Mielcarz też była molestowana na planie? "Nie byłam w swoim kraju, byłam jedyną cudzoziemką!"

86
Podziel się

"Reżyser wyszedł z propozycją, byłam zszokowana i oburzona. Natychmiast to ukróciłam i zagroziłam zejściem z planu".

Magdalena Mielcarz, podobnie jak wiele innych gwiazd, jest oburzona hollywoodzkim seksskandalem. Przypomnijmy, że Harvey Weinstein został oskarżony przez ponad 30 (!) kobiet o molestowanie seksualne. Modelka w rozmowie z dziennikarzem WP Gwiazdy wyznała, że chociaż na castingu nigdy nie spotkała się z dziwnymi propozycjami z podtekstami, to na planie jednego z filmów owszem. Co się wydarzyło? Jak zareagowała? Zobaczcie rozmowę.

KOMENTARZE
(86)
gość
2 lata temu
Miała urodę barbie, a teraz ma urodę kosmiczną...
gość
2 lata temu
Kiedyś była taka piękna, delikatna.. A teraz.. jakaś gruboskórna, toporna :/
gość
2 lata temu
Nie trzeba być gwiazdą żeby być "molestowaną" . Prawda jest taka że wszystkie gimnazjalistki, licealistki , studentki spotykają się z takim molestowaniem. Myślę że teraz będzie cała lawina takich wyznań i każda kobieta będzie mogła dodać coś od siebie. W przypadku Wilsteina który był tak odrażająco beszczelny i nachalny trzeba to nagłaśniać. W przypadku gościa który skomplementuje koleżankę lub zaproponuje randkę niekoniecznie trzeba mówić o "molestowaniu"..
gość
2 lata temu
Co wy z tym " strasznie wyglada" !? Wyglada tak samo , fryzury nie można zmienić ??!!! Poza tym nie będzie słodka dziewczynka do końca życia , ludzie się zmieniają fizycznie , nie tylko kobiety,. Weźcie się odczepcie badziewiaki
gość
2 lata temu
boze, jak strasznie wyglada
Najnowsze komentarze (86)
gość
2 lata temu
No teraz to chyba trendy przyznawać się do bycia molestowanym.. a swoją drogą co ona sobie zrobiła?? wcześniej wyglądała jak młoda piękna kobieta, teraz?? robocop
gość
2 lata temu
straszydło
gość
2 lata temu
A co oprócz seksu macie do zaoferowania?
aleg
2 lata temu
nienaturalna plastik- fantastik
Seba
2 lata temu
Wygląda strasznie w tej całej stylizacji. Ciekawe kto jej to podpowiedział i komu się tak bardzo teraz podoba, bo chyba nie mężowi. A moę chciała zrobić mu na złość.
Helllla
2 lata temu
To dlaczego wtedy się nie odezwała, tylko teraz wszystkie były molestowane. Jakoś godziły się, bo rola w filmie, bo dobre pieniądze. Dziś nawet króliczki mówią że były molestowane, ale pieniądze im pachniały innymi perfumami? Wstyd pani Magdo dziś o tym mówić, ale to chyba nowa moda.
gość
2 lata temu
Wyglada teraz duzo bardziej pospolicie niz przedtem. Nie bardzo wiadomo, co chciala ta zmiana osiagnac, poza rozglosem na pudlu itp. Haha haha
gość
2 lata temu
Teraz wszystkie gwiazdki mówią jakie to były zszokowane, że odmówiły, uciekły bla bla bla. A prawda jest taka, ze pewnie wszystkie mu dały d... tylko teraz robią z siebie cnotki, wtedy jakoś cicho siedziały, chciały sławę i pieniądze, puszczały się, a teraz wielce jakie to one były oburzone tymi propozycjami i nie wchodziły w takie układy. To show biznes, to na porzadku dziennym
gość
2 lata temu
No jasne trzeba się podłączyć do "molestowanych" sióstr, byle zaistnieć, byle sława też spłynęła choć troszeczkę i na mnie !
gość
2 lata temu
to prawda. mi sie chwalil gimnazjalista ze molestowal kolezanke z grupa kolegow. powiedzialam ,ze powinien isc do p*****a to sie zdziwil za co. jak sie nie nauczy chlopcow od malego ze nie nalezy gwalcic i dotykac wbrew kogos woli problem nie zniknie.
gość
2 lata temu
Każdy był lub będzie w przyszłości molestowany, z tego wynika. Ostatnio zrobił się wysyp tych molestowanych :(
gość
2 lata temu
Kto ją tam wie ile razy nie ukróciła xd
gość
2 lata temu
Teraz nagle wszystkie wielce molestowane. Niedlugo nie bedzie mozna l***i na drinka zaprosic bo zaraz molestowanie.
gość
2 lata temu
ach przykre jest byc molestowanym/ zgwalconym , doznalam tego I bardzo sie to odbilo na moim zyciu dlatego ciezko jest mi szczerze uwiezyc w te wszystkie skomlenie nagle po latach tych wszystkich aktoreczek .. dlaczego od razu nie zrezygnowaly z takiego zycia zawodu tylko brnely w to dawaly sie wykorzystywac az uzyskaly slawe I pieniadze I nagle placza po latach kiedy brudne miliony juz sa na koncie ..
...
Następna strona