Trwa ładowanie...
Przejdź na

Markowska o byciu córką znanego taty: "To bolało jak skurw*syn!"

162
Podziel się

"Byłam nieopierzona, z małego miasta" - wspomina. Nie przesadza?

bCydgjqZ

Patrycja Markowska nie lubi, kiedy przypina jej się łatkę "córki znanego ojca". Jak wiele innych dzieci znanych osób twierdzi, że nazwisko wcale nie ułatwiło jej kariery. Przeciwnie - miała podwójnie trudno i krytyka "bolała jak skurwysyn". Mieszkająca w willi w Józefowie pod Warszawą córka lidera Perfectu utrzymuje, że pochodzi "z małego miasta", a gdy zaczynała była "nieopierzona":

19 latka, debiutowałam z małego miasta, Józefowa pod Warszawą, nieopierzona, mieszkaliśmy tam odsunięci od patosu, byłam niedoświadczona, to że tata był w branży nic nie znaczyło dla mnie. To bolało jak skurwysyn.

Nie przesadza? Józefów leży zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy. Pochodzącej z muzycznej rodziny milionerów dziewczynie nie było chyba aż tak ciężko.

bCydgjrb

Źródło: WideoPortal/x-news

bCydgjrC
KOMENTARZE
(162)
gość
5 lata temu
co ona pier-oli, przeciez mieszkaja w jozefowie pod warszawa, pol godziny do centrum! zalosne zali sie tak jakby przez ojca nie miala tej "kariery"
gość
5 lata temu
Ja doskonale pamiętam, jak na początku lansowali ją na siłę, bo była tak beznadziejna. Ciągle grali w radio jej piosenki, zapraszali na wywiady, okładki magazynów i ona to miała od razu na starcie, nie mając do zaproponowania KOMPLETNIE NIC oprócz tych kilku słów: "córka Markowskiego z Perfectu". Dość długo to trwało, zanim przyzwyczaili ludzi, że to piosenkarka i nie ma odwrotu, trzeba ją słuchać w radio. Ale jej płyty to kupują chyba tylko znajomi i rodzina.
gość
5 lata temu
Oj tam oj tam, gdyby nie nazwisko nie byłaby TĄ Patrycją Markowską. Jest bardzo sympatyczna ale śpiewa tak sobie więc pewnie już dawno byśmy o niej zapomnieli. Taka prawda.
bCydgjrD
gość
5 lata temu
Gwiazdą nie jest i nie będzie.
gość
5 lata temu
tatuś przetarł szlaki - niestety...
Najnowsze komentarze (162)
Joanna Baran
4 lata temu
Ludzie?! Jak możecie obrażać kogoś, kogo nie znacie osobiście? Spróbujcie Wy znaleźć się w takiej sytuacji nie bolałoby Was to? Patrycji nikt nie pomagał, wręcz przeciwnie Grzegorz nie chciał żeby śpiewała, bo sam wiedział co się z tym wiąże, ale nie odbierał jej pasji, bo widział, że świetnie się do tego nadaje sam kiedyś powiedział "muzyka była dla niej jak tlen, a przecież tlenu jej nie zabiorę" Ja miałam okazję poznać obojga, porozmawiać z nimi i mogę powiedzieć tyle, że są wspaniałymi ludźmi i wcale nie gwiazdorzą jak niektórym z Was się tutaj wydaje. Polecam tym którym żal i zazdrość d*pę ściska posłuchać chociaż najnowszych płyt Perfectu i Patrycji, a w wolnej chwili wybrać się na koncert to potem pogadamy tyle w temacie.
gość
4 lata temu
O czym wy w ogóle piszecie.. ? Że nie umie śpiewać,tylko rodzina kupuje jej płyty,że jest ś******m,dziwką ? Na pewno ktoś bardzo mądry to napisał,pewnie nawet nie znając znaczenia tych słów i nic o Patrycji nie wiedząc. Zamiast p*******ć durnoty i je wypisywać tu zajmijcie się sobą
gość
4 lata temu
Tak czytam i czytam te Wasze komentarze.. i nic dobrego z nich nie wnioskuje,jak już hejtujecie,to może się ujawnijcie ? Z anonima to każdy taki cwany.
gość
4 lata temu
Ile w was zawiści,jeju..
Martyna Majda...
4 lata temu
Nie będę anonimowa jak większość z Was tutaj. Tak jak powiedziała sama Patrycja, zanim siądziecie do komputera zastanówcie się nad tym co piszecie,by nie zranić drugiego człowieka. Także opanujcie się, kieruje Wami jedynie zazdrość. Tyle w temacie.
gość
5 lata temu
nie lubię tej cwaniary
gość
5 lata temu
ona myśli że patos i etos to wyrazy bliskoznaczne???
fubar
5 lata temu
po co te bluzgi.bez tego by nie było takie nosne.
bCydgjrv
:)
5 lata temu
Haha, Ci ludzie mają n*****e w łbach, mówią, że to jest kiepska wokalistka i ma słabe piosenki, a słuchają Dody i jakiegoś tandetnego disco-polo :D
!!!
5 lata temu
Ludzie!! zamiast wyzywać, oceniać i p*******ć na innych najpierw spójrzcie na siebie, bo może ona naprawdę nie miała łatwo, gdy każdy ją porównywał do ojca a Grzegorz jest wspaniałym wokalistą. Spójrzcie na siebie a potem na innych.
Ola
5 lata temu
Jakie skandale debilu? Skandale to Dorotka z Ciechanowa itp.
gość
5 lata temu
Bardzo brzydka. Pomimo zrobienia.
gość
5 lata temu
zranic... bolalo jak sk..... prosta bardzo prosta
gość
5 lata temu
Bez przesady z tymi milionerami ;)
...
Następna strona
bCydgjrX