Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Męskie rady" Baryzy i Madoxa w "Dzień Dobry TVN"

54
Podziel się

"W łazience, przed lustrem, u makijażysty, fryzjera, spędzam dużo czasu. Wymaga się, żebym wyglądał ładnie, w pełnym makijażu, w niewygodnych ciuchach"...

bCHjfcFx

Marcin Majewski, znany szerszej publiczności po udziale w Mam Talent jako Madox, lubi co jakiś czas przypomnieć o sobie w telewizji śniadaniowej. Za każdym razem podkreślając zamiar powrotu na scenę. Tym razem gość studia Dzień Dobry TVN postanowił podzielić się radami, dotyczącego dobrego wyglądu mężczyzny. Wyznał, że na co dzień stawia na wygodę, jednak scena wymaga od niego, aby "ładnie wyglądał w niewygodnych ciuchach":

W łazience, przed lustrem, u makijażysty, fryzjera, spędzam dużo czasu. Na scenie wymaga się, żebym wyglądał ładnie, estetycznie. W pełnym makijażu, w niewygodnych ciuchach. Na co dzień odpuszczam sobie, związane włosy, luźne ciuchy, uwielbiam to.

bCHjfcFz

Na tej samem kanapie zasiadł, posiadający w sobie więcej męskiego pierwiastka, Michał Baryza. Finalista Top Model przyznał, że nie wie, co oznacza "za bardzo o siebie dbać". Model uważa, że nie przesadza ze swoją codzienną higieną, która jest dla niego niezwykłe ważna:

Nie przesadzam. Dbam o siebie na tyle, na ile chcę. Żeby podobać się kobietom, higiena to u mnie podstawa. Lubię po prostu.

bCHjfcFF

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCHjfcFG
bCHjfcGa
KOMENTARZE
(54)
gość
4 lata temu
Wolałbym, żeby promowano ludzi mądrych, którzy bardziej niż o wygląd dbają o rozwój intelektualny.
gość
4 lata temu
Kto się wypowiada o męskości? Baryza p***ł a Madox jest bardziej kobiecy ode mnie...
gość
4 lata temu
Ogarnęło mnie zażenowanie stulecia.... Nie mogę sobie znaleźć miejsca po obejrzeniu tego wideo ;(
bCHjfcGb
xxxz
4 lata temu
przecież to jakaś trans i sie na takie tematy wypowiada hahaha koniec swiata
gość
4 lata temu
fuuuuuj... obrzydlistwo
Najnowsze komentarze (54)
gość
4 lata temu
Mina Baryzy pod koniec wypowiedzi Madoxa bezcenna :D
gość
4 lata temu
ten w czerwonym tshircie mowi, ze chce sie kobietom podobac a pracowal w klubie dla gejow jako barman. ok, to tylko miejsce pracy, ale z takim wygladem (wysportowana sylwetka), nawet bez doswiadczenia znalazlby prace w klubie dla hetero, wiec dlaczego wybral miejsce dla pedauffff...
gość
4 lata temu
Męskie rady....tylko dlaczego zaprosili dwie p...y?? Ja rozumiem moda ale to już jest przegięcie oni mają mniej męskości niż spinacz do papieru. Czy świat już totalnie wyprał mózgi ludziom? promowanie czegoś takiego i jeszcze określenie tego mianem "mężczyzna" to jak mówienie ludziom, że cyjanek to nie trucizna a nawet powinno się go brać bo bardzo dobrze wpływa na zdrowie.
gość
4 lata temu
A ja zerwalam z mężczyzną po 8miu latach związku...27 lat na karku i sama nie wiem kogo sobie znajde..Najlepsze lata spedziłam z nim a teraz większosc "lepszych" wysegregowana i pobrana...tez sie czuje zażenowana :D
gość
4 lata temu
Oni obaj są g***i,ale jeszcze głupsi są ci którzy ich zapraszają do studia !!! Co oni chcą pokazać? Brak im dobrych pomysłów na program,więc pokazują pedałów!
gość
4 lata temu
Dwa pedaly. Jeden duzy drugi mały.
gość
4 lata temu
a ja tam Baryzę lubię :)
dobry przyjac...
4 lata temu
Majewski z całą symaptią, ale idź w końcu do dobrego fryzjera, okropne masz te włosy. Zacznij sobie śledzić jakieś trendy w modzie, możesz sobie być androgeniczny ale bądź chociaż w dobrym guście. Trzymasz się tego roku 2009 jakby był jedynym słusznym. A świat poszedł do przodu i ma już gdzieś twoje la revollution sexuelle - you gotta move on.
bCHjfcFT
gość
4 lata temu
Baryza:)
gość
4 lata temu
Jaka ładna łaska z tej Madox
gość
4 lata temu
Madox to bardzo brzydka, antypatyczna i wyzuta z talentu skrzecząca cio_ta z zaczeską i aspiracjami do gwiazdorstwa. Baryza...? Jaki Baryza?
gość
4 lata temu
Coraz więcej tekstów o dz*wkach. Życzę Wam, abyście upadli jak najszybciej.
gość
4 lata temu
męskie rady Madoxa ???????????? a co ta utleniona ci.o .t.a wie o byciu mężczyzną?????
gość
4 lata temu
Baryza okropny
bCHjfcGv