Dymek
|
aktualizacja

Rozgoryczona Marietta z "Love Island" wyznaje: "Jestem poniżana! Moje zdjęcie w bieliźnie lata po forach..."

264
Podziel się

Była "wyspiarka" ubolewa, że zrobiono z niej osobę, która ma problemy z alkoholem oraz radzi fanom, by nie ufali tym, których tak naprawdę nie znają. O kim mowa?

Rozgoryczona Marietta z "Love Island" wyznaje: "Jestem poniżana! Moje zdjęcie w bieliźnie lata po forach..."
Marietta i Franek (Instagram, Instagram)

Program "Love Island" miał łączych poszukujących miłości singli w pary. I choć początkowo nawet można powiedzieć, że to się udało, to jednak dziś już wiemy, że miłość zawarta na "wyspie miłości" wcale nie skutkuje piękną relacją po powrocie do rzeczywistość. Jako pierwsi rozpad wyjątkowo burzliwego związku ogłosili Oliwia i Maciek. I w ich przypadku kwestia rozstania rzeczywiście jest dość... dramatyczna.

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się też o rozstaniu Marietty i Franka. Choć wydawało się, że tym razem obędzie się bez publicznego prania brudów, to jednak nie musieliśmy długo czekać, by z ich ust padły pierwsze wzajemne oskarżenia. Najpierw w obszernym oświadczeniu "odpłynął" Franek, a teraz głos zabrała Marietta.

W opublikowanym na InstaStory "oświadczeniu" przyznała, że choć "chce zachować klasę, to nie pozwoli się oczerniać". Szybko wyjaśniła też, że rozchodzi się o jej roznegliżowane zdjęcie, które obiegło sieć.

Dostałam mnóstwo wiadomość prywatnych ze screenami, gdzie jestem poniżana, wypisywane są treści niezgodne z prawdą, a moje zdjęcie leżącej na dywanie w samej bieliźnie lata po różnych forach i między ludźmi - wyznaje.

W dalszej części wpisu Marietta dodaje, że "zrobiono z niej osobę, która ma problemy z alkoholem" i dla której "liczą się tylko pieniądze". Następnie "eks" Franka dała fanom radę, by nie ufali osobom, których tak naprawdę dobrze nie znają.

Nie mów, że kochasz, jeśli wiesz, że druga osoba nie odwzajemnia twoich uczuć - przekonuje.

Domyślacie się, o kim może być mowa...?

KOMENTARZE
(264)
Fragaria
3 tyg. temu
Droga Marietto, dam Ci zupełnie za darmo rady, która mogą odmienić Twoje życie. 1. Przestań robić sobie zdjęcia w bieliźnie na dywanie - wtedy nikt, nigdzie ich nie wyśle. 2. Przestań lansować się w debilnych programach tv. 3. Zacznij budować swoją karierę na wartościach innych niż lans, świecenie dupą, bycie celebrytką. Powodzenia i więcej myślenia :)
azer
3 tyg. temu
Nie wiem i nie rozumiem, czym się różni zdjęcie w bieliźnie, które zapewne komuś wysłała lub dała sobie je zrobić, od pokazywania się w stroju kąpielowym w programie, który oglądają tysiące januszów?
Sas
3 tyg. temu
Franek pokazał całkowity brak klasy i szacunku do kobiety, z którą się związał i zamieszkał.
frn
3 tyg. temu
Widać po jej instastory że cholernie przeżywa to co ten fagas robi teraz wokół niej. Zaufała nie temu komu trzeba. Piękna i skromna dziewczyna. Znajdzie lepszego niż ten zapatrzony w siebie goguś. pzdr
das
3 tyg. temu
franek wygląda na goscia który ogląda sam siebie w lustrze podczas uprawiania sexu, taki psychicznie chory narcyz a la patrick bateman z filmu american psycho
Najnowsze komentarze (264)
God
2 tyg. temu
Jezu, ludzie jacy wy wszyscy jesteście tutaj zawistni. Piszecie te wszystkie okropne rzeczy o ludziach, których tak naprawdę od znacie. Widzicie tylko garstkę tego, co dzieje się u nich na codzień. Nie znacie ich życia, problemów. Polacy są bardzo zawistnym narodem. Każdy widzi tylko okruszki w życiu innych, a własnego bałaganu nie dostrzega :)
wiem bo wiem
2 tyg. temu
Dobrze, że na ostatniej fotce Franuś nie odchylił dalej ręcznika bo TAK już się nie dało sterydami nic powiększyć...
o jo joj oj o
2 tyg. temu
Współczujemy Ci bardzo. Wiadomo, że głupota nie boli, mimo to jednak cierpisz. Na pocieszenie dodam, że następnym razem pewnie zrobisz z siebie jeszcze większą kretynkę. Będzie więc postęp a to najważniejsze...
kotka
3 tyg. temu
Co to za program? Żałosne te chłopaki, prężące się osiłki i te puste dziewuchy, a wszyscy myślą tylko o jednym. Program dla PUŚCIELCÓW !
Łysy
3 tyg. temu
Głowa do góry Marietko jesteś mądra i poradzisz sobie,następnym razem będziesz bardziej ostrożna
Waldek
3 tyg. temu
Dobrze ze w bieliznie bo bez niej te wiszace ogorki wisiely by do pasa.
Jumanji
3 tyg. temu
Ja Cię kocham
Krysia
3 tyg. temu
Biedna Marietka, cale show pokazywała się w bikini a teraz placze, że gdzieś w sieci ktoś pokazal jej fotkę w biustonoszu i majtkach. Niesamowite.
Rysiek
3 tyg. temu
ty sie ciesz ze nie kraza w necie te bez makijazu
zdenerwowana
3 tyg. temu
Jak się występuje w dennych programach, upublicznia się swoje nagie zdjęcia to się nie płacze nad sobą. Włącz myślenie to nie boli.
jaro
3 tyg. temu
Co to za debile? Powinienem ich znać?
bos
3 tyg. temu
patplogia
Lol
3 tyg. temu
Wzruszyłem się ....
men
3 tyg. temu
Krótko i zwiężle - rzygać się chce patrząc na wartości którym hołdują janusze
...
Następna strona