Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Milionerzy". Paulina Krupińska pomyliła Konrada Wallenroda z ALFEM

180
Podziel się:

Paulina Krupińska i Damian Michałowski wystąpili w specjalnym odcinku "Milionerów". Nie obyło się bez wpadki przy jednym z pytań. "Czegoś takiego jeszcze nie widziałem" - ocenił Hubert Urbański.

"Milionerzy". Paulina Krupińska pomyliła Konrada Wallenroda z ALFEM
"Milionerzy". Paulina Krupińska pomyliła Konrada Wallenroda z ALFEM (TVN, East News)
bEIKZkBN

Milionerzy od lat cieszą się statusem jednego z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Prowadzone przez Huberta Urbańskiego show już wielokrotnie wzbudzało wśród widzów spore emocje - nie tylko dzięki imponującej wiedzy walczących o milion złotych uczestników, lecz również ich zabawnym wpadkom.

Od jakiegoś czasu w okresie świątecznym na antenie TVN emitowane są specjalne odcinki Milionerów z udziałem gwiazd polskiego show biznesu. Na pytania Huberta Urbańskiego mieli już okazję odpowiadać m.in. Małgorzata i Radosław Majdanowie czy Kinga Rusin w duecie z Piotrem Kraśko. Cała wygrana przez nich kwota została przeznaczona na cele charytatywne.

bEIKZkBP

W czwartkowym odcinku programu o milion zawalczyli prowadzący Dzień Dobry TVN - Paulina KrupińskaDamian Michałowski. Dzięki pracy zespołowej parze udało się dobrnąć do pytania wartego 125 tysięcy złotych, w tym momencie prezenterzy napotkali jednak pewne trudności.

Krupińska i Michałowski mieli za zadanie wskazać, którego bohatera literackiego dotyczy cytat: "szczęścia w domu nie znalazł, bo nie było go w ojczyźnie". Wśród odpowiedzi do wyboru znaleźli się kolejno Kordian, Gustaw-Konrad, Walter Alf oraz Jacek Soplica.

bEIKZkBV

Po szczegółowej naradzie Paulina i Michał zdecydowali się na wariant "C", czyli Waltera Alfa - co stanowiło rzecz jasna poprawną odpowiedź. Szybko okazało się jednak, że przy wyborze wskazanego rozwiązania para wcale nie miała na myśli bohatera powieści Adama Mickiewicza Konrad Wallenrod, lecz... słynną kukiełkę z kultowego amerykańskiego serialu Alf. Krupińska zauważyła bowiem, że kosmita z sitcomu miał przecież problemy z powrotem na ojczystą planetę.

Według Was chodzi o Waltera Alfa, czyli? - postanowił upewnić się Urbański.

O tego stworka - odpowiedzieli. Urbański postanowił więc wyprowadzić ich z błędu.

Muszę was rozczarować niestety. Walter Alf to Litwin. Jako dziecko porwany i wychowany przez Krzyżaków. A zatem nie wiem, jak to się stało, ale to poprawna odpowiedź! Czyli idąc na skróty, chodzi o Konrada Wallenroda - wytłumaczył.

bEIKZkBW

Krupińska była na tyle zawstydzona pomyłką, że zeszła z krzesła i kucając, ukryła twarz w dłoniach.

Wiele rzeczy widziałem, ale tego jeszcze nie - skwitował całą sytuację Urbański.

Będziemy bohaterami memów - przepowiedziała prezenterka.

Ostatecznie Krupińskiej i jej ekranowemu partnerowi udało się zarobić 125 tysięcy złotych. Para zrezygnowała bowiem z gry już w kolejnym pytaniu.

bEIKZkBX

Imponujący wynik?

bEIKZkBY
bEIKZkCq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(180)
Ooooo
11 miesięcy temu
Fakt, niefortunna pomyłka, ale reakcja Urbańskiego (że pierwszy raz coś takiego się przydarzyło) i niektórych tu komentujących ("wstyd nie znać") brzmią, jakby Krupińska powiedziała, że pierwszy raz o Mickiewiczu słyszy. Notoryczne błędy językowe tu w komentarzach, nieznajomość interpunkcji i nieumiejętność czytania ze zrozumieniem nawet artykułów na pudelku, ale nagle wszyscy o Walterze Alfie słyszeli? Fajnie by było zobaczyć PRAWDZIWE odpowiedzi na to pytanie, gdyby nikt nie znał poprawnej opcji i nie miał dostępu do podpowiedzi.
kasia
11 miesięcy temu
Dla mnie logika rozumowania drugiej pary to dopiero były jaja.Rozebrać sie do rosołu...czyli pozbawić się całkowicie ubrania na stadionie,gdzie sa dzieci i kobiety???I to miałoby być tradycją......umarłam ze śmiechu. Tu już nie chodziło o wiedzę czy jej brak,ale o logiczność myślenia.Co do Alfa.....śmieszne,ale trafili.
Ano
11 miesięcy temu
Niech ten co napisał ten tekst przyzna się czy by wiedział. Ja z maturą i dosyć oczytana nie wiedziałam. Paulina możesz chodzisz podniesionym czołem, jestem z tobą.
bEIKZkCr
nick
11 miesięcy temu
Nie no sorry, cytatu nie musieli znać, ale jak można było skojarzyć Waltera Alfa z TYM Alfem :)))) HAHAHAHAHAH
Nie
11 miesięcy temu
Paulina zawsze była średnio błyskotliwa, za to umiała się ustawić i wiedziała do kogo się przymilać aby mieć pracę czy wyrwać faceta. Nic poza tym. Jest to moje zdanie,nie lubię jej jako prowadzącej i nie oglądam śniadaniowej od kiedy ona tam jest.
Najnowsze komentarze (180)
baha
10 miesięcy temu
Wallenroda czytałam sumiennie w LO ale kto pamieta wszystkich bohaterów ?
Gosc😮
10 miesięcy temu
No coz tu komentowac hmmmmmm uroda nie zawsze idzie w parze z inteligencja jak sie okazuje
Smutne
10 miesięcy temu
Paulinki czar pryska jak buzię otworzy. Wtedy się okazuje, że poza buzią nie ma nic. A pamiętam jak jej mąż patrzył na Kayah, na nią nigdy tak
Katkat
10 miesięcy temu
Nie oceniam wiedzy, ale strasznie irytuje mnie Paulina Krupińska.
Maryla
10 miesięcy temu
a czego można spodziewać się po tzw celebrytach, przecież to teraz normalka haha, które z nich przeczytało jakąś lekturę w szkole, niestety taką wiedzę mają teraz młodzi, trudno w to uwierzyć ale taka jest prawda
DDtvn
10 miesięcy temu
Ta Paulina błyskotliwością i intelektem nie grzeszy, a jednak prowadzi śniadaniówkę... szkoda. Kiedyś to był mój ulubiony poranny program, a teraz nie oglądam odkąd jest prawie codziennie i męczy swoją osoba widza
Adam
10 miesięcy temu
Wiedziałem , ze strzeli gafę - można było to przewidzieć bez wysiłku . No cóż ....
Beka
10 miesięcy temu
Ale wstyd
bEIKZkCj
ona
10 miesięcy temu
Akurat p. Krupińska nie grzeszy elokwencją w śniadaniówce, zatem czego można było się spodziewać. A już bardzo się "popisała" w programie tanecznym. Kobieta nie potrafi przegrywać z klasą. Żenada.
Razdwa
10 miesięcy temu
Przeciez w takich niby teleturniejach z celebrytami to jest wszystko ustawione. Wiedza np że w trzecim pytaniu należy wskazać odpowiedź C, ale dlaczego to już za trudne. To takie udawanie. .
Egon
10 miesięcy temu
Ta Paulina intelektem nie grzeszy...prowadzenie sniadaniowki to żenada
Ksenia
10 miesięcy temu
Prowadzącemu z prompterem przed sobą może się nie mieścić w głowie, że ktoś tego z głowy nie wie...
Grazyna
10 miesięcy temu
To bylo trudne i podchwytliwe pytanie, a alf mial problem z powrotem do domu, takze troche wyrozumialosci ludzie
Mademoiselle
10 miesięcy temu
ładna dziewczyna, ale może zamiast robić z siebie celebrytkę warto by było sie pouczyć ? Człowiek uczy się przez całe życie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIKZkDc
bEIKZkDd
bEIKZkDe
bEIKZkDf
bEIKZkDg
bEIKZkCL