Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mentorka "Projektu Lady": "Dzisiejsze damy nie mogą tylko czekać na księcia z bajki. Może nigdy nie przyjedzie"

40
Podziel się

"Trzeba też dbać o swoją wolność. Trzeba umieć zadbać o to, by mieć za co robić, co się chce".

bCMXlisB

Projekt Lady z Małgorzatą Rozenek jest jednym z najbardziej promowanych programów TVN-u. Przy okazji również najczęściej obecnie krytykowanym. Środowiska kobiecie twierdzą, że uczestniczki pokazane są w sposób stereotypowy, seksistowski i krzywdzący. W podobnym tonie podsumowała go Kinga Dunin. Zobacz: Kinga Dunin o "Projekcie Lady": "Mam nadzieję, że będzie kolejna seria, w której kibole zostaną przerobieni na lordów"

Mentorka w programie, Tatiana Mindewicz-Puacz, broni formatu twierdząc, że zmieniły życie dziewczyn i nie uczyły ich tylko jak właściwie zachowywać się przy stole.

Dzisiejsze damy nie mogą tylko czekać na księcia z bajki. Może on nigdy nie przyjedzie. Trzeba też dbać o swoją wolność. Trzeba umieć zadbać o to, by mieć za co robić, co się chce.

bCMXlisD
bCMXlisJ

Źródło: agencja TVN/x-news

bCMXlite
KOMENTARZE
(40)
Aga
4 lata temu
Rozenek tam nie pasuje. Ewentualnie mogła by stać się jedną z uczestniczek.
Valdi
4 lata temu
Z przykrością stwierdzam, że p. Rozenek jest "zgrzytem" w tym programie. Była dobra i naturalna w programie o sprzątaniu, tu, jako nauczycielka kultury i szyku jest sztuczna i nieprzekonująca !
gość
4 lata temu
pani rozenek wyglada w tym ostatnim stroju bardzow wulgarnie , strasznie i te wurgarne spile--zero klasy , zero elegancji--nic tego nie wymarze. "Jak Cie widza , tak cie pisza"
bCMXlitf
gość
4 lata temu
PROJEKT LADY, czyli program, w którym ROZENEK uczy manier panie rodem z WARSAW SHORE, to kwintesencja TVN. Uczestniczkami są przedstawicielki zwykłej PATOLOGII, z których stacja będzie teraz robić gwiazdy. Ciekawsze jest jednak to, że na „mistrzynię elegancji” TVN wybrał osobę, która nie tylko prezentuje styl, mentalność i intelekt DODY, ale również często mija się z prawdą, ot choćby w kwestii własnej METRYKI, od rzeczywistego wieku (47 lat) odejmując sobie aż 9 lat. Jak ktoś, kto publicznie prezentuje SFABRYKOWANY dowód osobisty, wbrew faktom wciąż idzie w zaparte, a do kościoła na komunię syna zakłada strój, w jakim się chodzi do nocnego KLUBU, może być autorytetem w kwestii dobrego wychowania? Takie klimaty tylko w TVN. Jeśli chcecie poczytać więcej o mediach i celebrytach, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
4 lata temu
Ja nie wiem, po co tam Rozenek. Ona tylko je posiłki z nimi i zabiera perły. Bez sensu.
Najnowsze komentarze (40)
gość
4 lata temu
ostatnia sukienka rozenkowej jest the best, takiej wiochy nigdy nie widzialam, przebila wesela w remizach, zastanawiam sie, czym byla odurzona, ze w ogole to zalozyla LOL
gość
4 lata temu
Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak czepiaja sie Rozenkowej.. Ja tam do niej nic nie mam. Choc nie znam jej osobiscie wydaje mi się mila osoba.
gość
4 lata temu
podstarzale lafiryndy
mo
4 lata temu
wielkie damy, wszystko udawane ,wszystko na pokaz,drogie panie ,nie jestescie żadnymi damami,chyba w to nie wierzycie,znam wiekszośc kobiet które są prawdziwymi damami i nie musza o tym mówic, to jest ich cecha sa ciche i skromne, Wy jestescie tylko do tv.Tylko mężczyzna może stwierdzić czy kobieta ma klasę,także 'damy' nie wiiezrcie w to bo popłyniecie, odpłyniecie....
gość
4 lata temu
Takiego głupiego programu to jeszcze nie widziałam jakie ten program ma przesłanie i do kogo mam wrażenie że to program tylko dla Rozenek i jej prężących sztucznych piersi obrzydliwe tego nie da sie oglądać
wujek
4 lata temu
jakie damy ? to idiotki kompletne pod przykrywką
gość
4 lata temu
Ale Pani prowadząca to taka sama dama jak uczestniczki. Hipokryzja do granic.....
gość
4 lata temu
TVN zszedł na psy
bCMXlisX
gość
4 lata temu
powinnysmy bojkotować programy ,które ośmieszają kobiety
gość
4 lata temu
seksistowskie jest to ,ze z kobiet robi się kretynki a może zrobić program z udzialem facetow gdzie dadza popis prymitywizmu. Problem polega na tym ,ze nikt nie chce robic programów ,które osmieszałyby facetow
Emilia Wrocla...
4 lata temu
Te dziewczyny to moze i jest patologia, ale przynajmniej sa w jakims sensie naturalne, nawet jesli pozuja na lalunie albo luzary. Natomiast panie "mentorki", a raczej zrzedzace guwernantki rodem z XIX-wiecznej pensji dla panien, wraz z Rozenkowa to straszna sztucznosc, jakies takie napuszone i zadufane w sobie.
gość
4 lata temu
Odwalcie od niej
gość
4 lata temu
DEBILNY PROGRAM !
gość
4 lata temu
Jezu te baby które są mentorkami są 100x gorszymi prymitywami niż "uczestniczki". W ich środowisku zawodowym wystąpienie w tak durnowatym programie to wstyd jak cholera. Widać jakiej "klasy" ekspertki wybrano. Dno i wodorosty.
bCMXlitz