Markle wkupi się ciążą w łaski królowej? "Złamała wiele protokołów"

38
Podziel się

"Odkąd jest w ciąży, jest gwiazdą numer jeden".

Na początku tygodnia Pałac Kensington przekazał radosną nowinę, że para książęca Sussex spodziewa się dziecka. Plotki o ciąży księżnej Meghan Markle pojawiły się niemal od razu po jej ślubie z księciem Harrym. Choć na aktorkę z początku patrzono nieprzychylnym okiem, głównie ze względu na częste łamanie protokołu, dobra nowina odwróciła złą passę Meghan. W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy, jak ciąża żony księcia Harry'ego wpłynie na relacje z rodziną królewską.

Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedziele o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

.

KOMENTARZE
(38)
gość
rok temu
To Kate może chociaż trochę odetchnąć, nie jest narazie na świeczniku...
gość
rok temu
Ona jej nie lubi no ludzie przecież wiadomo ze Harremu dała wolna rękę w wyborze żony za to co się stało matce. A Harry wybrał babkę w której się platonicznie zadurzył bo to jest mentalny dzieciak, tyle..
gość
rok temu
niezłe jajca, dlatego w rajtach i ceratowych gaciach chodzi, a kto jom zbrzuchacił ?
gość
rok temu
Litośći panie i panowie z Pudelka. Wasza wiedza poraża.. Nie jest katoliczką i to jest wada? Wow!!! Henryk VIII, religia anglikańska coś wam to mówi? kto est głową koscioła w Anglii. Według was papież?
gość
rok temu
„Meghan nie była katoliczką”... no pewnie że nie była, toć i Harry nie jest...
Najnowsze komentarze (38)
AGATA
rok temu
Jesteście beznadziejni w tym komentowaniu ciąż (mówię o prowadzących Klikę Pudla). "Niektóre celebrytki specjalnie zachodzą w ciążę, żeby trafić na Pudelka" - chyba was pogięło! Ciąża/dziecko to jest zmiana w życiu i to na zawsze i chyba każda normalna kobita podejmuje tę decyzję zz] głową i po przemyśleniu, a nie żeby ku#wa "trafić do mediów", upodlacie kobiety tym stwierdzeniem. Po drugie wasze stweirdzenie, że "jestem zawiedziona, że Meghan Markle tak szybko zaszła w ciążę, bo miałąm nadzieję, że się zbuntuje" jest żałosne. A może weźcie pod uwagę, że Meghan chce mieć po prostu dzieci i chce jej mieć jak najszybciej. Przecież chyba gadali z Harrym przed ślubem co będzie z dziećmi, czy chcą czy nie. Zwłaszcza w tym wieku się gada z partnerem o takich rzeczach, a w ich sytuacji to mógłby być nawet deal breaker jakby jedno nie chciało a drugie tak.
RUDA
rok temu
I ta ruda burdelmama z wiecznym grymasem. Nie zostaniesz ani gwiazda tv ani aktorka bo po prostu jesteś nielubiana. I tyle.
gość
rok temu
Dali by sobie te króle spokój z ta markle bo to tylko wstyd i blamaz dla ich rodu a nie powód do obnoszenia sie z nią.
gość
rok temu
A po co krolowej czarne prawnuki???
gość
rok temu
I pudelkowy panel znajacych sie na wszystkim...hahaha....nie zapomnajcie sie, jestescie tylko grupa plotkarzy...nathing more...comedia
gość
rok temu
Gwiazda. Ha ha. Nic nie wnosi. Zastraszona. Dziwna. Coraz gorzej.
gość
rok temu
jak się zadużył platonicznie skoro z nią sypia od dawna ,a że jej nie lubi królowa masz tajne informacje z pałacu?? dzwoniła do ciebie wypłakac się na ramieniu???
gość
rok temu
Nie do wiary jak zakompleksione miernoctwo polskie codziennie o tym odpadku murzyńskim.Nie cały świat czekał,imbecyle.Co się stało z narodem.
gość
rok temu
Marketingowa szopka żeby odciągnąć uwagę takich debili jak wy od Bexitu.
Aleksandra Bo...
rok temu
Wiecie co...uj mnie obchodzi ra stara Elka i ta cala sępiarska na podatkach rodzinka. Uj i patyki im w odbyt
gość
rok temu
Jakich k***a protokołów ?? Jest 21 wiek !! Przecież jej nie zetną głowy za nieprzestrzeganie protokolu. Urodzi małego murzynka i będzie spokój
gość
rok temu
Pytaliście królowej czy ja lubi ze tak wiecie? Czytałam pudła od dobrych 10lat ale wy jesteście tak potologiczni ze poprostu już się nie da. Każdy jest zły i po każdym ciśniecie, wymyślacie plotki z d**y. A te błędy w tekstach?! Żal wam d**ę ściska
Madame
rok temu
No i dobrze jest po prostu człowiekiem Ta cała monarchia to przeżytek
gość
rok temu
W tej reptilianskiej rodzinie chodzi tylko o geny,więc pogooglojcie trochę a sami się zorientujecie o co chodzi.