Trwa ładowanie...
Przejdź na

Merkel o gwałtach w Kolonii: "ODRAŻAJĄCE AKTY. Muszę sprawdzić, czy nie będą konieczne deportacje!"

243
Podziel się:

"Niemcy nie będą tego tolerować. Musimy dyskutować nad fundamentami kulturowej koegzystencji w Niemczech."

Docierają do nas kolejne niepokojące informacje o nocy sylwestrowej w Europie. Oprócz masowych napadów na kobiety w Kolonii, Stuttgarcie, Hamburgu i innych niemieckich miastach pojawiają się doniesienia o podobnych przypadkach w Szwajcarii, Finlandii i Austrii. Świadkowie zgodnie wskazują, że ataków dokonywały zorganizowane bandy młodych mężczyzn o "arabskim lub północnoafrykańskim wyglądzie". W samych Niemczech do tej pory zgłoszono ponad 170 przypadków napaści, molestowania i kradzieży oraz dwa gwałty. Tak tysiące imigrantów "świętowały" nowy rok.

Głos w sprawie zabrała w końcu kanclerz Angela Merkel. Nie wykluczyła, że dojdzie do deportacji "tych, którzy nie są w stanie podporządkować się systemowi prawnemu".

To, co wydarzyło się w noc sylwestrową w Kolonii, jest kompletnie nieakceptowalne. To były odrażające akty przestępcze, których państwo nie może tolerować i Niemcy nie będą tego tolerować. Muszę przyjrzeć się i sprawdzić, czy nie jest konieczne, aby przeprowadzić deportacje. Musimy wiedzieć, czy zrobiliśmy wszystko, by ustanowić wyraźny przykład, dla tych którzy nie są w stanie podporządkować się naszemu systemowi prawnemu. Musimy dyskutować nad fundamentami kulturowej koegzystencji w Niemczech.

Wydarzenia sylwestrowej nocy pokazały niestety, że sama dyskusja nie wystarczy.

Źródło: RUPTLY/x-news

KOMENTARZE
(243)
gość
6 lat temu
Kogo ona chce uczyć ? Arabów ktorzy maja zakorzenione takie wzorce zachowań od tysięcy lat??? Prędzej nauczy kota sikać do kibla niz Araba szacunku do kobiety niewiernej!!!!
gość
6 lat temu
Tak, Andżela, stań w mini koło dworca i deportuj każdego, który się zbliży.
gość
6 lat temu
Przecież to było do przewidzenia i jak zwykle cierpią niewinni ludzie, a ci w rządzie odpowiedzialni za ten burdel umywają rączki i robią niewinne, zszokowane minki... totalni hipokryci. Niech sami goszczą c*******h w swoich domach i dają molestować swoje córki w imię solidarności z biednymi uciekającymi przed wojną!
gość
6 lat temu
Niemcy i Europa sa pod dyktatura Merkel,nawet media kłamia bo ona tak każe
gość
6 lat temu
Sama ten los zgotowala swoim rodakom. Ciekawe czy sama jak by padla takim atakom to by mówiła o dyskusji?
Najnowsze komentarze (243)
l1LgEZ http:/...
6 lat temu
l1LgEZ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
gość
6 lat temu
Danke skön frau Merkel-för Islam i EU:(
gość
6 lat temu
ORBAN zyskał swoją stanowczością ,natomiast Merkel nie umie się przyznać do błędu ,który popełniła przyjmując masy uchodżców.Martin Schultz reprezentuje Europarlament , b. dobrze opłacone zgromadzenie,popis retoryki.Obraża nas Polaków .
gość
6 lat temu
Niemieccy politycy mówią podobnym językiem co polska opozycja.Martin Schulc przedwojenny polityk myśli ,że Polska jest jego kolonią.Niedługo jego rola w Europarlamencie zmniejszy się.Niemcy przeżyją tsunami.Przyjęli uchodżców i nie maja pomysłu jak ich włączyć w społeczeństwo zachodnie.Politycy polscy użyli za mocnych słów i doprowadzili do tego ,że Niemcy wtrącają się w sprawy Polski.
gość
6 lat temu
bambusy powinni dorwac makrele i zloic jej d****o, dopiero by sie przekonala co narobila
gość
6 lat temu
Teraz tylko patrzeć, jak politycy napiszą, że to wina tych kobiet. Po co łaziły same po mieście, w nocy... i jeszcze prowokowały,
gość
6 lat temu
To jest zmyślnie zaplanowana inwazja islamu na Europę, tak, jak brudasy sobie to zaplanowali. ... Oj, jaka szkoda, że teraz nie ma Świętej Inkwizycji...
gość
6 lat temu
Inwazja islamu na Europę trwa, tak, jak sobie to brudasy zaplanowali. Oj, jak teraz przydała by się Święta Inkwizycja...
KOD.PO,Merkel...
6 lat temu
Gdyby incydent sylwestrowy nie wypłynął na wierzch po anonimowym upublicznieniu przez policję To afery by nie było- DEMOKRATYCZNE media w Niemczech pod naciskiem władz nie zamierzały poinformować reszty europy o tym, gdyby nie anonimowe doniesienia od policji! Taką samą demokrację mieliśmy za PO w Polsce gdy Lis itp. sprzedawczyki mówili w TV pod dyktando PO aby było wygodnie. Taka DEMOKRACJA i u nich i u nas była do tej pory!! A teraz mróz puścił to pseudo obrońcy demokracji ruszają na miasta hehe, TO są obrońcy z******j i aferzystów oderwanych od koryt , a nie demokracji. Żal was paja...e bo na pewno nie prawdziwi uczciwi Polacy!!! Ten cały KOD zachowuje się jak sekta religijna której propaganda serwowana przez Lisa itp. sprzedawczyków w TV sponsorowana przez z******j i aferzystów z PO wyprała mózgi...! To są niemyślący samodzielnie ludzie w amoku byłej złodziejskiej władzy co łażą po ulicach :)
serg
6 lat temu
stara chora szkopska sz..ta dyskutuj z lekarzem o stanie swojej psychiki bo jak widać plujesz na społeczeństwa Europy!!!! VON z brudasami TERRORYSTAMI islamskimi!!!!! to sa zmasowane ataki TERRORYSTYCZNE już!!!!!
gość
6 lat temu
😂😂😂
gość
6 lat temu
👏👏👏 TE PEDA.ŁY Z BND NAPEWNO DOSKONALE WIEDZĄ ŻE TE KOZOJEBCY W NECIE SKRZYKNELI SIĘ I ŻE TO BYŁA CELOWA USTAWKA 👳
gość
6 lat temu
Trzeba wyslac te malpy w ubraniu tam skad przybyly!!
To Ja
6 lat temu
Skończy się na sprawdzaniu... Merkel niszczy Europę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie