Trwa ładowanie...
Przejdź na
PK
|

Michał Żebrowski przemierza przedmieścia Warszawy… na koniu. Czy to nowa rola?

77
Podziel się

Jak myślicie, miał problemy z zaparkowaniem swojego rumaka?

Michał Żebrowski przemierza przedmieścia Warszawy… na koniu. Czy to nowa rola?
(Materiały prasowe)
bDISTcZh

Materiał powstał przy współpracy z McDonald's

Aktor, poza osobliwym środkiem komunikacji, zaskoczył także strojem – kontuszem – za sprawą którego do złudzenia przypomina graną przez niego przed laty postać Skrzetuskiego z "Ogniem i mieczem".

Co ciekawe, Michał Żebrowski w tej niecodziennej stylizacji był widziany pod restauracją McDonald’s. Na kolejnych zdjęciach widzimy go czekającego na odbiór zamówienia przy linii McDrive i wracającego z pokaźną papierową torbą.

bDISTcZj

Pokusimy się o wysnucie dwóch hipotez: albo aktor zerwał się z planu filmowego nowej historycznej produkcji, by wyskoczyć po burgery, w których zasmakował za sprawą Borysa Szyca, albo znowu przegrał z nim zakład.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu w spocie promującym burgery Maestro, obaj panowie założyli się o to, czy istnieje burger przynajmniej tak samo dobry, jak ten z ulubionej burgerowni Michała Żebrowskiego. Żeby udowodnić swoją rację i wygrać, Borys Szyc musiał uciec się do podstępu.

Kiedy dostawca przywiózł jedzenie, podmienił burgery na te z Maka, które zamówił w tajemnicy przed przyjacielem. – One są za każdym razem lepsze – zachwycał się Michał Żebrowski. Tym samym przegrał zakład i musiał zrobić coś, czego naprawdę nie lubi – wyrecytować fragment Mickiewiczowskiej epopei.

Przebranie przywodzące skojarzenia z niezapomnianą rolą Michała Żebrowskiego w "Ogniem i Mieczem" i pojawiające się logo McDonald’s – to zestawienie wręcz każe przypuszczać, że aktor został przyłapany podczas realizacji kolejnej kampanii reklamowej dla sieci restauracji. Czy jednak mamy rację?

bDISTcZp

Pozostaje tu wciąż kilka niewiadomych. Przede wszystkim – czy znowu maczał w tym palce Borys Szyc, którego na zdjęciach próżno szukać? A także, bez względu na to, czy nasze domysły znajdą odwzorowanie w rzeczywistości – który z dostępnych w ofercie McDonald’s wariantów burgera Maestro zasmakował Michałowi Żebrowskiemu najbardziej?

Zapewne dowiemy się tego wszystkiego już niebawem…

Materiał powstał przy współpracy z McDonald's

bDISTcZq
bDISTcZK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
żorż
miesiąc temu
za 4000 zeta dziennie na kozie byście jeździli
Jack
miesiąc temu
Dno dnem ale wszystko dla kasy, jak by miał dużo milionów na koncie to na pewno by się zgodził a tak to na pewno dostał minimum z półtora miliona za ta reklamę. Ma wybór albo zarobić i mieć spokój finansowy , albo przejmować się tym co inni o nim pomyślą. Wybrał lepiej i już !
Inka
miesiąc temu
I ta mina niezadowolona...
bDISTcZL
Abe
miesiąc temu
A może właśnie szacun, że chcąc utrzymać swój teatr i nie chcąc zwalniać ludzi zdecydował się na reklamę?
dff
miesiąc temu
No, wstyd niestety dla takiego aktora, aż tak sprzedać się. Pewnie ma jakieś oszczędności na czarną godzinę. Nie musiał tego robić, nie sądzę. Bardzo dobrze mu zapłacili i zgodził się po prostu
dff
miesiąc temu
Nie, po prostu to reklama fast foodu. Wszystko na sprzedaż...
Lila
miesiąc temu
Nieeeeeee,co to ma być,naprawdę już nie wiadomo czy śmiać się czy raczy płakać,czy on siebie widzi jaki cały w tym wszystkim jest zalosny
Edward
miesiąc temu
Może zbiera na mleko dla dzieci bo ta jego żonka tyż bezrobotna ❗
Gość 👀
miesiąc temu
Upadek .
Nick
miesiąc temu
A Helena z Bohunem obok w czarnym bmw sruuuuuuu 😃
Olga
miesiąc temu
Wszystko dla kasy,takie czasy
Aga
miesiąc temu
Smutny obrazek, reklamować taki shit wstyd panie Zrbrowski
Luki
miesiąc temu
Nie potrzebnie jechał koniem. Mógł zamówić sobie coś do jedzenia z roomservice. Oni mają dostawy w całej Warszawie :)
bDISTcZD
marc
miesiąc temu
hehe dobre
...
Następna strona
bDISTdaf