Minge: "Mogę grać potwory w filmach. Bez charakteryzacji"

273 reakcje
0
0
273
Podziel się

"Mam do siebie dystans. Mam urodę kontrowersyjną" - wyjaśnia Minge. To dlatego wytoczyła proces chirurgowi z programu Szulim?

Coraz dziwniejszy wygląd Ewy Minge wciąż wywołuje komentarze. Pewnie dlatego, że projektantka sama bez przerwy mówi o swojej urodzie. W ostatniej rozmowie na ten temat stwierdziła, że wolałaby, żeby częściej mówiono o jej pracy, po czym oznajmiła:

Mam urodę kontrowersyjną. Urodę ma każdy. Mam dość mocne, mongolskie rysy, tatarskie korzenie. Z wiekiem niestety to się pogłębia. Kiedyś może zrobię coś w tym kierunku, żeby ładniej wyglądać.

Jak siebie obejrzę w telewizorze, to o matko przenajświętsza jak ja wyglądam. Jestem niefotogeniczna. Nie jestem fotomodelką, w filmach grać nie będę, chyba że potwory bez charakteryzacji.

Jednocześnie Minge podkreśla, że ma do siebie dystans. To dlatego wytoczyła proces chirurgowi, który w programie Agnieszki Szulim wymienił zabiegi, jakim się poddała?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

273
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(273)
gość
4 lata temu
Codziennie minge was juz p******o???
gość
4 lata temu
Obłęd w czystej postaci.
gość
4 lata temu
Ależ spokojnie może grać Pani w tym właśnie makijażu!
gość
4 lata temu
A nie ma tam wśród przodków,kota.
gość
4 lata temu
brrr , paskudźtwo
Najnowsze komentarze (273)
gość
2 lata temu
raczej napompowana silikonem a nie botoksem. tragedia
Katarzyna
4 lata temu
Z jaką łatwością przychodzi ocenianie innych. Wy się lepiej przyjrzyjcie sami sobie! Chce dodać, że właśnie m.in. przy problemie z tarczycą wygląd zmienia się w ten sposób. Moja mama miała identyczny problem. Gdydy ktoś powierzchownie patrzy z boku, a nie zna osobiście problemu to może to wyglądać jak rezultat zabiegu po botoksie lub jak następstwa alkoholizmu. W rzeczywistości człowiek ma problem z tarczyca. Na wskutek nieprawidłowego funkcjonowania gruczołu tarczycy dochodzi do zaburzeń w gospodarce hormonalnej i stąd charakterystyczny obrzęk twarzy, resza ciała chudnie, złe samopoczucie i wiele innych. Z racji doświadczenia wyciągam wniosek w tej sytuacji jak bezmyślni są inni ludzie naśmiewając się z wyglądu Minge, czy tez ze 100 % pewnością piszą o zabiegach botoksowych. Jakie to jest przykre nawet z punktu widzenia obserwatora.
gość
4 lata temu
G****a w pień a w dodatku bez kultury ta Jastrzębska cały czas sie nabija podczas wywiadu beznadziejna
gość
4 lata temu
A ja widziałem panią Minge z 5 lat temu na deptaku w Zielonej Gorze i muszę spytać PO CO PANI Poddawala sie tym OPERACJOM Miała pani twarz piękna bo naturalną - co te kobiety z sobą robią???????
rolek
4 lata temu
ja pie...le, w prawy policzek wjebany ma kwas lub inny syf i spuchło jej to nad miarę, nawet puder i cały makijaż tego nie przykrywa, ślepa kosmetyczka to zobaczy ,a co dopiero dobry fachowiec, Uroda ? ,no tego Pani Minge nie ma - niestety
mm
4 lata temu
Czytałam z nią kilka wywiadów. Całkiem mądra babka, wie jak odnieść sukces. Z drugiej strony dużo przeszła w życiu, chorowała, trafiała na samych dupków, którzy ją wykorzystywali, myślę, że nie jest do końca szczęśliwa, pewnie stąd te operacje. Nie akceptuje siebie i to widać. Wykażcie chociaż odrobinę empatii. Chociaż czego ja wymagam od współczesnej gimbazy....
gościu
4 lata temu
plastik plastikiem ale śmierdzi mi wo sylikonem!
gość
4 lata temu
Pani Ewo. Miała pani na prawdę bardzo oryginalną urodę. Nawet niewielkie poprawki nie szpeciły. Niestety, to było. Teraz faktycznie pani twarz tak daleko ewoluowała, że przypomina nadmuchany balon. Gdzie te piękne , dawno temu oczy. Lustra pani pokradli???
gosc
4 lata temu
krolowa botoksu -tylko potwory
gość
4 lata temu
Chciałabym ja zobaczyc na żywo, czy na prawdę wyglada spoko.....
gość
4 lata temu
osy ja pogryzły ????
gość
4 lata temu
Owszem, ona jest na coś chora. Nie pamiętam dokładnej nazwy ale to wiąże się z reakcjami alergicznymi i wtedy wygląda właśnie tak jak na tym materiale. Można jej nie lubić ale nie można nie zauważyć, że mimo wszystko jej wygląd na co dzień różni się do tego co widać na filmie.
gość
4 lata temu
Pani Ewo podpowiem!!!Jak pani zlikwiduje tą brodę którą dobudował Pani jakiś g****k to reszta będzie o wiele lepsza.W Tym zestawieniu z ta brodą której nigdy Pani nie miała wygląda to OKROPNIE!!!!
gość
4 lata temu
humor dnia
...
Następna strona