Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Marietta z "Hotelu Paradise" pokazuje mamę muzułmankę: "Jedyna osoba, która wie o mnie wszystko"

197
Podziel się

Pani Agnieszka przeszła na islam 11 lat temu. "Nie wstydzę się swojej mamy, ale kiedyś nie spotykałam się z tak pozytywnym odbiorem" - przyznała jakiś czas temu Marietta Witkowska.

Marietta z "Hotelu Paradise" pokazuje mamę muzułmankę: "Jedyna osoba, która wie o mnie wszystko"
Marietta Witkowska chwali się mamą muzułmanką (YouTube, Instagram)
bDJRsmMR

Marietta Witkowska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie Hotel Paradise, który wygrała w parze z Chrisem. Niestety po zakończeniu show ich związek się rozpadł.

Marietta próbuje przekuć zdobytą w programie popularność na finansowe profity i reklamuje na swoim profilu na Instagramie m.in. ubrania, kosmetyki czy doczepy. Jej najnowszy post dla odmiany nie ma jednak wartości reklamowej, a sentymentalną. Aspirująca celebrytka zapozowała bowiem z ukochaną mamą, która jest muzułmanką.

bDJRsmMT

Moja ekipa to ona i ja. Moja mama, przyjaciółka, wspólniczka! Moje wszystko. Jedyna osoba, która wie o mnie wszystko, zna każde moje przewinienie, każdą tajemnicępisze Witkowska.

Zobacz także: Klaudia El Dursi: o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Tak się zdarza"

Pani Agnieszka przeszła na islam 11 lat temu, a w 2012 roku wyszła za mąż za ojczyma Marietty, również muzułmanina, którego poznała przez internet. Kobieta prowadzi kanał na YouTube, na którym zamieszcza filmiki "o sobie, swoim życiu i bliskich". Gościła również na kanale Marietty, gdzie opowiadały m.in. o tym, że są dla siebie najlepszymi przyjaciółkami.

bDJRsmMZ

Nie wstydzę się swojej mamy, ani tego, że jest muzułmanką, ale kiedyś nie spotykałam się z tak pozytywnym odbiorem - przyznała wówczas Marietta.

Są do siebie podobne?

bDJRsmNa
bDJRsmNb
bDJRsmNu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(197)
Ela
2 miesiące temu
Pani muzułmanie i jej mężowi nie przeszkadza rozwiązłość córki?To sprzeczne z Koranem
Aga1
2 miesiące temu
Moim zdaniem nie trzeba przechodzić na Islam żeby być poddanym mężowi..ile w Polsce jest kobiet które i bez religii podaje się biciu,wyzywaniu i złemu traktowaniu przez mężczyznę.Higiena tych kobiet to też sprawa każdej z nich indywidualna,nie każda śmierdzi i się nie myje jak co niektórzy tutaj wypisują.A po drugie koleżanka Półka z Diseldorf też ma partnera Islamistę od 10lat i to na za nią chodzi z torbą z zakupami.Ale tak z drugiej strony nie wiem czy ja sama miała bym odwagę mieszkać w państwie islamskim i jako żona Islamisty tam z nim wyjechać.oj..chyba nie
Hffdy
2 miesiące temu
Nie rozumiem religi która karze kobiecie być nikim . Ma się zasłonić ma się nie myć , często te kobiety potwornie śmierdzą szczególnie latem kiedy w upale musi chodzić w tych szmatach przepoconych , z brudnymi włosami gromada dzieci wkoło i lajtowym "facetem" u boku który w dodatku zdradza ja na kazdym kroku i traktuje jak spłuczkę
bDJRsmNv
Nena
2 miesiące temu
O to jak kiedyś fala idio..... tek z katalogami sekty avon i oriflame które wciskały wszystkim aby cos zyskać z konsultacji.
Marek
2 miesiące temu
Kiedyś pewnie będzie miała okazję błysnąć wśród ludzi:-)
Awk
2 miesiące temu
Czy ta kobieta nie występowała kiedyś w "rozmowach w toku"?
Julia C.
2 miesiące temu
A czego tu się wstydzić...to jej sprawa, w co chce wierzyć. Jedni wierzą w unię europejską, inni w gender, więc przy tym wiara w Allacha nie jest niczym wstydliwym. Pozdrowienia dla uroczej mamy.
aas
2 miesiące temu
czy to ta sama pani ktora na szkolnej pogadance o islamie rzucila slynne- jak mi Allah każe zabić własne dziecko to muszę to wziąć na klatę i podporządkować się jego woli?
www
2 miesiące temu
propagowanie faszyzmu poprzez przedstawianie ideologii isslamu powinno być zakazane prawnie
ghratn
2 miesiące temu
kolejna nikomu nie znana osoba z jakiegoś niszowego programu. jakie znaczenie ma to czy jej mama jest muzułmanką, czy buddystką? Czy jej się wstydzi czy nie? raczej sama matka bardziej ma powody by świecić oczami za córkę która ma pół kosmetyczki na gębie i coś dziwnego porobiła z ustami.
nie rób
2 miesiące temu
nam siary ---reklamuj się u siebie jak nie czujesz się Polka to po kiego tu jesteś u nas
gość
2 miesiące temu
Z jednej skrajności w drugą!
forest
2 miesiące temu
nie wstydzisz sie a powinnas
bDJRsmNn
żenada
2 miesiące temu
jedna za drugą powinna się wstydzić. Jedna nadmuchana a druga ....szkoda gadac.
...
Następna strona
bDJRsmNP