Minge o synu "srającym na wolność słowa": "Puściły mu emocje!"

466
Podziel się

"Synowie namówili mnie do pójścia do sądu" - tłumaczy. Ewa nadal walczy o uznanie swojej twarzy za "naturalną". Uda się?

Nieco ucichła dyskusja wokół naturalności twarzy Ewy Minge. Zaczęło się od słów chirurga plastycznego w jednym z odcinków programu Agnieszki Szulim w TVN, Na językach. Wymienił on kilka zabiegów, którym miała się poddać projektantka. Oburzona Ewa wytoczyła mu proces, który wygrała. Twarz Ewy, przypominająca od lat nieudaną figurę woskową, została uznana za naturalną przez sąd.

Wyrok i komentarze rozbawionych internautów bardzo emocjonalnie skomentował syn Minge zapowiadając, że wszystkim krytykującym jego matkę "wypi***oli zęby", a także, że "sra na wolność słowa". Projektantka w rozmowie z Dzień Dobry TVN tłumaczyła jego reakcję. Według niej wynika ona z silnej więzi emocjonalnej.

Syn był zażenowany sytuacją. To synowie namawiali mnie do walki, do pójścia do sądu. Zrobiłam to dla synów. Oscarowi puściły emocje, ale lepiej mieć syna, który nałoży rękawice. Są emocjonalnie związani ze mną, znają doły, które jako rodzina musieliśmy przejść. Dokonywaliśmy cudów, by to utrzymać w kupie. Jeżeli ktoś próbuje zaszkodzić naszej sielance, to protestują. Mnóstwo osób gratulowało mi syna.

Ewa zamierza więc nadal walczyć za uznanie jej twarzy za "naturalną". Uda się?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(466)
gość
5 lata temu
Porażka polskiego sadownictwa...
gość
5 lata temu
Na głupotę nie poradzisz. Minga sama nie wierzy w naturalność swojej twarzy (jeśli to można nazwać twarzą)
gość
5 lata temu
Chyba wszyscy są ŚLEPI oceniając jej wygląd na NATURALNY...
gość
5 lata temu
Kot , tygrys ....trudno powiedziec Co to jest
gość
5 lata temu
co za paszczur
Najnowsze komentarze (466)
gość
2 lata temu
Lekarz nie może wyjawiać jakie zabiegi wykonał na pacjencie. Nawet jeśli jest, to osoba publiczna. Gdzie tu tajemnica lekarska? Jak tu zaufać lekarzowi?
gość
5 lata temu
botoks i jeszcze raz botoks,a to nie jest operacja
gość
5 lata temu
sama natura, ha,ha,ha
aga
5 lata temu
ona wygląda jak po walce ona jest po prostu obrzydliwa
gość
5 lata temu
wygląda coraz gorzej, że nikt serdeczny nie powie jej basta, bo skończysz jak te stare potwory z hollywood :/
ewa
5 lata temu
Sędzia chyba był ślepy, Minge wygląda jak figura woskowa. I niech sobie tak wygląda jej życie jej sprawa.Nie rozumiem tylko po co wszystkim chce na siłę udowodnić że taka jej naturalna uroda. Ja bym się taką urodą nie szczyciła i nie wdawała w dyskusje i ciąganie po sądach.
gość
5 lata temu
jeżeli to jest natura, to chyba jej wybryk. Czasami pieniek drzewa też przybiera ludzki kształt. W tym wypadku człowiek w "naturalny"sposób przybrał twarz potwora z horroru. A co do synusia to pewnie nigdy w zęby nie dostał?
gość
5 lata temu
biedna kobieta,fajna z niej babka, dużo osiągnęła, ale trochę przesadziła z operacjami i niestety nie może tego zmienić, bo każda kolejna powoduje, że wygląda coraz gorzej
gość
5 lata temu
Ta pani, kimkolwiek jest, wkrotce bedzie wygladala jak Donatella Versace, bo juz wyglada jak chinska, plastikowa lalka.
gość
5 lata temu
Pani Ewo a jak leci pani samolotem,to nie boi się pani,że ta twarz wybuchnie i oderwie się od nieproporcjonalnie cieniutkiej szyi?
gość
5 lata temu
Sadownictwa i mleczarstwa.
gość
5 lata temu
Ładnie wyglada na ostatnim zdjeciu.
gość
5 lata temu
chyba zwieracze nie emocje mu puściły
gość
5 lata temu
sorry ! ale ta kobieta wygląda szpetnie !
...
Następna strona