Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam i Szczuka kłócą się o uchodźców: "Sprowadza pani ludzi, którzy się rozpłynęli w powietrzu?"

215
Podziel się

"To chrześcijanie są najbardziej prześladowani, dlaczego pani to ciągle pomija?"

bDnyrRIR

Miram Shaded bierze aktywny udział w dyskusji wokół przyjmowania przez Polskę i Europę uchodźców z Syrii i krajów północnej Afryki. Przekonuje, że powinniśmy otworzyć granice tylko dla chrześcijan, którzy nie stanowią zagrożenia w przeciwieństwie do muzułmanów. Sama jako prezes Fundacji Estera zajmuje się sprowadzaniem syryjskich chrześcijan z terenów objętych konfliktem zbrojnym. W studio Wirtualnej Polski Kazimiera Szczuka zarzuciła jej, że sprowadzeni przez nią ludzie "rozpłynęli się w powietrzu".

- Statystyki ONZ przekłamują. Ja jestem w stanie je zweryfikować, ja sprowadzam ludzi z terenów zagrożenia.
- Jakoś pani to sprowadzanie chyba niedobrze idzie. Sprowadza pani ludzi, którzy się rozpłynęli w powietrzu?
- Nie rozpłynęli się w powietrzu, tylko pojechali dalej.
- Czym oni się różnią od tych innych? Religią, tak?
- Tym, że nie stanowią zagrożenia. To chrześcijanie są najbardziej prześladowani, dlaczego pani to ciągle pomija? Dlaczego pani o tym nie mówi? Pani broni praw człowieka, pani woli wszystkich innych przyjmować tylko nie tych.

_- Niech mi pani nie mówi, co ja wolę!_

bDnyrRIT
bDnyrRIZ
bDnyrRJu
KOMENTARZE
(215)
gość
5 lata temu
To co dzieje się teraz w Niemczech przechodzi ludzkie pojęcie. W wakacje przeprowadzamy się z rodziną do Polski.
gość
5 lata temu
islam to struktura spoleczno-polityczna -religiijna, ktora stoi w opizycji do demokracji i naszych wartosci,. czego sie spodziewaliscie po wpuszczeniu milionow muzulmanw? Tylko uratuje nas masowa deportacja ich do krajow muzulmanskich, a takim sob m jak Szczuka powinno sie zabronci wypowiadac publicznie, osmiessza sie (to pol biedy), ale poniza kjobiety swoimi wypowiedziami!
gość
5 lata temu
lewacy nadal wierzą w integracje.Co musi sie stac zeby przejrzeli na oczy.
bDnyrRJv
gość
5 lata temu
SZCZUKA to taki aparadczyk jak LISY POD KOLDERKA FEMINISTKI
gość
5 lata temu
Czy jest jakieś drugie dno, ukryta prawda, która powoduje, że Niemcy zaprosili islamistów do Europy?! Czy decydenci nie czytają prognoz, które od lat mówią że przytłoczeni przez rozrodczość Arabów zostaniemy z Europy wyparci, jeśli nie powiemy STOP! Fallaci już w ubiegłym wieku ostrzegała, ale bezskutecznie niestety
Najnowsze komentarze (215)
Antoni
4 lata temu
Jaka śliczna i mądra jest Miriam i jaka ohydna i g****a jest Szczuka
MR. DUNCAN
5 lata temu
MR.DUNCAN: BRAWO MIRIAM, A WSZYSCY KTORZY JA KRYTYKUJA TO LUDZIE KTORZY NIGDY NIE MIESZKALI ZA GRANICA WSROD MUZULMANSKICH MAUP. TO NIE LUDZIE, TO ZWIERZETA KTORE NAS CHCA ZABIC. TO NIE SA ZARTY. 6LAT WE FRANCJI I 10 LAT W ANGLII MIESZKALEM... ONI CHCA PRZEJAC EUROPE STOSUJAC PRZEMOC I MASOWE ROZMNAZANIE. NASI DZIADKOWIE GINELI W OBRONIE POLSKI....TERAZ OD NAS WSZYSTKO ZALEZY. PAMIETAJCIE....SUNNI I WAHABI TO AGRESYWNE ZWIERZETA.A SZYICI SA W MIARE OK. Tak, ale Polacy nie maja o tym pojecie, niestety ktoregos dnia w tramwaju lub w metrze bedzie slychac smiech dzieci jadacych do szkoly i nagle blysk i cisza....bo z popekanymi bebenkami w uszach nikt nic nie slyszy....tylko krew na scianach widac i ludzi na podlodze...tak to wyglada...przezylem 7/7/5 w Londynie. POLACY BRONCIE POLSKI PRZED BRODATA ZARAZA
MR.DUNCAN
5 lata temu
BRAWO MIRIAM, A WSZYSCY KTORZY JA KRYTYKUJA TO LUDZIE KTORZY NIGDY NIE MIESZKALI ZA GRANICA WSROD MUZULMANSKICH MAUP. TO NIE LUDZIE, TO ZWIERZETA KTORE NAS CHCA ZABIC. TO NIE SA ZARTY. 6LAT WE FRANCJI I 10 W ANGLII....MIESZKALEM. ONI CHCA PRZEJAC EUROPE STOSUJAC PRZEMOC I MASOWE ROZMNAZANIE. NASI DZIADKOWIE GINELI W OBRONIE POLSKI....TERAZ OD NAS WSZYSTKO ZALEZY. PAMIETAJCIE....SUNNI I WAHABI TO AGRESYWNE ZWIERZETA.A SZYICI SA W MIARE OK.
gość
5 lata temu
wrzuc se te idee do gara brzydka sztuko ;D
gość
5 lata temu
w arabii
gość
5 lata temu
U nas jest dziwnie z naszymi artystami. Każdy kraj jest dumny ze swoich twórców, a u nas się takich opluwa - czy za zycia czy po smierci. Ci którzy kojarzą Żuławskiego tylko dzięki Weronice kojarza go wyłącznie z Pudelka i maja małe pojęcie o sztuce filmowej.
gość
5 lata temu
Mysle, ze prawda leży po środku..są niebezpieczni, ale wcale nie większość!
gość
5 lata temu
A Pani Kazimiera jest bardzo inteligentna i mądra .
bDnyrRJn
gość
5 lata temu
Ta Mirjam zapomniała kim ona sama jest! Jest tak niekompetentna, nie powinna się wypowiadać o sprawach uchodźców.
gość
5 lata temu
miriam inteligentna ,,,
g
5 lata temu
Szczuka jest pusta,weź sobie babo muslimów do chałupy będzie ci weselej! Jak tak można pieprzyć ,czy widziałaś kobieto uchodźców za wschodniej granicy? W pierwszej kolejności mężczyźni na pojazdy ładowali dzieci ,starców w następnej kolejności kobiety.Do Europy ciągną tabuny Młodych byków i kobieto ograniczona oni nie uciekają ze względu na wojnę, oni idą na wojnę z Europą.Więc nie chrzań o multi kulti,bo Europa nie zbawi całej Azji i części Afryki.Wojny były,są i będą, a pomóc można w inny sposób nie ściągając do nas wszystkich kolorowych - to tak jakby z tonącej tratwy ciągnąć wszystkich na tę,która jeszcze dryfuje,ale jak ją przeładujemy pójdzie za wszystkimi na dno jak kamień.
KAROL
5 lata temu
SZCZUKA JEST Z*******A I MEGA INTELIGENTNA
Anka
5 lata temu
Twój komentarz jest po prostu prymitywny.
gość
5 lata temu
piękna i bestia
...
Następna strona
bDnyrRJP