, myślę, że da radę!
shy
2 lata temu
Dużo ugrupowań obiecywało nam niższe podatki. Z gwiazdowskim i ludźmi w szeregach FairPlay może się to udać.
bEgynMgH
Wit121
2 lata temu
Zmieńmy sposób funkcjonowania partii politycznych! Polska Fair Play chce zakończyć samowolkę polityczną! to jest to!
Marek
2 lata temu
Wyższe płace, proeuropejskość, decentralizacja. To może być strzał w dziesiątkę. Polecam poczytać o założeniach FairPlay Gwiazdowskiego
wandal
2 lata temu
Dariusz Kacprzak razem z Gwiazdowskim chcą zreformować Polskę. Jak jeszcze więcej osób dołączy do teamu Fair Play to bedzie realna szansa że coś się zmieni :P
Spark
2 lata temu
 Pobudzenie konsumpcji dzięki wyższym dochodom pracowników brzmi jak mżonki, a jednak tak może być. Poczytajcie o FairPlay i Robercie Gwiazdowskim.
gość
2 lata temu
100% racji
manager
2 lata temu
Siła państw nie bierze się ani z przymilania mocarstwom, ani z pohukiwania na nie. Zależy wyłącznie od tego, jak bogaci są ich obywatele. Robert Gwiazdowski z FairPlay!
...
Następna strona
bEgynMhj