Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miller gorzko o Ogórek: "Była ostatnią w plebiscycie na kandydata SLD"

43
Podziel się

"Był pomysł wystawienia w wyborach prezydenckich Barbary Nowackiej, ale była bardzo lojalna wobec Janusza Palikota" - wspomina.

bCGyFmPV

Kandydatką Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach prezydenckich w 2015 roku niespodziewanie została Magdalena Ogórek. Zwerbował ją Leszek Miller, który do momentu ogłoszenia wyników był bardzo dumny ze swojej decyzji. Niestety Ogórek wolała zostać celebrytką niż prezydentem kraju. Tuż po porażce Magdalena odcięła się od dotychczasowych poglądów politycznych i rozpoczęła karierę medialną w Telewizji Polskiej. Miller goszcząc w programie Gabinet cieni zdradził, skąd wziął się pomysł z wystawieniem pięknej kandydatki, która jednak nie uwiodła wyborców.

Były Prezes Rady Ministrów wyznał, że Ogórek znajdowała się na szarym końcu listy wyborców Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Miller nie kryje rozczarowania i uważa, że porażka w wyborach prezydenckich odbiła się również na wyborach parlamentarnych w 2015 roku. Zjednoczona Lewica uzyskała wówczas 7,55% głosów, a SLD po raz pierwszy w swojej historii znalazło się poza parlamentem.

bCGyFmQy
KOMENTARZE
(43)
gość
2 lata temu
Tak zaszkodzil swojej partii, że już przestała istnieć właściwie. To było dno. Lepiej jakby nikogo nie wystawili. Nie zawsze jest dobrym pomysłem "z braku laku to i kit dobry".
Obserwator
2 lata temu
Tak jak to stwierdził Urban , Leszek Miller oszalał !!!!!!
gość
2 lata temu
Prawda jest taka, że NIKT z SLD nie chciał kandydować na urząd Prezydenta RP. Stary Miller dobrzewie, że ludzie z SLD są "niewybieralni". Żadnej charyzmy, pałera, niczego.
bCGyFmQz
gość
2 lata temu
G***i stary pierdziel 😆 Skompromitowal siebie i całą partię tą Ogórkową. Pewnie dala mu d**y i oszalał nie pierwszy raz zresztą, bo jeszcze w pewnym momencie przypiąl się do Samoobrony. Wstyd, kompromitacja i wypad dziadu z polityki! ! ! !
gość
2 lata temu
Ogórek to największa porażka Millera
Najnowsze komentarze (43)
donoszony
2 lata temu
Reprezentanci lewicy i prawicy? Czego/czyjej lewicy i prawicy? Na pewno nie mojej. Głowy żadnego państwa (pań i panów) też wybierać się nie da. Każdy ma takie części/partie własnego ciała jakie ma i o zachowanie których dba. A poseł to goniec/kurier który nie ma nic do gadania. Musi tylko znać geografię, żeby wiedzieć kogo/co skąd dokąd ma dostarczyć. I na pewno nie z własnego domu do satelitarnych anten.
gość
2 lata temu
Ogorek to byla jak jakis jego dowcip,wygladal mowiac za nia,jakby pekal ze smiechu.
Lord
2 lata temu
Ogórek to takie pindowate starzejące się b****o. Usteczka powiększyła napiżdziła błyszczkiem i kokietuje. Ot i cała prawda o tej piździ.
gość
2 lata temu
ogorek to cichodajka pisowska nikomu ne odmawia
gość
2 lata temu
ogorek to cichodajka pisowska nikomu ne odmawia
Gdygfgg
2 lata temu
Czego się nie dopowie to się wygląda, wystarczy być itp. I wszysko o kant...Okazało się, że jednak trzeba kogoś długo znać, musi mieć jakiś wyraźny dorobek, by na niego stawiać. Ogórek to jedno, a obecny przewodniczący to drugie. Wspólne ogniwo? Kotwica lewicy. Lewica ma ten sam problem co kk- skostnienie programowe. Pisland zauważył nowe obszary uprawiania polityki i nowe obszary przekonywania do siebie ludzi, lewica i reszta opozycji nie.
gość
2 lata temu
k*****a jest k*****a= sorki to fakt
gość
2 lata temu
grabarz lewicy buhahaha -to fakt i jeszcze samoobrona buhahhahahaha .gdzie te 162 cm chodzącego obciachu ma trochę wstydu ???? kolego z partii jaruzelskiego, popierał w polsce stan wojenny =aparatczyk komunistyczny-wont miler wont dziadu czego się nie dotknie to spieprzy .....pchodząca katastrofa
bCGyFmQr
Anty komuch
2 lata temu
Widocznie Magdalena nie lubi czerwonego ścierwa
gość
2 lata temu
Leszek Miller zgłupiał do cna! Nawet na leczenie chyba jest już za późno!
gość
2 lata temu
pochował pzpr,sld syna- dramat
gość
2 lata temu
taki troche dno dna zyciowe -ten zakompleksiony z pzpr rodowodem bufon- karierowicz do cna. man,teraz płaci rachunek życia... [ mezczyzna wazne jak konczy [ niech zrobi bilans = zysków i strat
gość
2 lata temu
NIECH NIE SCIEMNIA TEN GRABARZ SLD ON JEST WINNY BEZAPELACYJNIE- ON MILLER- TERAZ TEN PIS JEST TEZ DZIEKI TEMU KRASNALOWI
gość
2 lata temu
NIECH NIE SCIEMNIA TEN GRABARZ SLD ON JEST WINNY BEZAPELACYJNIE- ON MILLER- TERAZ TEN PIS JEST TEZ DZIEKI TEMU KRASNALOWI
bCGyFmQT