Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mielcarz wyznaje: "Każda kobieta doświadczyła dyskryminacji. JA TEŻ!"

49
Podziel się:

"Kiedyś siedziałyśmy cicho, inni podejmowali decyzje. Teraz polskie kobiety rosną w siłę i mówimy mocniejszym głosem".

Magda Mielcarz wydała niedawno nowy singiel, Sister Army, w którym wzywa do globalnej jedności kobiet i walki o należne im prawa. Przekonuje, że wyraża w ten sposób swoje poparcie dla idei girl power, w którą mocno wierzy. Jej zdaniem kobiety powinny się zjednoczyć w walce o należne im miejsce we współczesnych społeczeństwach. Z tego względu gwiazdę cieszy coraz większa solidarność i świadomość własnych praw wśród Polek. Faktycznie, ta świadomość wzrosła?

Źródło: Newseria Lifestyle

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(49)
gość
5 lata temu
Kolejne bzdury, już tego słuchać nie mogę. Sama zapracowałam na własny sukces, bez molestowania, bez pieprzenia głupot i jak słucham takiej paniusi, co jest wielką feministką, a żyje na koszt bogatego męża to mam dosyć.
gość
5 lata temu
Te wszystkie gwiazdki z instagrama są znane bo.dają wszystkim byleby wspiąć się wyżej a mydlą nam oczy że są takie niby skromne. Niedostępne ech zakłamany ten dzisiejszy świat
gość
5 lata temu
Rżną się dla robienia kariery a póżniej jak się starzeją to mówią omolestowaniu.
gość
5 lata temu
Kobiety takie jak Rosati czyli zlodziejki mężów ,które mają gdzieś ze dziad zostawia żonę i 4dzieci powinny być pietnowane bo narazie kobieta kobiecie największym wrogiem a powinna być damska Solidarność!!!
Paweł
5 lata temu
A idźcie w diabły. Nikt tak nie dyskryminuje jak kobiety mężczyzn-za zbyt chudy portfel czy za mały wzrost.
Najnowsze komentarze (49)
gość
5 lata temu
Nie udały się operacje, a teraz śle przelewy do portali w ramach taniego lansu, bo w małżeństwie kryzys. Do niektórych komentujących: Jak można napisać, że wygląd przekreśla karierę muzyczną? To już lepiej być np. grubszym ale umieć śpiewać tak jak Adele. Ludzie nie są g***i i głusi i żadnego beztalencia jak Mielcarz nigdy nie kupią. Niech będzie modelką, niech gra w po r nosach, ale muzykiem nigdy żadnym nie będzie, bo talent zerowy i taka prawda. Aktorsko zresztą tak samo. Życzę jej szczęścia, niech się realizuje w rodzinie oraz w dziedzinach, w których ma rzeczywiście jakieś uzdolnienia, bo póki co wychodzi na bezczelne beztalencie desperatkę z brakiem realnej samooceny.
gość
5 lata temu
oderwana od rzeczywistości lalunia
gość
5 lata temu
Tej kobiecie już całkiem odwaliło.Taka niby feministka, a od lat na utrzymaniu męża. Zapamiętaj sobie Magdo, ze jedyne co zawsze miałaś to była uroda. Teraz i z tym gorzej, wiec próbujesz wszystkiego - wysyłania przelewów do wszystkich plotkarskich mediów i śpiewu. Pamiętaj, ze wiele można kupić ale talentu i inteligencji - nigdy.
gość
5 lata temu
"GIRL POWER" rzeczywiście ma moc, co widać po Pani Magdzie - Tak bardzo obawiała się "siły kobiet", które lada dzień zaczęłyby jej wypominać znarszczki, że naciągnęła się do tego stopnia, że wygląda po prostu nieładnie i teraz ta "siła kobiet" jej wypomina nieudaną metamorfozę. Kochana, jesteś zaprzeczeniem tego, o czym mówisz tym wzniosłym tonem jakże ekspertki.
gość
5 lata temu
podobna do E.Minge
gość
5 lata temu
Następna uciśniona do tej pory nic nie mówiła. Dramat kolejna blondynka
gość
5 lata temu
Ma za dużo kasy i dlatego się pogubiła
gość
5 lata temu
Przegieła z majsterkowanie twarzy i się oszpeciła.. Ogarnij się Magda!
gość
5 lata temu
Sam botoks jak u rodzynkowej. Twarz manekin... Żal i Żenada
gość
5 lata temu
Była piękna kobietą... Żal i Żenada
gość
5 lata temu
byla sliczna ale chyba cos nie tak poszlo przy majstrowaniu z twarza i teraz dziwnie wyglada/...a te wlosy dla odwrocenia uwagi
gość
5 lata temu
czy amatorka beztalentu tzw piosenkoro-aktorka może przestać sobą wszystkich zanudzać Rob kariere w USA pustaku
gość
5 lata temu
Też doświadczyłem I co żyje dalej wtf
jola
5 lata temu
Nasze też wspierają akcję metoo, tylko ciekawe, dlaczego w Polsce nie padają żadne nazwiska? Żaden samiec jeszcze za to nie beknął. Takie odważne?
Oferty dla Ciebie