Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Żmudy-Trzebiatowskiej o rodzicielstwie: "Moja mama jest pielęgniarką na oddziale noworodków. Radzimy się jej!"

43
Podziel się

"Kiedy aktorka ma problem, natychmiast dzwoni do teściowej". Do Warszawy przyjechała też mama Marty, by wspierać ich na miejscu.

bCHYjEaJ

We wrześniu Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula po raz pierwszy zostali rodzicami. Obowiązkami starają się dzielić, tak aby każde z nich mogło spędzać czas z maluchem i wciąż móc pracować. Z pomocą przyszły obie babcie. Jak podaje Dobry Tydzień, mama aktorki przyjechała z Przechlewa do Warszawy, by zatroszczyć się o córkę i wnuka. Wspiera ich również Maria Kula, która pracuje w służbie zdrowia. Mąż Żmudy-Trzebiatowskiej nie ukrywa, że chętnie korzystają z jej porad.

bCHYjEbm
KOMENTARZE
(43)
gość
3 lata temu
mam termin porodu za dwa tyg. bedzie dziewczynka, trzymajcie za mnie kciuki bo to moja pierwsza dzidzia :)
gość
3 lata temu
gratuluję i cieszę się że im się udało. mi niestety nie. poroniłam. strasznie ciężko to znieść w dobie internetów, fejsów i tego całego szczęśliwego świata na pokaz...
gość
3 lata temu
Ja tego nie kumam, młodzi rodzice często robią z siebie takie sieroty... Ja urodziłam pierwsze dziecko w wieku 22 lat i daliśmy sobie z mężem świetnie radę sami, babcie odwiedzały, ale nie wisiały nad nami non stop, chcieliśmy ten czas spędzać w trójkę i cieszyć się sobą. Grunt to się nie nakręcać na niewiadomo co, podchodzić spokojnie i bez nerwow, zaufajcie swojej intuicji drodzy rodzice!
bCHYjEbn
gość
3 lata temu
Co pielęgniarka i pediatra to inna diagnoza i zalecenia
gość
3 lata temu
No nie wiem... Tak caly czas czytam jak to te babcie pomagaja, angazuja się itp. a u mnie nagle wszyscy byli umierajacy jak sie Synek urodził : ((( I jak rozmawialam często z innymi mlodymi Matkami na placach zabaw babcie pomagające są gatunkiem prawie wymarlym! w sumie bardzo przykre : (((
Najnowsze komentarze (43)
gość
3 lata temu
ja za trzy i też dziewczynka i pierwszy poród :)
gość
3 lata temu
On się usmiecha dziwme
gość
3 lata temu
Nam nikt nigdy nie pomagał. mieszkamy od wszystkich tez dość daleko, każdy w innym końcu kraju, ale nie narzekam. Dobrze nam razem. Bez zbędnych porad babć ;) często 20-30 lat przestarzałych ;)
gość
3 lata temu
Babcie wykonują czarną robotę a oni się wystroją , wsadzą dziecko do wózka za 16 000 zł i na spacerek , może paparazzi nas namierzą i zrobią fajną reklamę.
gość
3 lata temu
Nie dorośli do bycia rodzicami.Płodzą dzieci a do pomocy potrzebują matek.A może by tak sami wzięli się do roboty. Matki już swoją rolę spełniły wychowując ich.
gość
3 lata temu
No to zazdroszczę... Ja nie mogę liczyć na codzień ani na mamę, ani na teściowa :( obydwie pracują i są daleko :( ze wszystkim byliśmy z mężem sami :( nie było łatwo.
gość
3 lata temu
Do wszystkich "oburzonych" Pań, które uważają, że "jak odchowały" itd. Sądzę, że należy być fair wobec własnej córki czy synowej w okolicznościach, kiedy kiedyś też było się taką córką czy synową i czerpało się z pomocy mamy czy teściowej. Jest to uczciwe wobec korzystania z doznanej wcześniej pomocy. Ja z takiej pomocy korzystam, moja Teściowa jest the best i sama przyznaje mi rację -ja teraz zaciągam swój "dług" kiedyś go spłacę, jak będzie okazja :) dzielę opiekę w tygodniu pracy na 3 osoby, żeby każdy nasz pomocny "opiekun" miał prawo do załatwienia własnych spraw, ale też prawo do odpoczynku, a ja i mąż byśmy spokojnie pracowali. Uważam, że właśnie to jest uczciwe - jeżeli pozwala na to zdrowie opiekunów.
gość
3 lata temu
Te kobiety już swoje dzieci wychowały, Twoich nie mają zamiaru, przykro mi, jak się robi dziecko i postanawia się je urodzić, to potem się z nim męczy a nie czeka aż własna matka albo teściowa/matka partnera wpadną i wyręczą księżniczkę.
bCHYjEbf
gość
3 lata temu
Szczęśliwy świat nie jest na pokaz. Jeżeli jest szczęśliwy to naprawdę. Życzę ci, aby stał się też twoim udziałem.
matylda
3 lata temu
Pani Marta to33 letnia kobieta i ona musi miec pomoc przy jednym dziecku
gość
3 lata temu
Ten tarnowski oddział chyli się ku upadkowi a mama aktora to wulgarna ochydna baba
gość
3 lata temu
Zazdroszczę tym kobietom które rodzą zdrowe dzieci 😢
Mama dwójki d...
3 lata temu
Rany macierzynstwo nie jest az tak trudne i ciężkie ze trzeba miec pomoc mamy i teściowej....bez przesady
gość
3 lata temu
Dlaczego przykre? właśnie prawidłowo! Taka babcia swoje już odchowała, wykarmiła, zmieniała pampersy i wstawała w nocy. Teraz ma prawo miec czas dla siebie. Jej wnuk to TWOJE dziecko, nie jej - chciałaś, to się teraz zajmuj, a nie szukać jeleni do czarnej roboty.
bCHYjEbH