Trwa ładowanie...
Przejdź na

Markowska zachwyca się na Rinke Rooyensem: "Doskonale wie, kto powinien siedzieć w fotelu jurora"

96
Podziel się

Po pięcioletniej przerwie wokalistka wróciła do talent show. Długo zabiegała o względy producenta?

bCGECyZh

Od rozstania Patrycji Markowskiej z The Voice of Poland minęło pięć lat. Wokalistka podkreśla, że teraz wraca na fotel trenera talent show ze zdwojoną siłą i energią. Cieszy się także z tego, że skład jury został zupełnie odświeżony i zapewnia, że między artystami nie ma żadnych konfliktów. Po występie w drugiej edycji produkcji Markowska zrezygnowała z roli trenerki, bo wydała wówczas nową płytę i miała zapełniony grafik koncertowy. Markowska cieszy się z drugiej szansy od Rinke Rooyensa i nie szczędzi pochlebstw w jego kierunku. Długo zabiegała o względy producenta?

bCGECyZK
KOMENTARZE
(96)
gość
2 lata temu
Poprzedni skład był zdecydowanie lepszy, Markowska i Hyży są wkurzający, jedynie Szpak i Cugowski wypowiadają profesjonalne opinie na temat śpiewu a nie wyglądu
gość
2 lata temu
Z całej czwórki najlepsi to Piotr Cugowski i Szpak,którzy nie oceniają”pod publiczkę”i ładny wygląd Hyzy jest mocno denerwujący,a jego przytyki do Szpaka szczególnie,są chamskie!
Meg
2 lata temu
Moim skromnym zdaniem, zamiana Pani Sadowskiej na Panią Markowską nie była najlepszym pomysłem. Pani Marysia swoimi umiejętnościami świetnie wpisywała się w profil trenera. Poza tym, w aktualnym składzie, mam wrażenie, że tylko Pan Cugowski nie próbuje grać na siłę wielkiej gwiazdy, odstawiając pokraczne szopki i egzaltowane reakcje, w przeciwieństwie do reszty jury. Talent zawsze broni się sam!
bCGECyZL
mm
2 lata temu
Niestety jest beznadziejna, nieprofesjonalna - "och jaka ty jesteś ładna, ślicznie wyglądasz". Najlepszy skład : Afro.. , Sadowska, Szpak.
gość
2 lata temu
słaba jest
Najnowsze komentarze (96)
gość
2 lata temu
Mnie też bardziej podobał sie poprzedni skład, a szczególnie z "chłopakami ". A tu nie pasuje mi Hyży. Reszta ok. Szpak jest super oryginalny, kolorowy, wrażliwy młody człowiek. P.Cugowski jego uwielbiam, dość że przystojny, to jeszcze super śpiewa. P.Markowska piękna i fajna babka ją też lubię. 😊
gość
2 lata temu
Czego oni mogą nauczyć innych? Jurorzy powinni mieć wykształcenie muzyczne, a teraz żaden z nich takiego nie posiada. Może Szpak znowu zaprosi swoją siostrę do pomocy. Zenada
gość
2 lata temu
Hyży nie spiewaj , bo nie da sie ciebie słuchać!!!!!
gość
2 lata temu
Hyży i Markowska , beznadziejni, Markowska sama nie potrafi spiewać, a ocenia innych, Hyży amator, sam niedawno był oceniany, nie potrafi się wypowiedzieć, a ta dziewczyna co spiewała Markowskiej piosenkę to lepiej od niej zaspiewała, ale sie nie odwróciła, bo za dobrze zaspiewała, to samo z Hyżym. Najlepszą jurorka była pani Sadowska, Szpak jest tez dobry i Cugowski. Tych dwoje psuje cły program, Hyzy daruj sobie spiewanie, bo to nie o was program
gość
2 lata temu
Szpaczek jak ptaszek przyfrunie i odleci dobrze że nie ma chichotu straszne zębicha
gość
2 lata temu
Szpaczek jak ptaszek przyfrunie i odleci dobrze że nie ma chichotu straszne zębicha
gość
2 lata temu
Cugu de luks
gość
2 lata temu
Bo tamten skład już się oswoił ze swoją rolą i miał doświadczenie. Poczekajmy
bCGECyZD
gość
2 lata temu
Hyży denerwujący. Cały czas popisuje się swoim wokalem, nie wiem po co? Przestań chłopie sam śpiewać, a zacznij słuchać uczestników.
gość
2 lata temu
Za hajs mozna nawet zjesc gunwo.
gość
2 lata temu
Nie oglądam. Słabi trenerzy, nudno.
gość
2 lata temu
uwielbaim rinkiego on jest ciacho
gość
2 lata temu
Cugowski strasznie sztywny. Może się rozkręci później. Szpak nie istnieje. Zresztą jego dorobek artystyczny w porównaniu do reszty tez nie istnieje. Markowska i Hyży super!
gość
2 lata temu
Markowska jest slaba
...
Następna strona
bCGECzaf