Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mercedes i Maffashion śpiewają "Sto lat"... do telefonów

209
Podziel się

Zobaczcie, jak wygląda udana impreza według polskich "gwiazd Internetu". Smutny obrazek?

bDgsmInF

Imprezowanie z blogerkami-celebrytkami to wśród niktórych młodych ludzi powód do dumy. Uważa tak niejaka "Andziaks", vlogerka, która pochwaliła się w sieci filmem z imprezy urodzinowej.

Jedziemy w windzie, był problem z wyszykowaniem się. Dziewcyzna robiła mi paznokcie 4 godziny, czaicie? Ej, mam dylemat: załozyć trampki czy szpilki? - relacjonowała Andziaks.

Zobaczcie, jak na imprezie bawiły się szafiarki Maffashion i Jessica Mercedes. Nawet śpiewając koleżance "Sto lat" patrzyły się tylko w swoje telefony.

bDgsmInH

Czy tak będzie coraz częściej wyglądała zabawa nastolatków na imprezach?

bDgsmInN
bDgsmInO
bDgsmIoi
KOMENTARZE
(209)
gość
5 lata temu
Tragedia !!! Co one maja w głowach... ........ Pustkę ..
gość
5 lata temu
ŻENUA
gość
5 lata temu
rili? mi się wydaje, że właśnie rozkręcały ten cyrk dzięki pzrelewom od rodziców dla np. pudla i innych portali...
bDgsmIoj
gość
5 lata temu
Co za czuby...
gość
5 lata temu
Urząd do Spraw Cudzoziemców rozpisał przetarg na „świadczenie usług zakwaterowania i wyżywienia cudzoziemców ubiegających się o nadanie statusu uchodźcy w RP”. Wyłoniono w nim 5 ośrodków, które są gotowe przyjąć „uchodźców”. Są to ośrodki dla Cudzoziemców w Warszawie przy ul. Księżnej Anny 24, w Białymstoku przy ul. I Armii Wojska Polskiego 7, w Zalesiu przy ul. Kolonia Horbów 26A, w Wohyniu przy ul. Bezwolej 105 oraz w Ustroniu k. Łodzi. Z kilku ośrodków Urząd musiał zrezygnować na skutek protestów lokalnych społeczności – tak było w przypadku ośrodków w Olecku i Piwnicznej-Zdroju.
Najnowsze komentarze (209)
gośćMm
3 lata temu
Andziaks jakie żółte zęby fuuuuu!okropne.A drze się jak przyglupia jakaś jeszcze do kamery... co za dziewczyna typowo rozmieszczona dziewczyna żeby nie.rodzice to nic by nie miała jak ona nawet nie pracuje tylko you...prowadzi bi nic nie potrafi a ma tyle sub... bo większość to.malolatki się nią jaraja.
gość
4 lata temu
Porażka co to za gwiazdy !????(((( fuj
gość
4 lata temu
Porażka co to za gwiazdy !????(((( fuj
6Rfpuz uhpvi...
4 lata temu
6Rfpuz uhpvioviycip, [url=http://suhbefjjnpwk.com/]suhbefjjnpwk[/url], [link=http://nkmbclupephn.com/]nkmbclupephn[/link], http://ezyiyjkehrpo.com/
gość
5 lata temu
Bez urazy ale widać że czytają to same starsze osoby. Szaffiarki pfff chociaż coś osiągnęły a nie tylko krytykują inny w sieci. Po prostu żenada.
gość
5 lata temu
Czy tylko ja zauważyłam, że maffashion byla tak zapatrzona w swoj telefon (sorry, AJFONA), że aż spadła...??? Na koncu filmiku wyraznie widac, ze leci
gość
5 lata temu
Jestescie wszyscy popieprzeni, bez wyjątku. Całe szczęście były to urodziny Marity, a nie wasze. Nie musicie wszędzie wpychać waszych idiotycznych docinków co kto czego nie robi. Darujcie sobie
gość
5 lata temu
Żenada bo śpiewają Sto lat ? Czy bo nagrywają snapy. Zachowujecie sie jakbyście nigdy nie robili tego co oni a no racja nie robiliście bo wasze zycie to komy na pudlu 24/7 :*
bDgsmIob
gość
5 lata temu
ale Mafka się kulturalnie wygrzmociła na koniec :D
gość
5 lata temu
Deynn i Majewski :D
gość
5 lata temu
Dlaczego tylko negatywne komentarze sa na tej stronie zawsze w "top"?
gość
5 lata temu
Żeby chociaż ładne były. ..
gość
5 lata temu
Poziom Pudla = poziom ludzi z powyższego artykułu
gość
5 lata temu
Kiedyś ludzie też dobrze się bawili i nikt nie miał potrzeby tego nagrywać
...
Następna strona
bDgsmIoD