Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Piróg: "Nie krytykuję Krystyny Pawłowicz za to kim jest"!

14
Podziel się

Żałuje swoich słów?

Michał Piróg: "Nie krytykuję Krystyny Pawłowicz za to kim jest"!
bDIMPBph

Michał Piróg kilka miesięcy temu skrytykował posłankę Krystynę Pawłowicz, która w słynnym wystąpieniu w Sejmie stwierdziła, że związki partnerskie są "jałowe" i "bezproduktywne dla społeczeństwa". Zobacz:Piróg o Pawłowicz: "Przez 60 lat nie spotkało jej nic dobrego"

Teraz Piróg nieco łagodzi swoje słowa, mówiąc:

bDIMPBpj

Krytykuję Panią Krystynę Pawłowicz bardzo często, ale nie ze względu na to kim ona jest. A ze względu na obawy, że te słowa trafiają jako prawda objawiona do innych. I to mnie przeraża, że inni to czytają jako prawdę objawioną.

Obejrzyjcie cały wywiad z Michałem Pirógiem.

bDIMPBpK
KOMENTARZE
(14)
replica herme...
7 lat temu
fake hermes handbags china Michał Piróg: "Nie krytykuję Krystyny Pawłowicz za to kim jest"! - PUDELEK.TV replica hermes 50cm birkin http://www.autodania.dk/images/replica-hermes-50cm-birkin.html
gość
7 lat temu
ale dzidy ,nie mowia wyraznie ,seplenia kalecza mowę ,tragedia ,,,pierdu ,pierdu i niczym ,,,
gość
7 lat temu
KROLOWA RÓŻAŃĆA --- daj to w google a zobaczysz co to jest! I jak się to odmawia. Moja mama dzięki temu wyzdrowiała z raka!
bDIMPBpL
gość
7 lat temu
No ja krytykuję Pana Piroga właśnie za to kim jest. Żałosny dyletant .
gość
7 lat temu
tylko kilka zdań padło o Pawłowicz ale wymijające...dziewczyny prowadzą ten program troche jak by przyszły na kawe ale juz musza lecieć i wgl to im się nie chce. Sory że tka to oceniam ale to moja opinnia i takie odnosze wrażenie
gość
7 lat temu
Kazali mu żeby sondaże dla PiS spadły ;)
gość
7 lat temu
co to za dziewoje, litości, Piróg gdzieś ty poszedł?!?
gość
7 lat temu
To jest niestety problem, który nigdy nie zostanie rozwiązany. Ludzie będą się wzajemnie obrzucać błotem, a przez to zapomnimy co jest tak naprawdę w życiu najważniejsze - alkohol w sensie.
gość
7 lat temu
skad bierzecie te dziennikarki jolasie ze swiata wedlug kiepskich? w serialu jolasia jest karykatura a te panie sa autentyczne zenada
gość
7 lat temu
Piróg to niedomyty k****n.
gość
7 lat temu
Mnie przeraża z jaką pogardą do innych wypowiada się ta kobieta. Można się z czymś nie zgadzać, ale ona wprost mówi sporej grupie ludzi, że nimi gardzi. I niby ma być ich reprezentantką? To jest chore.
gość
7 lat temu
Co za t********y prowadzą ten wywiad...
gość
7 lat temu
Uwielbiam jak media promują inteligentne osoby. Wolę słuchać Michała i Korwin-Piotrowską niż Siwiec i inne pseudo-gwiazdki.
bDIMPBpD
Tom
7 lat temu
Niezależnie od tego czy sie toleruje/aceptuje homo czy nie, Pawłowicz po prostu jest jebnięta. Jej zachowanie to ogólnie masakra. Wulgarna, prostacka baba które drze ryje ile popadnie. To ma być poseł, profesor? bitch plz
bDIMPBqf