Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Marzena Kipiel-Sztuka jest na skraju bankructwa: "Wszystko wskazuje na to, że w grudniu NIE BĘDĘ MIAŁA Z CZEGO ŻYĆ"

346
Podziel się

Serialowa Halinka Kiepska znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej z powodu pandemii koronawirusa. "Strach, bezradność, poczucie osamotnienia" - mówi.

Marzena Kipiel-Sztuka jest na skraju bankructwa: "Wszystko wskazuje na to, że w grudniu NIE BĘDĘ MIAŁA Z CZEGO ŻYĆ"
Marzena Kipiel-Sztuka jest na skraju bankructwa (East News)
bDIQVAPV

Marzena Kipiel-Sztuka zaskarbiła sobie sympatię widzów rolą Halinki w serialu Świat według Kiepskich. Prywatnie jednak jej życie bardziej przypominało dramat niż komedię.

Jej pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem. Gdy znalazła nową miłość, ukochany zmarł nagle na jej oczach. Kolejny mąż aktorki, Przemysław Buksakowski, nadużywał alkoholu i stosował wobec niej przemoc. On także zmarł niespodziewanie. Marzena znalazła go pewnego dnia na chodniku przed blokiem.

bDIQVAPX

Po śmierci drugiego męża aktorka długo nie mogła dojść do siebie. Wpadła w depresję i miała problemy z alkoholem.

Zobacz także: Krzysztof Skiba o sytuacji artystów w czasie pandemii: "Odmrożono jedną nogę i to nie w całości"

Aktualnie aktorka znów przeżywa ciężkie chwile. Tym razem z powodu kłopotów finansowych wywołanych pandemią koronawirusa. Zdjęcia do kolejnych odcinków Świata według Kiepskich zostały wstrzymane i nie wiadomo, kiedy ruszą ponownie. Co prawda wznowienie prac przewidziane jest na styczeń przyszłego roku, ale trudno przewidzieć, jak rozwinie się epidemia.

bDIQVAQd

Kipiel-Sztuka jest na skraju bankructwa.

Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - wyznaje w rozmowie z Twoim Imperium.

Aktorka nie ma oszczędności. Z powodu ciężkiej sytuacji bytowej dopadają ją czarne myśli.

Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą - przyznaje.

bDIQVAQe

Miejmy nadzieję, że aktorce uda się jakoś związać koniec z końcem. Tymczasem inni artyści obrażają się za to, że rząd wstrzymał wielomilionowe wypłaty z Funduszu Wsparcia Kultury...

bDIQVAQf
bDIQVAQy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(346)
Mariusz.
3 miesiące temu
Uważam,że pani Marzenie Kipiel-Sztuka, tak samo jak Lechowi Wałęsie trzeba pomóc w ich finansowych sytuacjach.Pani Marzena w obecnej sytuacji korona wirusa nie może wykonywać swojej pracy jako aktorka, a Lech Wałęsa wykładać swoich wykładów na uniwersytetach. Każdy fan serialu "Kiepskich" niech przeleje na konto tej aktorki chociaż 10 zł. To jak będzie jeden milion fanów, to kobieta otrzyma od nas 10 milionów złoty wsparcia od nas fanów tego serialu. A zaciekli przeciwnicy partii PIS-u, powinni pomóc Lechowi Wałęsie, a zwłaszcza zwolennicy partii Nowoczesnej czy byłej Platformy obywatelskiej.Niech każdy na konto Lecha Wałęsy czy jego fundacji niech prześle tak po 10 zł.To jeśli 1 milion przeciwników PIS-u prześle 10 zł na konto Lecha Wałęsy czy jego fundacji to zostanie udzielone wsparcie byłemu politykowi w kwocie 10 milionów złotych. Niech pan prezydent Lech Wałęsa i pani Marzena Kipiel-Sztuka podadzą numery do swoich kont czy to osobistych czy ich fundacji. Wy Polacy umiecie kopać tylko leżącego. W praktyce to jesteście zawistni,podli z charakteru, znacznie gorsze niż panie z agencji towarzyskich. Śmiech na sali, że Polacy chcą obalić rządy PIS-u, a Polki ciągle dokonywać za darmo przerywania ciąży, bo kodony czy prezerwatywy za drogie. Może Polacy pokażą klasę i wyślą po 10 zł dla pani Marzeny oraz dla pana prezydenta Lecha. Niech chociaż jeden milion osób z osobna po 10 zł dla pani Marzeny, a drugi milion osób po 10 zł dla pana prezydenta Lecha Wałęsy.
agata
3 miesiące temu
Amazon cały czas rekrutuje. Polecam! I nawet nie za najniższą krajową
Serbia
3 miesiące temu
Oni nie mają z czego żyć nawet by się nie ośmieszali jak są nauczenie żyć bardzo drogo to nie nasza wina A co ma powiedzieć przeciętny Polak jak zarabia najniższą krajową jego nikt nie zapyta czy mu wystarczy tylko musi sobie czegoś odmówić żeby mu wystarczyło, biedny nie powie że nie ma bo to wstyd A bogatemu zawsze mało nie wierzę że oni sobie nie poodkladali nic .......
bDIQVAQz
xxx
3 miesiące temu
kobieto a ja jestem chora lecze sie cierpie musze miec zabieg i mam problem z dostepem do lekarza prywatnego bo pandemia boja sie kontaktu z pacjentem to jest zalosne bylo odkladac na czarna godzine ja tak robie oszczedzam ucz sie oszczedzac
JA ACHA
3 miesiące temu
ja też nie mam i co
FAFA
3 miesiące temu
ale przeciez oni dostają w dalszym ciągu kasę za powtarzanie tych Kiepskich, więc jak to jest
Ziom
3 miesiące temu
Biedro*ka szuka aktualnie pracowników na dział mięsny
Uliczka
3 miesiące temu
Sory ale ona nie zarabia na tym serialu 3czy 5tys tylko nie zła kasę ..i to przez lata tam grała może jej Ci mężowie ja oskubali.?nie ma co się wypowiadać jak się nie zna tematu ...tak zawsze twierdze w sumie wiec mój komentarz tez jest zbędny
Justa
3 miesiące temu
Sory ale bez jaj lata grała w popularnym serwowali i kady nic nie odłożyła ??nie mogę czytać takich głupot
Kiti
3 miesiące temu
Trzeba się było zabezpieczyć. Ludzkie zarabiacie gruby hajs wstyd brać jak zwykli ludzie potracili pracę i żyją na skraju ubóstwa. Za robotę się weźcie może za granicą jakaś praca na zmywaku.
Fredek
3 miesiące temu
Halinka bierz się do roboty!
gość
3 miesiące temu
W serialu Halinka pracuje a Fredek pieje, a w realu Fredek wybudował sobie dwór za 1 mln. złotych a Halinka nie ma na chleb.
Ola
3 miesiące temu
Jeden z najgłupszych seriali jaki powstał. Kilka pierwszych odcinków ok, potem jakoś dramat. Ale aktorzy opłacani bardzo dobrze przez lata. Ja wiem że niektorzy nie znają się na ekonomii ale błagam, chyba potrafią przewidzieć ile można wydawać żeby się nie skończyło.
bDIQVAQr
465
3 miesiące temu
Wszystko przechlała to nie ma pieniędzy.
...
Następna strona
bDIQVAQT