Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Manowska o pożarze w Notre-Dame: "Może to czas, żeby Francja wróciła do Kościoła"

127
Podziel się

"Zjechałam pół świata, ale Paryż mnie ominął. Wielki żal".

bCyXAhAR

W poniedziałek cały świat przyglądał się jak niszczeje jeden z najważniejszych symboli Francji. 850-letnia katedra Notre-Dame stanęła w płomieniach. Ogień zdążył strawić zabytkową iglicę i połacie dachu. Na razie nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pożaru i ile będzie kosztowała rekonstrukcja zniszczonych przez ogień części świątyni. Prezydent Emmanuel Macron zapowiedział jednak, że katedra zostanie odbudowana.

Wśród celebrytów, którzy ubolewali nad pożarem Notre-Dame znalazła się Marta Manowska. Choć uwielbia podróże, nie miała jeszcze okazji odwiedzić Paryża. Ogień w katedrze ma dla niej symboliczne znaczenie. Posłuchajcie.

bCyXAhBu
KOMENTARZE
(127)
gość
rok temu
nastepna natchniona egzaltowana. cale szczescie ze francja jest laicystyczna i przerazajace ze polska taka wiejsko- religijna
Ja
rok temu
Cycki na wierzchu mu pokazuje, czy Ona normalna...?
gość
rok temu
może to czas, żeby pani Marta zamilkła
bCyXAhBv
gość
rok temu
Ale to kościół spłonął! A nie Francja! Polacy wszystko interpretują na opak!
gość
rok temu
A Pani Marta to chyba wlasnie z kosciola wyszla w tym dekolcie...
Najnowsze komentarze (127)
gość
rok temu
ZWARIOWAŁAS STARA RURO, DO JAKIEGO KOSCIOŁA DO TEGO CO SIE DZIEJE W KOSCIELE DO CZEGO MA WRACAC TO DOBRZE ZE POTRAFI ROZGRANICZAC NIE TAK JAK U NAS NA HAMA NAM TA WIARE TŁOCZA DO GARDŁA - OBRZYDLIWE JAK SIE PATRZY NA KNUROW KOSCIELNYCH JAK ZYJA I CO WYRABIAJA A EMERYCI NIE MAJA NA ZYCIE O LEKACH NIE WSPOMNE
gość
rok temu
Francja wróciła do kościoła? K***a dekolt kurwiszonie bardaszany zakryj!!! Schowaj te piegi!!!
gość
rok temu
P*****y jak porąbana
gość
rok temu
Fryzurę to ona ma nietrafioną...wygląda jak ciotka Klotka z tik-taka
gość
rok temu
naplyw muzulmanow na zach to brak demokracji w ich krajach . a religia w tych krajach to system polityczny wiec swoja obecnoscia szerza owa religie . przyczyna konfliktow jest brak postepu spolecznego w tych zacofanych spolecznie krajach .
gość
rok temu
W dziejszych czasach ludzie szukając swojej tożsamości odnoszą się nie do narodowości tylko do wartości religijnych. Jest globalizacja, światem rządzą wielkie koncerny a ludzie z mniej zamożnych części świata żywią odraze do zdemoralizowanej ich zdaniem Europy. Muzulamski fanatyk bardziej będzie szanowal chrześcijanina niż ateiste bo ten pierwszy ma jego zdaniem jakiekolwiek zasady. Patologie w instytucji kościoła to jedno a utożsamianie się z wartościami chrześcijańskimi to drugie. Prawda jest taka, że odcięcie się od tych wartości przy ekspansywnisci dzisiejszego islamu, porownywalnej do ekspansywnisci chrześcijaństwa w średniowieczu, to samobójstwo. Życzę wszystkim miłych świat Wielkanocnych. Jako reprezentant "ciemnogrodu" zaniosę jutro świeconke do kościoła a w Niedzielę nie będę jest kebaba tylko faszerowane jajka i żurek.
gość
rok temu
Dlaczego te kobiety z tymi ;cycami; tak paradują?CZY to ładnie ,klasa...czy ...brak słów....
gość
rok temu
Co za i*****a, kolejna
bCyXAhBn
gość
rok temu
Co to za struj? Tragiczny brak gustu..
ROBERT
rok temu
Ty się odwal od Paryża i Francji !!!! Mieszkam w Paryżu i NIGDY do Polski nie wrócę. Tu mam wszystko i kocham to miasto!!!
gość
rok temu
Nie jestem fanatyczną katoliczką, nie chodzę w niedzielę do kościoła i innych do katolicyzmu nie namawiam. Jednak jak widzę ton dyskusji osób, które uważają się tu za oświeconych przedstawicieli laicyzacji to ręce mi opadają. Ich wypowiedzi nie odnoszą się konkretnych założeń to bije z nich założenie że każdy kto myśli inaczej niż oni to ciemniak i ćwok a przede wszystkim agresja i brak kultury. A co do Pani Marty to w tym filmiku strojem się nie popisała.
gość
rok temu
Co to za BREDNIE?!!!
gość
rok temu
Manowska pieprzysz jak potluczona..wracaj do swojej rezimowej tvp
gość
rok temu
Często bywałam w Paryżu. Bywałam tam służbowo przez kilka lat. Odwiedzałam je 2 - razy w m-cu. Jeździłam też do Aten, Rzymu i Berlina. od roku 2014 nie jeżdżę tam wcale, bo życie mam tylko jedno. Nie dziwi mnie spłonięcie Notre Dame. To była kwestia czasu. każdy kto bywa we Francji, wie że to sprawka muzulmanów. oni po prostu chcą podporządkować sobie Europę
...
Następna strona
bCyXAhBP