Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marsz milczenia po zabójstwie 10-latki. "Miasto zmieniło się totalnie"

114
Podziel się

Dziecko zmarło po uderzeniu siekierą. "Po ludzku nie można tego pojąć".

bDIrmnIR

Ponad tysiąc mieszkańców i dziesiątki osób, które specjalnie przyjechały do Kamiennej Góry, pożegnało 10-letnią Kamilę. W sobotę odbył się pogrzeb dziewczynki, która stała się ofiarą brutalnego frustrata. 27-letni Samuel N. uderzył dziecko siekierą w głowę. Tłumaczył później, że "chciał się zemścić na urzędnikach", a "agresja narastała w nim od kilku lat"...

- Po ludzku nie można tego pojąć. Przez tych kilka dni miasto zmieniło się totalnie. Wygląda tak, jakby to nie ci sami ludzie byli - mówi jedna z uczestniczek marszu milczenia.

bDIrmnIT

Źródło: TVN24/x-news

bDIrmnJu
KOMENTARZE
(114)
gość
6 lat temu
nikt nie każe Ci popierać PIS-u, ale jak nie masz pojęcia o polityce i o tym co się dzieje za obecnych rządów to się nie wypowiadaj, dlatego słusznie nazwano Cię kundlem !!! Zdziwiony, co ?
gość
6 lat temu
Kolejna "Madzia" się szykuje?? Znowu dwa lata będą jeden temat wałkować
gość
6 lat temu
to przerażające ! i taki ktoś pójdzie do więzienia i wszyscy będą płacić na jego utrzymanie łącznie z rodzicami dziewczynki ! Skandal ! tak nie powinno być !
bDIrmnJv
sss
6 lat temu
Hipokryzja ? Kara śmierci jak najbardziej jest "wpisana" w Chrześcijaństwo, zwłaszcza w przypadku zabójstwa ! Księgi Rodzaju: „Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka”
gość
6 lat temu
A to dopiero początek. Powoli wymierają emeryci i kasy na życie nie ma, a urzędasy z Urzędu Pracy nic nie robią! Już NIK wykazał ich bezużyteczność! Jak dla mnie to winę za tę śmierć tej dziewczynki, ponoszą urzędasy z urzędu pracy i rząd PO-PSL! Nie ma pracy, to jedyny dach nad głową da więzienie! A zatem już kierunek jak to osiągnąć został pokazany! Właśnie na Dolnym Śląsku, gdzie najwcześniej zaczęto prywatyzować!
gość
6 lat temu
Kara smierci dla scierwa!
Polak
6 lat temu
zabic go nic wiecej...
gość
6 lat temu
Kara smierci !!!!
gość
6 lat temu
Byc moze
gość
6 lat temu
Publiczne wykonanie kary smierci dla niego moze inni mordercy mieliby postrach
fch
6 lat temu
bóg dał każdemu prawo do sprawiedliwości ząb za ząb , rząd nam to prawo zabrał , kiedy znów będziemy wolni
gość
6 lat temu
Dlaczego Polacy, potrafia sie solidaryzowac, tylko w obliczu tragedji? dlaczego na codzien nie potrafimy stac wszyscy po tej samej stronie...hm,
gość
6 lat temu
Mógł sobie sam siekierą walnąć przez łeb.
bDIrmnJn
gość
6 lat temu
to nie był świadek jehowy?
...
Następna strona
bDIrmnJP