Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Miałem nowotwór złośliwy. Nie pozwolę, żeby sobie ktoś robił z tego jaja!"

167
Podziel się

"Być może mam 43 lata, ale de facto jestem po 90-tce".

bCyCBVAl

Michał Wiśniewski trzy lata temu ujawnił, że zdiagnozowano u niego raka. Przyczyną mógł być wirus HPV. Michał w telewizjach śniadaniowych i w mediach społecznościowych chętnie relacjonował przebieg choroby. Po latach wraca do tematu. Dodaje, że gdyby sam mógł decydować o swoim życiu i zależało to tylko od niego, to "byłby ze swoim tatą". Jego ojciec nie żyje od wielu lat.

Miałem nowotwór złośliwy, nie pozwolę żeby sobie ktoś robił z tego jaja. Nie jestem po ciężkiej chemii, nie walczę o życie, rak wcześnie wykryty nie oznacza śmierci. Swoje przeżyłem. Gdyby to tylko ode mnie zależało, to ja chciałbym być ze swoim tatą. Być może mam 43 lata, ale de facto jestem po 90-tce. Nie widzę żadnego powodu innego niż moje dzieci, żeby się życiem delektować.

bCyCBVAn

Źródło: Bagaż osobisty/x-news

bCyCBVAO
KOMENTARZE
(167)
gość
5 lata temu
"Nie widzę żadnego powodu innego niż moje dzieci, żeby się życiem delektować" - jego obecnej żonie na pewno jest bardzo miło, gdy czyta takie słowa
gość
5 lata temu
Przecież kłykciny kończyste, które były w karcie informacyjnej opublikowanej ku uciesze wszystkich to choroba weneryczna a nie nowotwór.
gość
5 lata temu
Biedny nowotwór.
bCyCBVAP
czesiu
5 lata temu
d***u choroba weneryczna to zupelnie cos innego niz rak wspolczujeosobom z ktorymi przebywasz
gość
5 lata temu
nowotwor złosliwy wyleczony bez chemii.. Ten facet jest żałosny do bólu :(
Najnowsze komentarze (167)
gość
4 lata temu
rak złośliwy to operacja , leki, chemia i radioterapia !!!
oooooopppppaa...
4 lata temu
Wusniewski to i****a!!!!!
gość
5 lata temu
Czemu on tak łeb na czerwono farbuje, czyżby kryptokomunista jakiś?
gość
5 lata temu
Fizjonomia tego człowieka obraża mój zmysł estetyczny. (Czyli jak on się komukolwiek może podobać!)
gość
5 lata temu
Jak dawno nie pisaliście na temat tej czerwonej cioty, fani czekają! Ciekawe kiedy ta czerwona ciota zrozumie wreszcie, że nie jest i nigdy nie będzie bożyszczem tłumów? Ludzie cisną z niego bekę. Obraża innych, wywyższa się, robi z siebie nie wiadomo kogo. To i inne jego zachowania (m. in. robienie z siebie wielce pokrzywdzonej ofiary losu i wymyślanie coraz to nowych informacji na swój temat) dobitnie świadczy o tym, że jest on degeneratem z ciężkimi zaburzeniami psychicznymi. Do tego alkoholikiem, ćpunem, pasjonatem gejowskiego seksu, nie umiejącym kochać nikogo innego poza samym sobą. Wiecznie szukającym rozgłosu, bo "co to nie on". Szkoda mi jego dzieci, współczuję im, że mają takiego ojca.
gość
5 lata temu
A co tam Michale u twojej łuszczycy słychać? Tak dawno o niej nie opowiadałeś! A co u psychofanki, poddała się leczeniu i wreszcie zobaczyła, ile wart jest jej "idol"?
gość
5 lata temu
Ciekawe kiedy ten pseudosławny margines społeczny zrozumie wreszcie, że większość ludzi gówno obchodzi, co on ma do powiedzenia,zaś reszta śledzi jego urojone zwierzenia tylko i wyłącznie dla beki? Ja nie wiem czy koleś ma schizofrenię czy co, że ma ciągłe halucynacje, ale na pocieszenie dodam, że można to leczyć.
gość
5 lata temu
Discopoloś.
bCyCBVAH
gość
5 lata temu
Ojej, czyli że to był nowotwór jaj? No to jak go już wykastrują, to przynajmniej dzieci nie będzie więcej robić.
gość
5 lata temu
Ale dissy na Wiśniewskiego tu lecą :D :D zaraz się zdoję o matko XD
gość
5 lata temu
WIŚNIEWSKI TY P****U TY MASZ NOWOTWÓR NA MÓZGU I PIEPRZYSZ JAK NAJĘTY
gość
5 lata temu
No dobra, każdy już wie że ten jego nowotwór to nic innego jak wypadające hemoroidy z powodu luźnych zwieraczy, czego przyczyną była przeogromna ilość k*****w w d***e, na koniec zaprawiona kalafiorem... ale mnie to dziwi, jak komukolwiek mógł w ogóle stanąć na jego widok O.O"
gość
5 lata temu
po co mu te czerwone włosy skoro taki chory
gość
5 lata temu
Naczelny mistrz robienia z siebie ofiary, emosiom powinno się go stawiać za wzór.
...
Następna strona
bCyCBVBj