Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miller gorzko o rządach PiS-u: "Ewangelia jest ważniejsza niż konstytucja"

120
Podziel się

Zdaniem lidera Sojuszu Lewicy Demokratycznej polski rząd podporządkowany jest Kościołowi.

bCzVIwEl

W miniony weekend w Częstochowie odbył się pierwszy w tym mieście Marsz Równości, co Joachim Brudziński określił jako "kulturową i religijną prowokację środowisk LGBT wymierzoną wobec pielgrzymów". Szef MSWiA planuje złożyć zawiadomienia do prokuratury, ponieważ zdaniem jednego ze świadków częstochowskiego wydarzenia doszło do profanacji godła RP. Symbol orła został umieszczony na tle tęczowej flagi. Chęć ścigania przez posła PiS-u za "tęczowego orła" skomentował Leszek Miller. Zdaniem lidera SLD w Polsce nie ma tolerancji religijnej, a obecna władza całkowicie jest podporządkowana instytucji Kościoła. Miller stwierdził, że w Polsce ważniejsza od konstytucji jest ewangelia. Przyznał, że Obóz Narodowo-Radykalny może liczyć na większą tolerancję ze strony władz niż osoby walczące o prawa społeczności LGBT.

bCzVIwEO
KOMENTARZE
(120)
gość
2 lata temu
Dlaczego w tym kraju nie ma porządnej lewicy...
gość
2 lata temu
święta racja panie premierze, ale lewica była u władzy i to ona podpisała konkordat i dopuściła kieckowych no i biznesmena Rydzyka do władzy
gość
2 lata temu
Zróbcie porządek z podpinaniem linków do artykułów! Zamiast ładować artykuł przenosi na stronę startową. Fuck😖
bCzVIwEP
Polak
2 lata temu
Dla was był ważniejszy rozkaz z Moskwy niż dobro Polski!
gość
2 lata temu
Do wiezienia z Millerem. Nie mowie ze PIS jest ok, ale ten skompromitowany czlowiek powinien sie wtydzic publicznie sie wypowiadac.
Najnowsze komentarze (120)
gość
2 lata temu
Ogórek powodem twojej przegranej;;;
gość
2 lata temu
Z Olkiem Kwaśniewskim.
Misio69
2 lata temu
Pan Leszek Miller bardzo dobrze wygląda!!! Pan Leszek jest bardzo zadbanym atrakcyjnym eleganckim przystojnym mężczyzna!!! Pod każdym względem i w każdym detalu Super!!! Bardzo mądry i dobry polityk!!!
gość
2 lata temu
miller ty hóju żydowski zbrodniarzu POLSKI I POLAKOW jepb sie
poli
2 lata temu
bredzisz Staruszku
poli
2 lata temu
bredzisz Staruszku
gość
2 lata temu
Za Millera to PZPR była najważniejsza. Więc teraz wybieram Ewangelię.
gość
2 lata temu
Wszyscy bez wyjątku sracie w gacie przed czarnymi,czy nie ma odważnego,żeby zerwać konkordat i odsunąć tą czarną hołotę tam,gdzie gzie jej miejsce tzn. do kościoła...pierwszy zagłosuję na taką opcję...do przemyślenia !!!
bCzVIwEH
a ha ha ha
2 lata temu
Tak on dobrze rządził Polska razem z pijanym Kwasniewskim..
Jerzy Michala...
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Co Państwa zdaniem należałoby zmienić w funkcjonowaniu Straży Miejskiej?
Jerzy Michala...
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Co według Was moglibyśmy zrobić, żeby w Śląsku Wrocław grało więcej wychowanków?
gość
2 lata temu
tak brinisz konstytucji waszej komunistycznej bo dla nie zanizyliscie z 50 procent glosow do 35 tak wedlug potrzeb lewactwa i komuchow
gość
2 lata temu
...a te stare komunisty ciągle judzą; kłamiesz facet "polski" rząd widać komu jest podporządkowany; rzadko kiedy uchwalają ustawę napisaną w innym państwie w ciągu 1 dnia w sejmie ,senacie i podpisuje ją prezydent
gośćhijab
2 lata temu
A dla ciebie stary k*****u to manifest Marksa chyba najważniejszy. Jak k*****u rządziły to w d***e mieli konstytucje
...
Następna strona
bCzVIwFj