Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maślak: "Teraz bardziej na topie jest klata, którą się goli. Ja golę!"

179
Podziel się:

"Janosik dumnie nosił owłosioną klatę. Europa woli panów z ogolonymi".

bEUfgIxx

Rafał Maślak pojawił się w polskim show biznesie wygrywając w konkursie piękności dla mężczyzn. Teraz uważa się za specjalistę w tej dziedzinie. W studiu Dzień Dobry TVN wypowiedział się na temat męskiego owłosienia.

Janosik dumnie nosił owłosioną klatę, był symbolem seksu. Teraz bardziej na topie jest klata, którą się goli. Europa woli panów z ogolonymi klatami. Ja golę.

Lubi ją też pokazywać:

bEUfgIxz
bEUfgIxF

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bEUfgIya
KOMENTARZE
(179)
gość
6 lat temu
"Janosik był symbolem seksu"- co?!! Wtedy nie było nawet takiego określenia, jeśli już to symbol męskości p******u
gość
6 lat temu
tak go słucham i po tych dwóch minutach zorientowałem się, że nie wiem co on powiedział. Posluchałem drugi raz i zrozumiałem, że on po prostu nie odpowiedział nawet na pytanie Prokopa. No cóż, nie każdy musi być inteligentny, ale nie każdy też wtedy musi się pchać do telewizji, żeby robić z siebie błazna
gość
6 lat temu
Nikt mi nie wmówi ,że on jest hetero! Nawet ta biedna wynajęta dla niego do "związku" dziewczyna...Jego styl, to co mówi,te trendi ubranka, fryzurki,wygolona klata, bycie modelem, misterem, siłownia, znajomi geje...Za dużo tego wszystkiego by mówić o przypadku.Mucha też była niby z wojewódzkim a wszyscy wiedzą jak było i jest...
bEUfgIyb
gość
6 lat temu
EUropa woli gołe klaty-a ja tam wolę mojego włochatego misia....
gość
6 lat temu
a mnie się nie podoba ,goła klata taka gejzerowata
Najnowsze komentarze (179)
gość
5 lata temu
Do seks dla geja najlepszy
niuniek
6 lat temu
ja mam umiensnione cialo,cialo z kaloryfera,a kolega uderza mnie w brzuch 444 silnych ciosów,i dziwi sie rze mnie nie boli.kiedy go poprosze to uderza mnie.
buy blade & s...
6 lat temu
were so proud of you. buy blade & soul gold http://luckyowl.blogmaster.net/post-blade-and-soul-patch-explanation-25643.html
gość
6 lat temu
on jest chyba ciepły
podgrzybek
6 lat temu
Skrzyżowanie osła z mułem ...
gość
6 lat temu
Maślak, ty kretynie, nie każdy lubi gołą klatę, więc tym bardziej nie powinieneś się wypowiadać w imieniu kogokolwiek, zwłaszcza Europy. Jestem kobietą, więc mam gołą klatę z natury. Wolę jednak pod dłonią czuć mężczyznę, a nie goloną pindę. Golisz się i wyglądasz wymoczkowato, ohydnie. Ale masz, co lubisz, co uważasz za modne i dla wszystkich aprobowalne, chociaż jest to błędne myślenie. Bądź jednak łaskaw nie wypowiadać się o gustach w imieniu innych, nie życzę sobie tego.
gość
6 lat temu
Tak, gejropa woli ogolone maślak tam pasuje jak ulał...
zuzka
6 lat temu
Pusty jak beben!!!!!
bEUfgIxT
gość
6 lat temu
"Osobowość" klasy Majki Sablewskiej. Człowiek NIKT. Uwierzył, ze jest autorytetem, a tak naprawdę przez większość postrzegany jako głupol z gołą d**ą, małym fiutkiem i jeszcze mniejszym mózgiem.
gość
6 lat temu
Dobrze, ma swoje pięć minut, niech je wykorzysta. Niedługo wróci do pracy fizycznej w jakimś markecie i będzie opowiadał kolegom z ochrony jaki to miał haj lajf.
gość
6 lat temu
jakiś ty durny maślak,,,, a w slipkach też nie pokazujesz potęgi,,,,
gość
6 lat temu
Rafał Maślak to najlepszy przykład na to że wygląd i intelekt to zupełnie inne bajki. Dodam, że wygląd super, a to drugie niestety...
gość
6 lat temu
Zjechało gejozą, jak świeżym robotnikiem na wsi..
Stiff
6 lat temu
MAŚLAK JEST JAK SEDES, NA ZEWNĄTRZ GŁADKI, A W ŚRODKU N*****E.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUfgIyM
bEUfgIyN
bEUfgIyO
bEUfgIyP
bEUfgIyQ
bEUfgIyv