Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Minge: "Jak suka nie da, to pies nie weźmie. Poza gwałtem niestety tak jest"

152
Podziel się

"Dorabia się dzieci jak karty do bankomatu. Samców jest więcej, oni mniej chcą się żenić".

bCPJPDiZ

Jakiś czas temu na swoim Facebooku Ewa Minge postanowiła zaapelować do kobiet. Powodem stało się zdjęcie, które zamiesciła projektantka, przedstawiające nagą kobietę u stóp mężczyzny na motocyklu. Minge skrytykowała kobiety, które kierowane zazdrością i materialnymi potrzebami zapominają o własnej godności. Przy okazji podkreśliła, że wśród "hejtujących" ją osób większość to kobiety:

Kobiety od wieków mają zakodowane w podświadomości walkę o samca. Samców jest więcej, oni mniej chcą się żenić. Jest dużo więcej fajnych kobiet. Nie znam zazdrości. Od lat ubieram moje przyjaciółki w najpiękniejsze sukienki. Ja nie przywiązuję wagi do ubioru. Jak suka nie da, to pies nie weźmie, niestety tak jest. Poza gwałtem tak jest. Dorabia się dzieci jak karty do bankomatu. Kiedyś poprosiłam firmę hakerską, żeby sprawdziła, kto mnie tak hejtuje. 99 procent to kobiety.

bCPJPDjb
bCPJPDjC
KOMENTARZE
(152)
gość
4 lata temu
a ja właśnie się zgodzę! prawda w oczy kole co po niektóre paniusie... baba babie uśmiecha się w twarz, sypie komplementami a piana z geby cieknie z zazdrości.. też takie znam, do kościółka co tydzień a jak u sąsiada nieszczęście to się cieszą ze az miło...
cześć
4 lata temu
niestety się nie zgodzę. obydwie płcie są obdarzone rozumem i czemu jedna strona ma myśleć a druga usprawiedliwiać się naturą i popędem? lubię Ewę ale tu powiedziała moim zdaniem bzdurę.
gość
4 lata temu
jeżeli małżeństwo ma internet to skąd wiadomo kto hejtuje ?
bCPJPDjD
miły gość 👤
4 lata temu
to ja stanowię ten 1%
gość
4 lata temu
nie dba o stroje tylko o plastik
Najnowsze komentarze (152)
gość
4 lata temu
G****a c**a z warami obciągarami ;/
do yuo know?
4 lata temu
Prymitywny, suczy sposób dowodzenia własnej "godności" i wyższości, pani Minge. Proszę jednak zaobserwować, że dobrze wytresowany pies nie rzuca się z pindorem na każdą sukę.
gość
4 lata temu
to tak jak Aneta Zając
eryk
4 lata temu
Pani nawet, gdyby prosiła, faceta to podejrzewam, że odmówiłby ----nie byłby panią zainteresowany.
gość
4 lata temu
a ja uwielbiam jej nazwisko ktore w angielskim slangu tlumaczy sie jako pi**da hahaha
ulzana
4 lata temu
Zgadzam się w 100%,,,chciałam uzasadnić,ale nie mam potrzeby,właściwie w tych kilku brzydkich zdaniach tkwi cała esencja tego problemu!!!
małżonka Robe...
4 lata temu
Co to miało być przepraszam bardzo
gość
4 lata temu
Ona chyba nie wie co mówi. Myślałam że jest mądrzejsza. A facet to niby co? bez rozumu? Żałosny b******l
bCPJPDjv
gość
4 lata temu
popieram
gość
4 lata temu
Doświadczyła zazdrości i obraźliwych komentarzy od kobiet, to teraz odpłaca obleśnym oskarżaniem innych kobiet, o to, że robią krzywdę mężczyznom i "same sobie winne"...
gość
4 lata temu
CO? Bezsensowna i nieskładna ta wypowiedź; naprawdę nie rozumiem o co jej chodzi. I jeszcze to ohydne "jak s**a nie da, to pies nie weźmie", ale "oprócz gwałtu". Przecież to powiedzenie ma właśnie znaczyć, że kobiety są jedynie odpowiedzialne za seks i winne, gdy przydarza im się gwałt. Bezrefleksyjna kobieta.
Nie wdowa
4 lata temu
Prawda znana od lat. Obecnie dziewczęta - kobiety nie szanują się i stają się okropne, słownictwo poniżej godności, brak szacunku dla samej siebie. Momentami są gorsze od chłopców - panów. Jakby mogły to oddawałyby się nawet na ławce ulicy itp. Dziewczęta przyjrzyjcie się sobie to jest tragedia.
gość
4 lata temu
Dokładnie tak, to faceci są namolni. To oni szukają kobiet, to oni podrywają. Mało która kobieta sama szuka samca i tak perfidnie zdradza, to faceci się za babami co chwila oglądają. Oni wszystko prowokują. Zwracają uwagę na inne i to ich wina.
gość
4 lata temu
Jest głupsza niż myślałam,co za hipokryzja, sama oczernia kobiety i zarzuca im zawiść... no cóż nazwisko mówi samo za siebie:)
...
Następna strona
bCPJPDjX