Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż o gwałcicielach żony: "SPOJRZAŁEM IM W TWARZ w sądzie. DOBRZE SIĘ BAWILI na rozprawach!"

229
Podziel się

"Odwołam się, chcę żeby poszli do więzienia. Wiele osób mówi sama sobie winna" - dodaje ofiara. Oprawcy decyzją sądu już są na wolności.

bCwZebQR

Sprawa brutalnego gwałtu, jakiego dopuścili się na swojej koleżance z pracy polscy ratownicy medyczni budzi wielkie emocje i szokuje opinię publiczną. Gwałciciele nie przyznawali się do winy. Skazano ich na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat oraz 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Wyszli już więc na wolność i są w doskonałych humorach.

Aleksandra i jej mąż zapowiedzieli odwołanie się od wyroku. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jak wyglądał sam akt gwałtu, o okolicznościach mu towarzyszących (poronienie, atak padaczki, powrót do domu jednym autobusem ze sprawcami), ale również o tym, jak potraktowały ich policja i sąd. Mąż Aleksandry nie kryje oburzenia zakłamaniem prokuratora. Nie kryje również swojego zniesmaczenia zachowaniem oprawców w sądzie.

Spojrzałem im w twarz w sądzie. Uważali się za niewinnych, lepszych, dobrze się bawili na rozprawach. Generalnie żadnej skruchy. Wyrok zawieszenia nic nie daje.

bCwZebQT

Odwołam się, chcę żeby poszli do więzienia. Wiele osób mówi sama sobie winna - dodała żona.

Miejmy nadzieję, że mówienie o niesprawiedliwym wyroku sądu i nagłośnienie sprawy w mediach pomoże małżeństwu w doprowadzeniu do faktycznego ukarania sprawców.

bCwZebQZ
bCwZebRa

Źródło: Dzien Dobry TVN/x-news

bCwZebRu
KOMENTARZE
(229)
gość
5 lata temu
DLACZEWGO NIKT NIE UJAWNIL ICH NAZWISK CO TO ZA SEDZIA POWINNI ISC DO WIEZIENIA
gość
5 lata temu
Elbląg nie jest dużym miastem, pewnie ktoś zna nazwiska tych śmierci.
gość
5 lata temu
W uk nawet jak ktos kogos wyzwie w autobusie i sprawa trafi do sadu to publikuja Morde i Nazwisko w gazecie. To powinno byc u nas. Wtedy w szpitalu jak kilku pocjetow powie - ten pan byl w gazecie, zgwalcil kogos, nie chce by bral udzial w zabiegu , dewiant stracilby prace.
bCwZebRv
gość
5 lata temu
Obciąć jaja!
gość
5 lata temu
Karma ich dopadnie prędzej czy później.... :)
Najnowsze komentarze (229)
gość
5 lata temu
mój Boże, w takich chwilach cieszę się, że mieszkam za granicą. Bardzo Pani współczuję, niech Pani walczy do samego końca, dla siebie i tych tysięcy kobiet, które zostały zgwałcone, a ich oprawcy chadzają na wolności! Sędzinie, prokuratorce, policjantce i tej Danucie życzę jak najgorzej, niech was piekło pochłonie, wy bezduszne s**i!
gość
5 lata temu
Jak ma się coś zmienić na lepsze jak non stop są głosy że to ofiara jest sobie winna?!? To czysta kpina!!! Na sprawcach tej zbrodni powinno się przeprowadzić zabieg tak żeby im już do końca życia nie stanął, oczywiście sami byliby zobowiązani zapłacić za niego.
gość
5 lata temu
Ofiary gwałtu też czytają pudelka i cieszą się że nie zgłosiły !
zgwałcona
5 lata temu
sędzinko czy wiesz, że to zostaje do końca życia? ja wiem...... za taki wyrok tylko piekł czeka
gość
5 lata temu
Dużo już artykułów na ten temat się pojawiło i w każdym z nich przedstawiane są wersje Pani Aleksandry i jej męża. Jeżeli są rozmowy z oskarżonymi to przedstawiane są wyrwane z kontekstu zdania. Świadczy to o sile telewizji i internetu. Skoro na drodze "poszkodowanej" pojawiło się tyle kobiet i żadna nie wykazała empatii, to może jest coś o czym nie wiemy? A pytanie powinno brzmieć dlaczego rozprawa odbywa się za drzwiami zamkniętymi? Pani Aleksandra i jej mąz ujawnili już tyle szczegółów że nie powinni mieć nic do ukrycia.
gość
5 lata temu
chyba policja ,sedzia to sa platne k***y, bo takie prowokuja i sie nie skarza, chce powrotu stalina za jego czasow takie k******o by nei przeszlo,dajcie nam bron chamstwo trzeba wyplenic ,prawdziwy polak z poznania ,nie mylic z naduzywanym ostatnio przez roznych oszolomow(politykow,pseudo dziennikarzy) wyrazem pieniacz
gość
5 lata temu
P********a D****a sedzina!!! W Polsce uzyskać sprawiedliwy wyrok za gwalt czy pedofilię to jakiś żart !!! Życzę tej kobiecie powodzenia i sily bo do końca życia nie zapomni o tym.. wiem o tym!!
gość
5 lata temu
A może by tak młode kobiety powołały jaąś organizacje, która wyłapywałaby takich buhajów i kastrowała jak prosiaków. To najlepszy sposób.
bCwZebRn
gość
5 lata temu
W latach 70-tych był taki przypadek jak została zgwałcona lekarka. Policja pusciła oprawce. Ona polowała na niego, zwabiła do domu odgrywając prostytutke, upiła, wykastrowała. Z tego co pamietam to dostła uniewinnienie, ale b****k może do dziśc chodzi i patrzy na ładne dupki, tylko patrzy.
gość
5 lata temu
zapierdol ich chłopie a potem wyrżnij ich córki i matki
oburzony
5 lata temu
nie ma w Elblogu ludzi którzy zadbali by żeby sprawiedliwości stało się zadość, skoro sąd o to nie dba
gość
5 lata temu
A może dla odmiany napiszecie prawdę?
gośćania
5 lata temu
Zdjecia sprawcow by sie przydaly
gość
5 lata temu
Słyszałam jak wypowiadały się żony napastników bluzgając na zgwałconą kobiete że życie im marnuje itp że mężowie są niewinni jak aniołki a w końcu znaleziono dna tych obleśnych zboczenców niby skąd???
...
Następna strona
bCwZebRP