Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Marilyn Manson oskarżony o gwałt przez gwiazdę "Gry o Tron"! Muzyk miał ją ścigać Z SIEKIERĄ

95
Podziel się:

Aktorka Esmé Bianco, znana z roli Ros z "Gry o Tron", złożyła w sądzie federalnym Kalifornii pozew przeciwko Marilynowi Mansonowi, w którym zarzuca mu m.in. nacinanie jej ciała "nazistowskim nożem". Gwiazdor już odpowiedział na zarzuty.

Marilyn Manson oskarżony o gwałt przez gwiazdę "Gry o Tron"! Muzyk miał ją ścigać Z SIEKIERĄ
Marylin Manson oskarżony o gwałt przez Esmé Bianco (fot. Getty)

Nad Marilynem Mansonem ponownie zbierają się ciemne chmury. Na początku roku pół tuzina kobiet oskarżyło muzyka o stosowanie wobec nich przemocy na przestrzeni ostatnich lat. Teraz sprawa stała się jeszcze bardziej poważa, bowiem właśnie złożono pozew przeciwko gwiazdorowi. Aktorka Esmé Bianco, znana m.in. z występu w Grze o Tron, twierdzi, że Manson wyżywał się na niej seksualnie. Choć początkowo Bianco dobrowolnie uwikłała się w relację z muzykiem, wkrótce miała poznać, do czego tak naprawdę jest on zdolny.

W pozwie Esmé Bianco z przerażającymi detalami wyszczególnia, do jakich okropieństw miało dochodzić w latach 2009-2013. Aktorka oskarża Marilyna Mansonazgwałcenie jej w roku 2011, a także znęcanie się psychiczne oraz biczowanie. Muzyk miał też ganiać za nią po rezydencji, będąc uzbrojonym w siekierę. Co więcej, Bianco twierdzi, że Manson bez jej zezwolenia dawał jej klapsy, gryzł ją, a nawet nacinał jej ciało "nazistowskim nożem" podczas seksu.

Całe lata zajęło pani Bianco, aby zdać sobie sprawę z zakresu fizycznych, seksualnych i psychicznych krzywd, jakich doznała. Jej kariera ucierpiała ze względu na stan jej zdrowia psychicznego, które zostało znacznie naruszone przez pana Warnera (prawdziwy nazwisko Mansona - przyp.red.). Pani Bianco cierpi na bardzo poważny przypadek syndromu stresu pourazowego, depresję i ataki paniki spowodowane przez czyny pana Warnera - czytamy w treści oskarżenia.

Marilyn Manson nie zwlekał z odpowiedzią na stawiane mu zarzuty. Jego reakcja nadeszła w formie oświadczenia wydanego przez adwokata - Howarda E. Kinga.

Zarzuty te są fałszywe, co będzie można łatwo udowodnić. Żeby było jasne, pozew został złożony, dopiero gdy mój klient nie uległ próbom wyłudzenia od niego pieniędzy przez panią Bianco i jej prawnika. Próbowali oni zastraszyć go wyciekiem informacji na temat wydarzeń, które nigdy nie miały miejsca. Będziemy z całą stanowczością walczyć z tymi bezpodstawnymi zarzutami i jestem przekonany, że wygramy w sądzie.

Już w styczniu, gdy głośno zrobiło się o krzywdach, które z rąk muzyka miało doznać wiele kobiet, Manson zapewniał, że wszelkie fantazje, które spełniał w łóżku, były dokładnie omawiane z jego partnerkami i że dopiero teraz część osób zdecydowała się, w jego mniemaniu, wypaczyć rzeczywistość, próbując splamić jego dobre imię.

