Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miller ostro o Kurskim: "Największy przyjaciel opozycji"

53
Podziel się

"Propaganda uprawiana przez telewizję publiczną jest nastawiona na utwardzanie w przekonaniach twardych wyborców PiS" - skrytykował Telewizję Polską polityk.

bCIAHRYR

Choć pod koniec sierpnia Leszek Miller przeżył niewątpliwą tragedię - jego jedyny syn popełnił samobójstwo, wydaje się, że powoli staje na nogi. Ostatnio pojawił się w programie Tłit, gdzie wyraził swoje zdanie na temat Telewizji Polskiej i tego, co się w niej obecnie dzieje:

Propaganda uprawiana przez telewizję publiczną nie jest nastawiona na pozyskanie wyborców wahających się, tylko utwardzanie w przekonaniach twardych wyborców PiS. Gdyby doszło do konfliktu między Kurskim a kierownictwem PiS, on będzie się tak tłumaczył: "Zobaczcie, dzięki mnie twardy elektorat jest utrzymywany" - twierdzi Miller.

Zgadzacie się z nim?

bCIAHRZu
KOMENTARZE
(53)
gość
2 lata temu
Nie wypowiadam sie o Millerze, ale Kurski #ciemnyludtokupi to niewątpliwie manipulant i zły człowiek!
gość
2 lata temu
Ciekawe ile spasiony wieprzek z Torunia ma dzieci ?
gość
2 lata temu
Pudel czemu łapki nie działają..
bCIAHRZv
gość
2 lata temu
Tvp jest utrzymywane z pieniędzy WSZYSTKICH podatników i treści tam oublikowane powinny być dla WSZYSTKICH a nie dla wyborców pisu. Przykre bo tam juz nie ma co oglądać
gość
2 lata temu
Pan Miller jak chorągiewka na wietrze. 3 lata temu zrobił się bardziej pisowski, bo myślał, że coś ugra. Co nie zmienia faktu, że uważam go za jedną z najbardziej zrownoważonych psychicznie osób biorących udział w debacie publicznej.
Najnowsze komentarze (53)
gość
2 lata temu
Kurski i TVP nie interesuje wiekszosci.
gość
2 lata temu
Ja też zawsze przyjaźnię się z opozycją.
gość
2 lata temu
Pudel von z mojego jraju
gość
2 lata temu
Miller a jaką propagandę siał Urban za twoich czasów. Zamilcz człowiek.
gość
2 lata temu
K*****u Miller kto wzial kase od Jankesow za tajne wiezienia w Polsce za twoich rzadow
grudziądzanka
2 lata temu
pudlu znowu blokujesz głosy PRZESTAŃ
gość
2 lata temu
wiele osób dotkniętych tragedią wpada w wir pracy by nie myśleć o problemach...ale tacy krótkowzroczni osobnicy jak Ty niestety ani o tym nie pomyślą ani tego nie widzą
gość
2 lata temu
Sorry ale jeśli ta kretynka Bieńkowska znalazła posadkę w Europarlamencie to dla Szydło tez coś soe znajdzie. „Ale jaja, ale jaja”.
bCIAHRZn
gość
2 lata temu
Jak czytam komentarze o wstydzie na arenie międzynarodowej to wiem ze pisze to jakaś Grazia, która może była raz w Tunezji albo innym Egipcie , bo każdy rozsądny człowiek wie, ze świat ma nas w d***e, dlatego nie ma mowy o żadnym wstydzie..mitomania
gość
2 lata temu
Miler ty stary k*****u zamknij się wreszcie i wypad z polityki; kiedy komuna zostanie rozliczona ??????????
gość
2 lata temu
Forma "patriotyzmu",którą na siłę forsuje telewizja polityczna Pisu,zwana dalej publiczną ,,nie ma kompletnie z patriotyzmem nic wspólnego.To próba przemanipulowania słowa "patriotyzm" w wiernopoddaańczość jednej "słusznej i jedynej głoszącej słuszne poglądy partii Pisowskiej".I tu pasm Miler ma absolutną rację,tylko wyjątkowo prymitywni,czyli tzw. twardy elektorat Pisu,noży wziąć tę propagandę za rzeczywistość.Reszta Polaków sama potrafi myśleć i taka TVP jest tylko po to by się piśmiać z prymitywnych pseudo dziennikarzy,którzy dwoją się i troją,by wykreować Pisiorską rzeczywistość.Fajny kabaret
gość
2 lata temu
co wyprawiał tusk z naszym krajem
gość
2 lata temu
Wolę oglądać TVP , niż oglądać Niemicki TVN, KTÓRY TYLKO NAPUSZCZA OBYWATELA NA OBYWATELA. TVN założony przez SB-ków i komuniustów ,a Ci maja wprawę jak manipulować ludźmi. Teraz Niemcy wypkupili większość udziałów w spółce i to niemiaszki są pracodawcami Olejni,Pochanke, Kajdanowicza i innych, więc mówią, to co im każe pracodawca.A wolę żeby mówił redaktor, to co mu każe Polski pracodawca niż Niemiecki. Tyle w temacie.
gość
2 lata temu
za niedługo skończą się rządy PIS a Kurski znajdzie pracę na zmywaku w poselskiej jadłodalni.
bCIAHRZP