Marina w boa z piór uwodzi paparazzi

67 reakcji
0
0
67
Podziel się

Celebrytce szybko znudziło się pozowanie fotoreporterów.

Marina Szczęsna nie bez powodu uważana jest za jedną z najmodniejszych celebrytek w polskim show biznesie. W końcu większość swojego czasu przeznacza na dbanie o wygląd i odwiedzanie najbardziej ekskluzywnych butików. Choć żona Wojtka Szczęsnego rzadko pojawia się na polskich ściankach, swoją obecnością zaszczyciła pokaz Macieja Zienia. Piosenkarka pozowała z błyszczącej sukni, zasłaniając się boa z piór. Marinie jednak szybko znudziło się pozowania fotoreporterów.

67
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(67)
gość
9 miesięcy temu
a co ma ona do roboty oprócz tego że chodzi do kosmetyczek, fryzjerek, manikiużystek? Każdy kto odpoczywa i jest zadbany dobrze wyglada. Tylko problemw tym że ona niczego nie osiagnęła, a wydawać "nie swoje pieniądze" każdy potrafi ;)
gość
9 miesięcy temu
Mega zaopatrzona w siebie laska...
gość
9 miesięcy temu
Infantylna
gość
9 miesięcy temu
Ładnie wygląda ale to jest osoba znana z tego,że jest znana...
gość
9 miesięcy temu
A co tam u "Ojca roku" Jarosława B.? W tym trudnym okresie,zapewne,wspomaga się magnesem. A może pomagają mu kotlety od dilera gwiazd? ;-)
Najnowsze komentarze (67)
gość
9 miesięcy temu
Ból d**y zer z internetu jest wspaniały
gość
9 miesięcy temu
"(...)znudziło się POZOWANIE FOTOREPORTETOM."
gość
9 miesięcy temu
Ona wygląda jakby była pozbawiona instynktu macierzyńskiego, nawet na zdjęciach nie widać jak bawi swoje dziecko, pewnie kto inny się nim zajmuje 24h? Za wcześnie było na dziecko? Ona się zachowuje jakby przyjechała z Ameryki gdzie grała główną rolę w "Słonecznym Patrolu" dosłownie, bardziej przypomina lolitkę z liceum jak dojrzałą kobietę, taka dziewczynka poprzebierana w fatałaszki z wyrazem twarzy rosyjskiej księżniczki... eeee tam, już 100 x lepsza jest Lewandowska bo coś robi w życiu i motywuje, nie tylko do ćwiczeń ale też do zrobienia czegoś ze swoim życiem będąc znaną, ustawioną a ta Marinka to taka królowa lodu jak dla mnie
gość
9 miesięcy temu
Jak ona kocha tego Wojtusia... pieniądze. Gdyby ją puścił jak Kaz tą psychiczną "poetkę", też by pewnie puściła Wojtusia z torbami
gość
9 miesięcy temu
Ludzie!!! Ona nie wydaje nie swoich pieniędzy! Przypomnę, że zanim wyszła za mąż bardzo dobrze sobie radziła jako piosenkarka! I radzi sobie nadal! Ma przepraszać za to że wyszła za mąż akurat za tego faceta a nie innego? Ludzie ogarnijcie się i przestańcie być tacy zazdrosny!
Rozrzutna
9 miesięcy temu
Oj, puści szczęsnego z torbami. Ja wam mówię.
gość
9 miesięcy temu
zblazowana
gdzie dzienni...
9 miesięcy temu
mnie tez by nudzilo pozowanie fotoreporterów, no. chyba, ze autorowi chodzilo o znudzenie pozowaniem fotoreporterOM
gość
9 miesięcy temu
obrzydliwy hejt!!
gość
9 miesięcy temu
co za d***l to pisze??..Marinie szybko znudziło sie pozowania fotoreporterów??!!!!!
gość
9 miesięcy temu
co za d***l temat wysadził?!..znudziło sie jej pozowanie fotoreporterów??chyba raczej znudziło sie jej pozowanie fotoreporterom!!
gość
9 miesięcy temu
WOJTUS (NIE)SZCZESNY '' DAJE KA$E'' ....... SUROGATKA '' BAWI'' DZIDZIE A MARINKA ''SIE POKAZUJE'' :D:D;D
gość
9 miesięcy temu
Marina, port jachtowy – mały lub średni port (także wydzielona część portu tj. basen jachtowy) przystosowany do przybijania, cumowania i postoju jachtów i innych niewielkich jednostek pływających. Obszar portu osłonięty jest zazwyczaj od strony otwartego akwenu falochronem w sposób naturalny lub sztuczny.
Colleting Cra...
9 miesięcy temu
Marina piękna dziewczyna
...
Następna strona