Moje intymne relacje zawsze opierały się na obopólnej zgodzie z partnerkami o podobnych poglądach. Niezależnie od tego jak i dlaczego, inni próbują teraz błędnie interpretować przeszłość. Taka jest prawda - bronił się Manson.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(95)
000000
3 lata temu
A ja sie Pytam, która mogła iść z nim do łóżka???🤢🤮
anna
3 lata temu
Czegoś nie rozumiem . Dorosła kobieta wiąże się z facetem i znanej reputacji upodobaniach i wyglądzie. Nie musi z nim być, prawnie nie są związani. Facet ją gryzie i nacina. Po pierwszej takiej nocy nie pojawilabym się już u niego w domu. I tyle.
Ajaj
3 lata temu
Kolejna przypomniała sobie po kilku latach że BDSM to jednak było znęcanie się. Wiedziały z kim się wiążą i jak to wygląda a teraz zgrywają ofiary
Hjh
3 lata temu
Chyba komus podpadł albo za dużo wie i trzeba go sie pozbyc...
LenaZebra
3 lata temu
Ta Pani grala w 'Grze o Tron'...? Chyba w 1 odcinku...
Najnowsze komentarze (95)
bgvfed
3 lata temu
W Grze o Tron była piękna, teraz też ale ciężko ją poznać
Pat
3 lata temu
Nie dziwię się, że po relacji BDSM można mieć PTSD. Współczuję. Zeznania tych kobiet niech będą przestrogą dla ludzi, którym się wydaje (na podstawie wiedzy wyciągniętej z „50 twarzy Greya” czy innego romansidła), że w takim związku można odnaleźć satysfakcję, miłość czy opiekę. Sadysta nie da wam niczego, on się jara waszym upodleniem i nieszczęściem.
lodzia
3 lata temu
Trochę się go boję ;)
Nick
3 lata temu
A ja mysle ze to korona byla temu wszystkiemu winna , bo jakby maseczke nosila toby jej sie tak nie stalo. I tyle. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
prawda
3 lata temu
Powiedzieć można wszystko i tyczy się to dwóch stron dlatego ferowanie wyroków przed procesem i werdyktem jest debilizmem. Słowo kobiety nie jest dowodem. Miejmy nadzieję, że ta pani posiada jakiś dowód, nagranie, smsy, wiadomości głosowe, maile. Coś co potwierdzi jej wersję zdarzeń, w przeciwnym razie przykro mi ale nie ma na czym oprzeć swoich oskarżeń. Prawo nie może opierać się na tym, że ktoś o coś kogoś oskarża i mamy tej osobie uwierzyć na słowo. Dlatego ofiary przemocy seksualnej muszą się zgłaszać od razu po zajściu. Tego trzeba uczyć kobiety. Natychmiastowych reakcji. Trzeba wysyłac kobiety na jakieś szkolenia, na których ktoś je nauczy jak się zachowac w tego typu sytuacjach. Czego nie robić, z co koniecznie zabezpieczyć jako dowód.
Babcia
3 lata temu
No coś takiego, a ja myślałam że ten pan spędza wieczory oglądając komedie romantyczne i jedząc popcorn.
Niepoza
3 lata temu
Narkotyki jednak nie są dobre
Ziu
3 lata temu
Jak tak dalej pójdzie to Anastazja Steele z”50 twarzy Greya”oskarży Christiana Greya o BDSM i wymierzanie się klapsów......🤪🤪🤪🤪🤪
Monika
3 lata temu
Ja się pytam jak to jest ze te wszystkie gwiazdki po tylu latach przypominają sobie o rzekomych gwałtach itp a wcześniej milczały jak grób? Żeby zostać sławna właziły do łóżek każdemu a teraz trauma?
taka
3 lata temu
Takie gadanie, że sama chciała i nie odchodziła trwa od lat, a mimo wszystko przyszły takie czasy, że jak kobieta zgłasza, że mężczyzna stosuje przemoc psychiczną i fizyczną, to też nie po to, by się z nim rozstać, ale po to, by założyli mu niebieską kartę. Dalej sobie żyją przez wiele lat, tylko kobieta sobie zgłasza kolejne poważniejsze urazy, które jej mąż, czy partner zadaje. Nawet osoby wykształcone, czy inteligentne urządzają tego typu cyrki. Mężczyzna zły, ale już się kobieta przyzwyczaiła, że sobie jest, więc nic nie będzie zmieniać w swoim życiu. Przemoc jej się nie podoba, ale podoba jej się jak po przemocy czasem następuje lepszy okres, on przeprasza, obiecuje, że się zmieni. Mają takie swoje dobre chwile. Nawet jeśli kobieta nie jest uzależniona ekonomicznie, to potrafi w czymś takim tkwić. Powiadomienie od razu policji wcale nie świadczy o tym, że mamy do czynienia z osobą, która jest poważna. Policja wie, że mężczyzna robi coś złego, kobieta wie, że mężczyzna robi coś złego, a związek sobie trwa. Taka jest rzeczywistość. Nawet jeśli to facet miałaby się wyprowadzić z domu należącego do kobiety, to ona mimo wszystko nie chce, woli dalej z nim być. Związki bywają dziwne. Niepotrzebnie tutaj wiecznie jesteście zdziwieni co ktoś długo robił przy złym człowieku, bo taka jest rzeczywistość, że jest pewna liczba ludzi, którzy nie uciekają przed niebezpieczeństwem, czy zagrożeniem, ale pozostają w takim stanie na lata. Ja się za bardzo nie mieszam, bo nic się nie da na to poradzić poza zgłoszeniem złożonym na policję, czy pozwoleniem kobiecie się wygadać jaka krzywda ją spotyka. Kobieta nie chce odchodzić, a tylko chce, by nastąpiła zmiana w zachowaniu jej ukochanego i sobie czeka na taką zmianę. Ja jestem człowiekiem małej wiary, ale są tacy co wierzą, że nastąpi wydarzenie o małym stopniu prawdopodobieństwa, albo wierzą w cuda, czyli coś wręcz niemożliwego. Dziwicie się tym kobietom, a ja już postrzegam pozostawanie przy oprawcy jako pewne zjawisko istniejące w świecie.
Xxxx :)
3 lata temu
Ja nawet jako fanka Mansona od 11 lat wiem o jego upodobaniach, przecież to widać po nim i niektórych jego teledyskach, jako osoba dorosła wiem na czym polega BDSM- skoro Panie które z nim sypialy również to wiedziały to W CZYM PROBLEM jeśli zgodę (faktycznie) wyraziły?
........
3 lata temu
no nie przepadam za tym demonem, ale tez nie będę wierzyć babie tylko ze względu na solidarność jajników. niech są rozstrzygnie (w miarę możliwości XD)
Nata
3 lata temu
W internecie już ja zdemaskowano jak i inne „ofiary”. Stek kłamstw. Oczywiście on nie jest gentlemanem, ale z tego, co widzę to ktoś bardzo chce go wykończyć
Kdvbnm
3 lata temu
Ta Pani wprost mówiła że nie miała wizy w USA i nie wyprowadziła się od niego z domu po to by dał jej rolę w filmie i przedłużył wizę. Bo gdyby uciekła straciłaby u niego angaż. Może czuł jej prawdziwe intencje? .......Pozatym każdy kto zna rock wie że on kiedyś nagrywał świetne płyty ale od wieluuu lat on nie nagrał nic dobrego. Coś złego z nim się dzieje od wieluuu lat.
...
Następna strona