Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Miley Cyrus to ikona mody. Polacy nie potrafią docenić nagości!"

153
Podziel się

"To była wielka moda" - zachwyca się Horodyńska. Naprawdę?

"Miley Cyrus to ikona mody. Polacy nie potrafią docenić nagości!"
bCPCJbLp

Joanna Horodyńska promuje się w mediach oceniając stylizacje polskich celebrytek. Często nie przebiera w słowach, a jej krytyka bywa bardzo bolesna, mimo że sama jest uważana za jedną z najgorzej (mimo że również najdrożej) ubranych celebrytek. Joanna wydaje mnóstwo pieniędzy na to, by wyglądać nieraz jak karykatura siebie.

Tym razem pokusiła się o ocenę stylu Miley Cyrus, która zachowuje się coraz wulgarniej, rozbiera publicznie i liże na scenie sztuczne penisy. Ostatnio zaczęła już występować z penisem na twarzy. Horodyńska nie widzi w tym nic niestosownego, wręcz przeciwnie - nazywa gwiazdkę "ikoną mody".

bCPCJbLr

Ostatnio Miley Cyrus na imprezie Alexandra Wanga miała tylko zakryte sutki kolczykami. To było na miejscu. To jest artystka, występuje na scenie. Założyła, że ona teraz będzie taką młodą skandalistką i to się gdzieś broni. Uważam ją nawet za początkującą ikonę mody. To też była taka impreza, to była wielka moda. Na naszych salonach będzie to obciach. Polacy nie potrafią docenić nagości - narzeka w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Zgadzacie się? Przypominamy ostatnie stylizacje początkującej ikony mody:

bCPCJbLx
bCPCJbLS
KOMENTARZE
(153)
Ja
6 lat temu
Niektórym da się WMÓWIĆ, że coś jest artystyczne i łykają to jak młode pelikany, bez zastanowienia. Tak samo jest w tym przypadku. Nie dajmy sobie wmówić, że wulgarna, naga kobieta o figurze nastolatka, z penisem na nosie jest super. Bo nie jest. A już na pewno NIE jest IKONĄ!
gość
6 lat temu
Wieśniary dwie
gość
6 lat temu
Obie siebie warte.... Jedna gorzej ubrana od drugiej.
bCPCJbLT
gość
6 lat temu
super riposta :)
gość
6 lat temu
Horodyńska!....zatem oczekujemy,że na następnym telewizyjnym występie przyjdziesz z penisem na nosie...najlepiej też z doczepionym gigantycznym dupskiem i opowiesz wszystkim jak to cudownie być na fali....on the top!
Najnowsze komentarze (153)
gość
6 lat temu
A pani jest jest ikona glupoty ... doceniamy
gość
6 lat temu
Teraz moda, zrobiła się strasznie ch****a.
gość
6 lat temu
Jeżeli bezmózga nastolatka wygina się jak porażona prądem na scenie z penisem na nosie jest osławiona jako Ikona mody, to ja nie mam pytań. Horodyńska to i*****a i tyle, zachwyca się wszystkim co kiczowate, wulgarne i nieprzyzwoite.
gość
6 lat temu
1. zapytanie do pani Horodyńskiej, czy też by tak mówiła, gdyby to jej córka tak skakała po scenie i była nieźle pierdyknięta, i demoralizowała dzieci i młodzież, zbłaźniła się tym co powiedziała 2. Cyrkus jest chora emocjonalnie i duchowo, nie trzeba być psychiatrą, żeby to stwierdzić 3. żałosne, że nasze dzieciaki muszą oglądać takich żałosnych ludzi jak CyrKus, na pewno żaden normalny rodzic nie pozwoli patrzeć na to, co ona robi, powinni ją odseparować od zdrowych ludzi, napisałam , że muszą, bo na wszystko wpływu i kontroli nie mamy, niestety
Ubrana
6 lat temu
Kicz chwali kicz. Do psychiatry pani H. Proszę jeszcze raz przyjrzeć zdjęcia , może włożyć okulary i pomyśleć chć raz, czy jest co chwalić.ratunku, co za czasy.
Graża
6 lat temu
Pani Horodyńska sama byle jak ubrana krytykuje normalnie ubranych ludzi, a jakie ma do tego prawo ? To szczyt próżności. Czuje się lepsza? Kobieto, zajmij się czymś pożytecznym jeżeli masz głos w mediach. A może tak cierpiące zwierzątka?
gość
6 lat temu
....jak wogóle istnieje w mediach taka i*****a jak Horodyńska......nie ma za grosz klasy, ale krytykować to ona potrafi........spadaj debilko
ALLL
6 lat temu
PS.powinna siedzieć w pudle za deprawację mŁodzieży razem ze swoim sztucznym penisem .
bCPCJbLL
ALLL
6 lat temu
Promuje się największe k***y i szmaty i to ma być kontra dla prawdziwych talentów ,diamentów które mają potencjał artystyczny w swojej duszy.Żałosne k***y, mają być ikoną dla młodzieży ???Taki osoby nie powinny mieć prawa istnieć w show biznesie.
gość
6 lat temu
Jak nisko można upaść dla pieniędzy..
gość
6 lat temu
szczupla ok wystajace gnaty suche ohyda
gość
6 lat temu
HORODYNSKA I CICHOPEK TO DWIEB BABY O KTORYCH NIKT NIE CHCE CZYTAC, zenada
gość
6 lat temu
skad ta Horodynska zescie wzieli. placi wam za pisanie swioch opini? nie rozumie , przeciez to zaden autorytet!!!!
gość
6 lat temu
Horadyńska to się powinna j****ć w ten swój g***i łep! Skoro ta krowa uważa że cyrus fajny ma styl!
...
Następna strona
bCPCJbMn